سردار از لیست اروپایی خط خورد

رسمی؛ سردار ازمون از لیست اروپایی رم خط خورد!

سردار از لیست اروپایی خط خورد – سردار آزمون و راسموس کریستنسن، دو بازیکن جدید آ. اس. رم برای مسابقات اروپایی از فهرست خط خوردند.

سردار تزمون بعد پشت سر گذاشتن دورانی نه چندان موفق در بایرلورکوزن، در تابستان این تیم را ترک کرد و در حالی که شایعات حول بازگشت او به زنیت سن پترزبورگ بود در نهایت به رم پیوست تا شاگرد ژوزه مورینیو شود. انتقالی که پیش از حضور آزمون در لورکوزن نیز شایعاتی درباره آن وجود داشت اما ستاره ایرانی در آن مقطع تصمیم به حضور در فوتبال آلمان گرفت.

سردار در تمرینات پیش فصل لورکوزن دچار مصدومیت شده بود اما رفته رفته به مرز آمادگی رسیده است. رم در سه هفته ابتدایی سری‌آ نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در سه بازی فقط یک امتیاز کسب کرده است. ژوزه مورینیو امیدوار است با بازگشت سردار و رسیدن روملو لوکاکو به اوج آمادگی نتایج اخیر را به فراموشی بسپارد.

سردار از لیست اروپایی خط خورد

آزمون از لیست اروپایی خط خورد

به دلیل قوانین فیرپلی مالی، رم اجازه استفاده از دو خرید جدید خود در لیگ اروپا را نداشت و این قرعه به نام سردار ازمون افتاد.

باشگاه رم این تصمیم را پس از محدودیت های تعیین شده از سوی کمیته فیرپلی مالی یوفا و در توافق با این نهاد اداره کننده فوتبال اروپا گرفت.

بازگشت راموس به سویا

پارسال این قرعه به نام اولا سولباکن افتاد و امسال سردار ازمون و کریستنسن؛ سرنوشت عجیب برای دو ستاره تازه وارد رم؛  باشگاهی که نمی تواند از 100 درصد ورودی های جدید پس از بازار نقل و انتقالات استفاده کند.

بدیهی است که وینگر راست دانمارکی و مهاجم ایرانی هیچ مشکلی در عقد قرارداد با رم نداشتند، اما باشگاه رم برای مطابقت با برنامه اعمال شده فیرپلی مالی باید از دستورالعمل یوفا پیروی می کرد؛ همانطور که یکسال پیش هم این کار را انجام داد. آنها باید تراز نقل و انتقالاتی خود را ترمیم می کردند؛ پارامتری که باشگاه قرمز و زرد را ملزم می کند تا هزینه های بازیکنانش را به فرمول مدنظر یوفا برساند.

در حال حاضر در فهرست مهاجمان رم، تامی آبراهام، روملو لوکاکو و پائولو دیبالا حضور دارند و سردار از این جمع خط خورده است که این یک خبر شوک آور برای مهاجم ایرانی رم محسوب می شود.

گفتنی است سردار برای فیفادی سپتامبر به اردوی تیم ملی اضافه نشد و در رم ماند تا به آمادگی کامل دست پیدا کند. البته اعلام شد که این موضوع کاملا با هماهنگی کادر فنی تیم ملی اتفاق افتاده است و سردار بر خلاف برخی شایعات در اردوهای بعدی به جمع شاگردان قلعه نویی اضافه خواهد شد.

لیست ارسالی بازیکنان رم

دروازه بانان: روی پاتریسیو، مایل سویلار، پیترو بوئر

مدافعان: زکی چلیک، ریک کارزدورپ، ماراش کومبولا، دیگو یورنته، جیانلوکا مانچینی، ایوان ندیکا، کریس اسمالینگ، لئوناردو اسپینازولا

هافبک ها: هوسم آئوار، ادواردو بووه، برایان کریستانته، ریکاردو پاگانو، لئاندرو پاردس، لورنزو پلگرینی، رناتو سانچز، نیکولا زالوسکی

مهاجمان: تامی آبراهام، آندره آ بلوتی، پائولو دیبالا، استفان الشراوی، روملو لوکاکو

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P