سیاست رئال برای خرید مدافع

شوک پرز به هواداران رئال مادرید؛ خبری از خرید مدافع نیست!

رئال مادرید قصد ندارد برای جایگزینی داوید آلابا بازیکن دیگری را به خدمت بگیرد و هواداران رئال بشدت نگران سرنوشت تیم هستند.

داوید آلابا ستاره رئال مادرید، در بازی مقابل ویارئال دچار مصدومیت شدیدی شد. پس از بازی و تحت آزمایش قرار گرفتن این بازیکن مشخص شد که رباط صلیبی زانوی چپ او پاره شده است و مدت زیادی از میادین دور خواهد بود.

این دومین مدافع رئال در این فصل است که دچار پارگی رباط صلیبی می‌شود. پیش از آلابا نیز ادر میلیتائو از این ناحیه مصدوم و خانه‌نشین شده. بلافاصله پس از این اتفاق رسانه‌ها گزینه‌هایی را برای جایگزینی آلابا مطرح کردند. از پپه و واران، مدافعان سابق همین باشگاه تا ستاره‌های جوانی مانند آنتونیو سیلوا، لنی یورو و گونسالو ایناسیو.

بر اساس شایعات امروز کارلو آنچلوتی نیز از مدیریت درخواست کرده که در ژانویه مدافعی را به خدمت بگیرند که بتواند سریعاً در تیم جا بیفتد و نیازی به زمان برای آشنا شدن با شرایط نداشته باشد.

سیاست رئال برای خرید مدافع

با همه این شایعات اما نشریه مارکا در جدیدترین خبرش اعلام کرده است که رئال مادرید قصد ندارد مدافع جدیدی در ژانویه به خدمت بگیرد و فصل را با همان گزینه‌های فعلی تیم ادامه خواهد داد.!

پرز را میشناسم او مدافع نمیخرد!

میاتوویچ معتقد است با وجود مصدومیت شدید آلابا نیز رئال دست به خرید بازیکن جدید نخواهد زد.

رئال مادرید با معضل مصدومیت‌های شدید مدافعانش روبه‌رو است. ادر ملیتائو در ابتدای فصل مصدوم شد و شاید اواخر اسفندماه برگردد و داوید آلابا نیز دیروز صلیبی داد و فصل برای او تمام شد.

گفته می‌شود رئال قصد دارد برای خرید مدافع وسط در زمستان اقدام کند ولی پردراگ میاتوویچ، اسطوره باشگاه، چندان به این امر خوش‌بین نیست.

او به کادنا سر گفت:جذب بازیکن خوب در ژانویه پیچیده است، فقط در صورتی می‌توان موفق عمل کرد که از مدت‌ها پیش روی جذب آن بازیکن کار کرده باشید. رئال مدافعی می‌خواهد که از همان بدو ورود بتواند در ترکیب ثابت قرار بگیرد. شما کسی را با این مشخصات می‌شناسید؟ من چندان به آمدن یک مدافع بزرگ خوش‌بین نیستم.

با شناختی که من از رئیس رئال مادرید دارم، فکر نمی‌کنم آنها با کسی قرارداد ببندند. فکر می‌کنم آنها برای تابستان آینده آماده می‌شوند. من می‌دانم که آنها قرار است یک پروژه بزرگ انجام دهند. اولویت‌های دیگری برای بازار تابستانی وجود دارد و رئال در ابتدا باید معضل مهاجم نوک را حل کند.

شوامنی مدافع جدید کهکشانی ها؟

اورلین شوامنی تازه به میادین برگشته و از این پس مجبور است در پست غیرمحبوبش، دفاع میانی، نیز به میدان برود. او قربانی سیاست خرید نکردن باشگاه در زمستان است.

یک ماه و نیم از مصدومیت اورلین شوامنی در ال‌کلاسیکو گذشته بود که او توانست دوباره برای رئال به میدان برود. این در حالی است که گفته شده بود شوامنی تا پایان سال 2023 نمی‌تواند به میادین برگردد، با این حال، دوران ریکاوری او به لطف خدمات پزشکی باشگاه و پشتکار خود این بازیکن کوتاه شد و او یکشنبه این هفته در دیدار مقابل ویارئال توانست به زمین بازگردد و 15 دقیقه نیز در میدان بود.

با این حال از بخت بد شوامنی، بازگشت او مصادف شد با مصدومیت شدید داوید الابا و کمبود شدید رئال در پست دفاع میانی.

روز گذشته مشخص شد که رئال به جای آلابا بازیکن جدید جذب نخواهد کرد و قرار شده شوامنی در صورت نیاز به قلب دفاع برود. ناچو و رودیگر فعلا زوج دفاع میانی رئال خواهند بود اما از شوامنی نیز استفاده خواهد شد. این در حالی است که او بارها گفته دوست ندارد در پستی غیر از هافبک بازی کند. در فصل جاری شوامنی یک بار به قلب دفاع رفت و خوب نیز بازی کرد.

در دوئل مقابل اوساسونا در تاریخ 7 اکتبر که رئال با نتیجه 4-0 پیروز شد، شوامنی به دلیل مصدومیت آلابا و محروم بودن ناچو، به ناچار زوج رودیگر در دفاع شد. پست اصلی شوامنی هافبک دفاعی است و با توجه به تعدد و فشردگی بازی‌های رئال، قطعا او را در دفاع نیز شاهد خواهیم بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P