شوک به تیم ملی فرانسه،کانته جام جهانی را از دست داد

شوک به تیم ملی فرانسه،کانته جام جهانی را از دست داد

شوک به تیم ملی فرانسه،کانته جام جهانی را از دست داد

ــ‌ ــ ــ ــ‌

اکیپ دقایقی قبل نوشت کانته نمی تواند به موقع خود را به جام جهانی برساند و از فهرست فرانسه خط خواهد خورد. او در قهرمانی سال 2018 فرانسه نقش بسیار مهمی داشت و دیدیه دشان برای جام جهانی 2022 نیز روی کانته حساب ویژه‌ای باز کرده بود. این خبر بدون شک شوک بزرگی برای او و تیم ملی فرانسه خواهد بود.

مصدومیت انگولو کانته که اخیرا رخ داده، جدی است و او نه تنها پنج بازی آینده چلسی که جام جهانی 2022 را نیز از دست خواهد داد. چند روز پیش گزارش شده بود که این ستاره فرانسوی که تازه تمرین‌ها را با تیمش آغاز کرده بود، دچار مصدومیتی جدید شده است. با توجه به اینکه حدود پنج هفته تا جام جهانی قطر باقی مانده، این مصدومیت حضور کانته با تیم ملی فرانسه در قطر را هم غیرممکن می کند.

مشکل کانته عود کردن مصدومیت قبلی او از ناحیه همسترینگ است،انگولو کانته در حال حاضر به شدت نگران و ناراحت است زیرا نمیتواند تیم ملی کشورش را در قطر همراهی کند.

آخرین باری که کانته در زمین فوتبال دیده شد به اواسط ماه آگوست برمی‌گردد. در جریان تساوی 2-2 چلسی مقابل تاتنهام در هفته دوم لیگ برتر او لنگ لنگان زمین را ترک کرد و از آن زمان دیگر به میدان نرفته است.

پوگبا دیگر مصدوم تیم ملی فرانسه در پست هافبک

کانته
کانته

پوگبا پس از پیوستن به یوونتوس هنوز موفق به پوشیدن پیراهن این تیم در میادین رسمی نشده و مصدومیتی که گریبانگیر این بازیکن شده است باعث شد که او در چند هفته اخیر مشغول طی کردن روند درمان باشد.

این بازیکن فرانسوی پس از پایان قراردادش با منچستریونایتد به صورت آزاد از این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست اما مصدومیت به او اجازه نداد که حتی در یک بازی رسمی برای تیمش به میدان برود.

کادر پزشکی و مدیریتی یووه تاکید داشتند که بهتر است او عمل جراحی روی پایش انجام دهد اما این هافبک تصمیم گرفت روش درمانی محافظه‌کارانه‌ای را در پیش بگیرد. با این حال، پس از گذشته چند هفته به این نتیجه رسید که تنها راه درمانی تن دادن به تیغ جراحی است.

نظر پیشین دشان درباره مصدوم های فرانسه

بازیکنان صرفا به خاطر این که بازیکن مطرح و شاخصی هستند به تیم ملی برای جام جهانی 2022 قطر دعوت نخواهند شد. اگر بازیکنان پیش از آن بازی نکرده باشند و در شرایط خوبی نباشند، حضورشان در جام جهانی هیچ فایده‌ای برای تیم ملی فرانسه نخواهد داشت هدف ما در قطر دفاع از عنوان قهرمانی دوره قبل خواهد بود و برای قهرمانی نیازمند بازیکنان آماده هستیم.

با توجه به صحبت های دشان بنظر میرسد شوامنی هافبک رئال مادرید جانشین پوگبا و کانته خواهد شد و اولین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شوک به تیم ملی فرانسه،کانته جام جهانی را از دست داد
P