شروع طوفانی تراکتور در نقل و انتقالات

شروع طوفانی تراکتور در نقل انتقالات؛ دو ملی پوش در جمع شاگردان پاکو خمز

شروع طوفانی تراکتور در نقل و انتقالات – باشگاه تراکتور با حمله به بازار نقل و انتقالات، 4 خرید خود را برای فصل آینده رسمی کرد.

حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی و مهدی شیری چهار بازیکنی هستند که پس از مذاکره با مدیران تراکتور، به عنوان خرید جدید این تیم رونمایی شدند و با سرخپوشان تبریزی قرارداد بستند.

نکته جالب اینکه پورحمیدی فصل گذشته در آلومینیوم حضور داشت اما باتوجه به قرارداد با تراکتور، ملزم به بازگشت به این تیم بود، اما با این حال شایعاتی پیرامون این بازیکن وجود داشت تا اینکه سرانجام به جمع سرخپوشان تبریزی برگشت.

شروع طوفانی تراکتور در نقل و انتقالات

این در حالی است که شجاع، آقایی و شیری بازیکنانی در سه پست دفاعی هستند که ترکیب کلی تراکتور در خط دفاع را دچار تغییر خواهند کرد و به ظاهر تراکتور چهره یک تیم مدعی خواهند بخشید. نقطه مشترک آنها حضور با پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین قهرمانی بیستمین دوره لیگ برتر است.

همچنین حسین پورحمیدی بعد از 17 کلین‌شیت در لیگ برتر و قرار گرفتن در جایگاه دوم برترین دروازه‌بان‌ها، خیال خمس از خط دفاعی را راحت می‌کند و سرخپوشان تبریزی را صاحب یک دروازه‌بان مطمئن می‌کند.

شجاع خلیل زاده:

 مدافع ملی‌پوش اکنون با تصمیمی جنجالی فصل آتی را در تراکتور دنبال خواهد کرد.

شجاع خلیل‌زاده که پیش از این نیز تجربه بازی در تراکتور‌ را در کارنامه دارد، در بازگشت از لیگ ستارگان قطر با پیراهن تراکتور در فصل بیست و سوم کار را دنبال خواهد کرد.

زنوزی که در اندیشه ساخت تیمی قدرتمند و پرستاره برای برآورده کردن انتظارات هواداران تراکتور است، در اولین گام از حضور در پنجره تابستانی با چهار خرید بزرگ خود برای رقبا در فصل آتی خط و نشان کشیده است. مالک محبوب تراکتور که در فصل گذشته توانست بار دیگر این تیم را در قامت مدعی و تیمی در شأن هواداران تبریزی در مسابقات حاضر کند و در نهایت سهمیه حضور در آسیا را دریافت کردند، در شکار بزرگ نقل و انتقالاتی این فصل مدافع ملی‌پوش شاغل در لیگ ستارگان را به تبریز کشاند.

جدایی اجباری ستاره میلان

این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعات زیادی حول مقصد احتمالی شجاع خلیل زاده شکل گرفته بود و از پرسپوليس و سپاهان و ادامه حضورش در لیگ ستارگان قطر بحث به میان آمده بود اما با واکنش منفی هواداران پرسپولیس و سپاهان روبرو شده بود.

سعید آقایی:

سعید آقایی، مدافع چپ اسبق تراکتور که طی فصول اخیر تجربه بازی در تیم‌های سپاهان، پرسپوليس و فولاد را پشت سر گذاشته، اکنون بار دیگر در جمع تبریزی‌ها حضور یافته تا به دنبال تکرار نمایش‌های درخشان خود در جمع تی‌تی‌ها باشد.

مدافع چپ تبریزی که کار‌ در این تیم را از رده پایه‌ها استارت زده بود، اکنون بعد از شش سال و در ۲۸ سالگی بار دیگر در تراکتور حاضر خواهد شد تا عضوی از تیمی باشد که به دنبال موفقیت این تیم در فصل آتی لیگ قهرمانان و لیگ برتر ایران باشد.

آقایی نیز با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی فولاد خوزستان مواجه بود و این در حالی بود که گفته می‌شد با پیشنهادات دیگری نیز مواجه شده است اما در نهایت ترجیح داد فصل آتی را در جمع همشهریان خود حضور یافته و به دنبال این است تا بار دیگر روزهای درخشان خود با پیراهن این تیم را تکرار کند.

مهدی شیری:

پاکو‌ خمس برای سمت راست دفاعی تیمش در فصل آتی روی مهدی شیری حساب باز کرده است.

مهدی شیری جدیدترین خرید تراکتور در مسیر تقویت برای فصل آینده خواهد بود.

شیری که بعد از جدایی از پرسپوليس فصل درخشانی را زیر نظر جواد نکونام پشت سر گذاشت و در آسیا نیز مهره‌ای تاثیرگذار برای این تیم لقب گرفته بود، برای لیگ بیست و سوم پیراهن قرمز تراکتور‌ را انتخاب کرد.

مدافع راست اسبق پرسپوليس که گفته می‌شد با توجه به حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال و اعتمادی که به وی دارد، در پنجره تابستانی به عنوان یاغی جدید پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد، در نهایت تصمیم گرفت با فاصله گرفتن از حواشی به دنبال تمرکز بیشتر در تیم جدیدش باشد.

شیری نیز که با پیشنهاد جذاب تمدید قرارداد با فولاد خوزستان مواجه بود، اکنون چالش جدیدی را در تراکتور دنبال خواهد کرد و امیدوار است تحت نظر پاکو‌ خمس سرمربی اسپانیایی این تیم، روزهای موفقی را در تبریز پشت سر بگذارد و در لیگ برتر و خصوصا آسیا به مهره‌ای کارساز برای این تیم تبدیل شود.

حسین پور حمیدی:

دروازه‌بان آلومینیوم اراک که با نمایشی درخشان در این تیم به تیم ملی دعوت شده بود، در فصل آتی با پیراهن تراکتور در لیگ حاضر خواهد شد.

در شرایطی که گفته می‌شد حسین پورحمیدی که سابقه حضور‌ در استقلال را در کارنامه دارد، یکی از گزینه‌های آبی‌پوشان برای لیگ بعدی خواهد بود، با نظر تراکتور او بار دیگر به تراکتور بازگشت.

پورحمیدی که فصل گذشته نمایشی درخشان در آلومینیوم اراک داشت و به واسطه آن به تیم ملی نیز دعوت شده، به عنوان یکی از نقل و انتقالات ویژه این فصل شناخته می‌شد.

گلر شماره یک آلومینیوم اراک که با ۱۷ کلین‌شیت یکی از برترین دروازه‌بانان فصل بیست و دوم لیگ برتر محسوب می‌شد، با توجه به قراردادش با تراکتور که به عنوان قرضی طی فصول اخیر در استقلال و آلومینیوم حضور داشت، اکنون با توجه به نمایش درخشان خود بار دیگر به تبریز باز خواهد گشت و این بار پیراهن شماره یک را در اختیار خواهد گرفت.

با حضور پورحمیدی در تراکتور، محمدرضا اخباری کاپیتان فصل گرشته تراکتور از جمع سرخپوشان تبریز جدا خواهد شد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع طوفانی تراکتور در نقل انتقالات؛ دو ملی پوش در جمع شاگردان پاکو خمز
P