سرمربی جدید رنجرز

سرمربی جدید رنجرز معرفی شد؛ فلیپ کلمنت،نوزدهمین سرمربی تاریخ اسکاتلندی ها!

رنجرز مایکل بیل را پس از شروع ضعیف در فصل جدید لیگ برتر اسکاتلند اخراج کرد و فیلیپ کلمنت رسما به عنوان سرمربی رنجرز انتخاب شد.

اوایل ماه میلادی جاری مایکل بیل به دلیل عدم کسب نتایج دلخواه مدیران رنجرز از باشگاه اخراج شد، دلیل اصلی اخراج این سرمربی 43 ساله شکست سنگین در برابر ایندهون و عدم راهیبابی رنجرز به لیگ قهرمانان بود. مایکل بیل در 43 دیدار روی نیمکت رنجرز نشست و حاصل تلاش این سرمربی انگلیسی 31 پیروزی،4 تساوی و 8 شکست بوده است.

باشگاه رنجرز اسکاتلند پس از بررسی گزینه های مختلف، اعلام کرد جانشین بیل را مشخص کرده و نیمکت تیم را در اختیار مدافع سابق بلژیک قرار می‌دهد.

باشگاه رنجرز اسکاتلند،قدمتی بیش از 150 سال درد اما نکته عجیب درباره این باشگاه اسکاتلندی، امار تعداد مربیان این تیم در تاریخ بوده است.فلیپ کلمنت تنها نوزدهمین مربی تاریخ این باشگاه است.!

سرمربی جدید رنجرز

صحبت های جان بنت، رئیس رنجرز

او (فلیپ کلمنت)نامزد برجسته در تمام معیارهای کلیدی ما بود. فرایند جذب سرمربی جدید با دقت و برنامه‌ریزی دقیق انجام شد. این فرایند توسط تیمی به رهبری جیمز بیسگرو، مدیر اجرایی تیم، اعضای هیات مدیره و بازیکن سابق تیم، گرام سونس طی 10 روز انجام شد و آنها با چندین نفر برای انتخاب در این جایگاه صحبت کردند.

گفته می‌شود باشگاه اسکاتلندی گزینه‌های خودش را به 2 نفر کاهش داده بود که یکی دیگر از گزینه‌ها، کوین مسکات، سرمربی تیم یوکوهاما و مدافع سابق باشگاه خودشان بود اما در نهایت سبک مربیگری کلمنت مسئولان باشگاه را راضی کرده است.

آشنایی با سرمربی جدید رنجرز

سرمربی بلژیکی کار خودش به عنوان مربی را در کلاب بروژ بلژیک آغاز کرد و قهرمانی‌های زیادی را با تیمش کسب کرده بود. او سپس برای ادامه‌ ماجراجویی به موناکو نقل مکان کرد اما موفقیت همراه او نبود و پس از اخراج در نیم‌فصل گذشته، اکنون با قراردادی 3.5 ساله به تیم بزرگ و قدمت‌دار اسکاتلند پیوست. فلیپ کلمنت در مورد انتقالش با این باشگاه گفت: از شانس برای حضور در یکی از نمادی‌ترین باشگاه‌های اروپا بسیار هیجان‌زده‌ام!

بلاتکلیفی بلانکو، مهاجم جدید استقلال

شاید لیگ اسکاتلند فقط توسط هواداران ساکن در اسکاتلند دنبال شود اما همه ما می‌دانیم بسیاری از مربیان برای رسیدن به تیم‌های لیگ برتر انگلیس از موفقیت در این کشور کارشان را آغاز می‌کنند و احتمالا هیجان این سرمربی برای انگیزه از حضور در انگلیس بعد از موفقیت در اسکاتلند باشد.

لمپارد گرینه اول بود!

ستاره اسبق انگلیس از زمان پایان دوره موقت سرمربیگری خود در چلسی که برای دومین بار به عنوان سرمربی تیم اصلی به استمفوردبریج بازگشته بود، پیشنهاد دیگری را نپذیرفته است.

پس از آن، چلسی، مائوریسیو پوچتینو آرژانتینی را به عنوان جانشین انتخاب کرد و لمپارد به همکاری‌اش با باشگاه سابق خود پایان داد.

رنجرز مایکل بیل را پس از شروعی فاجعه بار در فصل جدید لیگ برتر اسکاتلند اخراج کرد و لمپارد به عنوان یکی از جانشینان احتمالی در نظر گرفته شده بود.

با این حال، این مربی 45 ساله توضیح داد که او هیچ برنامه‌ای برای پیوستن به رنجرز یا هر باشگاه دیگری ندارد.

او در گفتگو با اسکای اسپورت در مورد وضعیت فعلی خود گفت: بله، اینطور استرس کمتر است. فکر می‌کنم با مربیگری، به‌ویژه استرس‌های لیگ برتر، انتظارات، در هر شغلی همینطور است. فکر می‌کنم مهم است که سعی کنید و زمان بیرون از بازی را برای شارژ مجدد پیدا کنید. از کارهایی که در هنگام مربیگری فرصت انجام آن‌ها را ندارید، لذت ببرید. بنابراین احتمالاً من در آن لحظه هستم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P