سرانجام عیسی آل کثیر

سرانجام عیسی آل کثیر

رسمی؛ قرار داد آل‌کثیر با سپاهان ثبت نشد!

سرانجام عیسی آل کثیر – عیسی آل‌کثیر و برایان دابو دو بازیکنی هستند که منصور قنبرزاده دو روز پیش از رسانه‌ای کردن نام‌هایشان خودداری کرد

منصور قنبرزاده، نایب رئیس فدراسیون فوتبال، دو روز پیش در مقابل ساختمان سازمان لیگ مصاحبه‌ای انجام داد و طی آن به عدم حضور دو بازیکن سرشناس سپاهان در بازی افتتاحیه اشاره کرد. قنبرزاده در این مصاحبه بیان کرد که قرارداد این دو بازیکن برای اینکه سپاهان از سقف بودجه عبور نکند، نیاز به اصلاح دارد.

عیسی آل‌کثیر یکی از دو بازیکن غایب سپاهان در بازی افتتاحیه مقابل تراکتور بود؛ مهاجمی که در انتقالی غیرمنتظره به سپاهان پیوست و حالا ثبت قرارداد او در سازمان لیگ به دلیل مبلغ قراردادش میسر نیست.

برایان دابو دیگر بازیکنی است که سپاهانی‌ها با او برای اضافه شدن به اردوی تیم به توافق رسیده بودند، اما قرارداد این بازیکن هم به دلیل رسیدن باشگاه اصفهانی به سقف بودجه در سازمان لیگ ثبت نشده است.

عیسی آل‌کثیر و برایان دابو دو مهره مهم برای مورایس به شمار می‌روند که در حال حاضر و با توجه به قوانین جدید فوتبال ایران، امکان ثبت قراردادشان وجود ندارد. باید دید مدیران باشگاه اصفهانی که سرانجام این معضل را با غیبت این دو ستاره در هفته اول به خوبی درک خواهند کرد، چه واکنشی به آن خواهند داشت.

پیش بازی دیدار برنلی و منچسترسیتی

غیبت این دو بازیکن اگرچه مورایس در خط هجومی با در اختیار داشتن چندین بازیکن شاخص چندان جای خالی عیسی را حداقل در مصاف با تراکتور حس نکرد، اما جای برایان دابو که قرار بود به خط میانی سپاهان اضافه شود و پس از جدایی 4 بازیکن این منطقه از زمین را تقویت کند، به شدت در ادامه فصل احساس می‌شود.

پرسپولیس دیگر عیسی را نمی خواهد

عیسی ال‌کثیر که نیم فصل گذشته راهی پرسپولیس شده بود و در پایان قراردادش بحث تمدید آن جدی دنبال می‌شد، در نهایت راهی سپاهان شد تا هواداران این تیم را با شوک بزرگی مواجه کند.

این در حالی بود که با جدایی شیخ دیاباته و لئاندرو پریرا این باشگاه به شدت با تصمیم و نظر یحیی گل محمدی به دنبال تمدید قرارداد با مهاجم محبوب هواداران بودند. عیسی اما ترجیح داد به واسطه پیشنهاد سپاهان راهی اصفهان شود و پیراهن طلایی پوشان را بر تن کند.

یحیی گل‌محمدی اعلام کرد که برنامه‌ای برای جذب عیسی آل‌کثیر ندارد.

یکی از عجیب‌ترین شایعات پیرامون پرسپولیس در روزهای اخیر، احتمال بازگشت عیسی آل‌کثیر به این تیم بوده که البته پیگیری‌ها نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس هیچ علاقه‌ای به جذب او ندارد.

پس از به مشکل خوردن قرارداد عیسی و باشگاه سپاهان،این موضوع در نشست خبری

یحیی گل‌محمدی مطرح شد و سرمربی پرسپولیس در این باره صحبت کرد: صحبت‌هایی می‌کنید که من از شما می‌شنوم. این اصلا امکان ندارد که ما مازاد دیگران را جذب کنیم. بحث عیسی نیست، اما اینطور نیست که ما بازیکنی بگیریم که دیگر تیم‌ها او را نمی‌خواهند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرانجام عیسی آل کثیر
P