شکایت سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال

شکایت سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال

شکایت سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال

___ ___ ___ ___

مدافع سابق استقلال از این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

کنار گذاشته شدن سیاوش یزدانی از لیست استقلال در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی بسیار خبرساز شد و جنجال‌هایی را ایجاد کرد. در این شرایط مشخص بود که یزدانی برای دریافت مطالبات خود اقدام خواهد کرد و حالا او از استقلال شکایت کرده است.

یزدانی که بعد از جدایی از استقلال با سپاهان قرارداد همکاری امضا کرد، روز گذشته (پنجشنبه) با مراجعه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از باشگاه آبی‌پوش پایتخت شکایت کرد.

یزدانی 1.5 سال دیگر با استقلال قرارداد داشت و با توجه به اقدام خودسرانه این باشگاه برای خروج نام او از لیست تیم و فسخ قرارداد، خواهان دریافت مطالبات خود شده است.

حضور سیاوش یزدانی در ترکیب سپاهان کاملاً به موقع بود، در روزی که این تیم غایبین زیادی در ترکیب خود داشت و محمد دانشگر این بازی را از دست داده بود او توانست در دیداری سخت و دشوار برابر فولاد، نمایش قابل قبولی داشته باشد و ضمن مشارکت در پیروزی مقابل میزبان خوزستانی، به کمک دیگر هم‌تیمی‌هایش یک کلین شیت را در فولاد آره‌نا به ثبت رساند.

حالا و در شرایطی که یزدانی خود را برای حضور در ترکیب اصلی سپاهان آماده می‌کند و تمرینات اختصاصی و پرفشاری را نیز پشت سر می‌گذارد، او پیگیر پرونده‌اش و شکایت از باشگاه استقلال است.

جزئیات شکایت سیاوش از استقلال:

اعتقاد سیاوش بر این است که فسخ صورت گرفته، غیرقانونی بوده و او می‌خواهد با کشاندن پرونده به کمیته تعیین وضعیت مطالباتش را از این تیم دریافت کند. نکته جالب اینکه یزدانی برای این پرونده قصد دارد از عبدالصمد ابراهیمی، وکیل سابق مهدی طارمی استفاده کند و شخص مذکور پس از اتمام تعطیلات فعلی شکایت سیاوش علیه استقلال را به ثبت خواهد رساند.

در صورتی که فسخ صورت گرفته از سوی مدیران این تیم وجهه قانونی نداشته باشد، آبی‌ها با جرایم سنگینی روبه‌رو خواهند شد. انتظار می‌رود که این تیم حداقل از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود که قطعا پرونده سیاهی در کارنامه مدیران فعلی خواهد بود، اما موضوع اصلی این است که یزدانی علاقه‌ای به محرومیت باشگاه سابقش ندارد، در واقع سیاوش قصد دارد مطالباتش در نیم‌فصل نخست لیگ بیست و دوم را از استقلال دریافت کند. یزدانی همچنین به دنبال این موضوع است تا مبلغ قراردادی که برای فصل آینده با استقلال داشت را از مبلغ قرارداد فصل آینده‌اش با سپاهان کسر کند و مازاد آن را از آبی‌ها دریافت کند بر فرض اگر قرارداد فصل بعد این بازیکن با آبی‌ها 15 میلیارد تومان بوده باشد و اصفهانی‌ها برای لیگ بعد با این بازیکن قراردادی 10 میلیاردی به امضا رسانده باشند، یزدانی خواهان دریافت آن پنج میلیارد ما به تفاوت از استقلال است.

به هر شکل باید دید جلسه کمیته تعیین وضعیت درخصوص پرونده شکایت یزدانی از استقلال لیگ برتری چه زمانی برگزار می‌شود. تجربه نشان داده که در زمان حضور سیاوش در استقلال، او هیچ وقت درخصوص مسائل مالی سخت‌گیر نبوده، اما اتفاقات اخیر و فسخ قرارداد یک‌طرفه آبی‌ها سبب شده تا این بازیکن مجبور به شکایت از باشگاه سابقش شود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شکایت سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال
P