شکایت پرسپولیس از استقلال

رسمی؛ شکایت پرسپولیس از استقلال! پرسپولیس خواستار کسر امتیاز از استقلال شد

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد این شکایت نوشت: این باشگاه پس از مشاهده تخلفات صورت گرفته از سوی باشگاه رقیب، با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ فوتبال، از باشگاه استقلال شکایت کرد.

در نامه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ، به تخلفات عدیده باشگاه رقیب اشاره و از مراجع انضباطی فدراسیون درخواست شده تا به موارد متعددی که باشگاه استقلال سقف قرارداد را زیر پا گذاشته رسیدگی شود.

در این نامه، به مصاحبه‌های متعدد مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال که از عدم رعایت سقف قرارداد توسط باشگاه صحبت کرده‌اند، مبالغ عجیب قرارداد چند بازیکن و مربی این تیم، تخلف در مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی این باشگاه و اقرار مدیرعامل باشگاه مبنی بر رد شدن از سقف قرارداد اشاره شده است.

باشگاه پرسپولیس در جهت احقاق حق تیم و هواداران میلیونی خود این شکایت را رسمی کرده و به طور جدی از مسئولان فدراسیون و مراجع انضباطی می‌خواهد به تخلفات صورت گرفته از سوی این باشگاه رسیدگی کرده و نتیجه را اعلام کنند.

شکایت پرسپولیس از استقلال

قرارداد بلانکو دردسر ساز میشود؟

در حالی که با جذب بلانکو توسط استقلال، دوباره ماجراهای نقل و انتقالاتی تیم‌های مدعی اوج گرفته و هواداران این تیم مشغول درگیری مجازی با یکدیگر هستند، باشگاه پرسپولیس در اقدامی مهم از استقلال شکایت کرده است.

پرسپولیسی‌ها نامه‌ای را به سازمان لیگ ارسال کردند تا به زعم خود، بابت آنچه “تخلفات عدیده باشگاه رقیب” عنوان شده، “از مراجع انضباطی فدراسیون” درخواست کردند تا “به موارد متعددی که باشگاه استقلال سقف قرارداد را زیر پا گذاشته رسیدگی شود”. این موارد اتهامی سرخ‌ها علیه رقیب دیرینه بوده است.

استارت موج اعتراضی پرسپولیس از ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو رقم خورد. سرخ‌ها اعتقاد دارند که پیش از این به مهاجم آرژانتینی پیشنهاد بسیار بالایی داده‌اند و عقد قرارداد او با رقمی که استقلال اعلام کرده، منطقی نیست. ضمن اینکه مدیررسانه‌ای پرسپولیس داستان کسر قرارداد مربیان و بازیکنان استقلال را “شوی خنده‌دار” لقب داده و آن را به “مهد کودک” تشبیه کرده بود.

شکایت اول باشگاه پرسپولیس روز 27 مهر ماه به سازمان لیگ ارسال شد که در آن سرخپوشان به موارد مختلف از جمله قرارداد حداقلی چند بازیکن و مربی در تیم استقلال اشاره کرده و خواستار رسیدگی شدند.

همچنین باشگاه پرسپولیس قرار است شکایت دیگری را روز شنبه به سازمان لیگ ارسال کند که موضوع این شکایت بلانکو، خرید جدید آبی‌پوشان تهرانی است.

نکته مهم اینکه اساسا باشگاه پرسپولیس باید شکایات خود را به سازمان لیگ ارسال کند و این نهاد شکایات را به کمیته‌های مختلف فدراسیون ارجاع می‌دهد که این بار کمیته انضباطی مورد اشاره قرار دارد.

باشگاه پرسپولیس معتقد است که آنها پیشنهاد 600 هزار دلاری به بلانکو دادند اما او به دلیل رقم نازل پیشنهاد، ترجیح داد به ایران و پرسپولیس نیاید و حالا سرخپوشان استقلال را متهم به پرداخت رقم بیشتر به این بازیکن می‌کند. این در حالی است که گفته می‌شود قرارداد او با استقلال 300 هزار دلار ثبت شده است.

قرمزها که با کسر یک امتیاز صدرنشینی انفرادی خود را از دست رفته می‌بینند، امیدوارند با این شکایت باشگاه استقلال را محکوم کنند تا آبی‌ها نیز در جدول رده‌بندی متضرر شوند – هدفی که روزهای آینده فوتبال ایران را جنجالی‌تر می‌کند.

واکنش مدیر عامل استقلال

مدیرعامل استقلال در گفت‌وگویی با رسانه رسمی باشگاه، نسبت به شکایت باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به اطلاع سرمایه‌داران، سهامداران و مالکان واقعی باشگاه استقلال می‌رسانم که ارکان باشگاه ضمن احترام به درخواست‌های مکرر شما جهت پاسخگویی به صحبت و همچنین شکایت مطرح شده در روز گذشته، اعلام می‌کند باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نیازی برای پاسخگویی در رسانه‌ها نمی‌بیند، چون اگر حرفی هست در مرجع قانونی و به زبان قانون بیان خواهد شد، نه با جنجال‌های رسانه‌ای بیهوده.

جا دارد با تشکر مجدد از همراهی سرمربی محترم و بازیکنانی که با کسر قرارداد خود مجموعه مدیریتی باشگاه را در رعایت قانون سقف قراردادها همراهی کردند و همچنین کلیه مربیان و بازیکنان باشگاه که با صبر خود، به ما فرصت لازم برای تامین منابع مالی مورد نیاز را می‌دهند، لازم به تاکید دوباره است که باشگاه استقلال، ترجیح می‌دهد به جای ورود به میدان حواشی، از این فرصت استفاده کند و از اسپانسرهای محترم خود بابت تعاملات فی‌مابین تشکر لازم را انجام دهد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P