شکست همزمان چهار تیم بزرگ ایتالیا پس از 57سال

شکست همزمان چهار تیم بزرگ ایتالیا پس از 57سال

شکست همزمان چهار تیم بزرگ ایتالیا پس از 57سال

__ __ __ __ __ __ __ __

آخرین هفته سری آ پیش از تعطیلات مسابقات ملی(فیفادی)با اتفاق عجیبی همراه بود. میلان،اینتر،رم و یونتوس چهار تیمی بودند که در این هفته شکست خوردند اتفاقی که پس از 57 سال تکرار شد.

تا قبل از مسابقات دیروز اخرین بار به 57 سال پیش یعنی 13 فوریه 1955 برمی گشت.

اینترمیلان

اینتر در این هفته اولین بازی سری آ را برگزار میکرد و در ورزشگاه فریولی شهر اودینزه میهمان این تیم بود شاگردان اینزاگی با گل تماشایی بارلا در دقیقه پنج مسابقه از میزبان خود پیش افتادند، اما با گل به خودی اشکرینیار با تساوی به رختکن رفتند در نیمه دوم شاگردان سیمونه اینزاگی دو گل دیگر دریافت کردند و با نتیجه 3-1 شکست خوردند تا سومین شکست این فصل را تجربه کنند.

اینتر در هر سه شکست این فصل خود سه گل دریافت کرده است شکست 3-1 مقابل لاتزیو و شکست 3-2 در دربی دلامادونینا مقابل رقیب همشهری خود آث میلان و شکست سه گله این هفته مقابل اودینزه.

آندره آ سوتیل مربی 48 ساله ایتالیایی که اولین حضور خود به عنوان سرمربی در سری آ را تجربه میکند شدند.پس از شکست دادن اینتر موقتا تیم خود را به صدر جدول سری آ رساند!.

یونتوس

یوونتوس
یوونتوس

یونتوس و ناکامی دیگر،پنج بازی درحسرت برد برای شاگردان ماسیانو الگری در لیگ و اروپا.

اولین پیروزی تاریخ مونزا در سری آ هدیه آلگری و یونتوس به هواداران این تیم بود،در دومین بازی هفته سری آ ایتالیا یونتوس میهمان مونزا در ورزشگاه بریانتئو شهر مونزا ایتالیا بود بیش از 12 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند تا اولین بازی رسمی خود مقابل یونتوس را از نزدیک تماشا کنند. شاید هیچ کدام از این 12 هزار نفر قبل بازی حتی پیشبینی نمیکردند که پیروز بازی باشند.

بازی شروع شد و هردوتیم حملاتی روی دروازه یکدیگر انجام میدادند که در دقیقه 40 آنخل دیماریا با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد و یونتوس ده نفره شد.

پس از اخراج دیماریا فشار حملات مونزا در نیمه دوم بیشتر شد و در دقیقه 75 به گل رسیدند و تا پایان بازی از تک گل خود دفاع کردند.

مونزا در شرایطی پیروز شد که سرمربی این تیم پس از کسب نتایج ضعیف (6 بازی و تنها 1 امتیاز )هفته پیش اخراج شده بود و هدایت این تیم را رافائل پلادینو 38 ساله برعهده داشت تا بعد از تعطیلات سرمربی جدید انتخاب شود اما این برد شاید سرنوشت این مربی جوان را عوض کند و فرصت بیشتری به پلادینو بدهند.

آس رم

یکی از حساس ترین و مهم ترین بازی های این هفته فوتبال ایتالیا در ورزشگاه المپیکو شهر رم انجام میشد.

جدال آتالانتا گاسپرینی مقابل اقای خاص و رم بازی که با اتفاقات عجیبی شروع شد مصدومیت دروازبان آتالانتا در دقیقه 8 خبرنگران کننده برای گاسپرینی و تیمش بود.

تعویش اجباری که ستاره زمین شد و بلای جان مورینیو، در دقیقه 35 جیورجیو اسکالوینی مدافع 18 آتالانتا دروازه پاتریسیو 34 ساله را باز کرد تا آتالانتا با برتری 1-0 به رختکن برود.

در نیمه دوم بازی با حملات شدید رم آغاز شد و اگر درخشش دروازبان دوم آتالانتا نبود شاید رم در این مسابقه به پیروزی میرسید مارکو اسپورتیلو که پس از مدت ها درون چارچوب این تیم ایستاد موفق شد با 5 مهارموفق زمینه ساز برد تیمش در یک بازی سخت و دشوار شود تا آتالانتا موقتا به صدر جدول لیگ برود.

خوزه مورینیو سرمربی آس رم در این دیدار به دلیل اعتراض به داور به علت عدم اعلام پنالتی به سود رم با کارت قرمز از کنار زمین اخراج شد.

آث میلان

مهم ترین بازی این هفته سری آ بدون شک جدال میلان و ناپولی در سن سیرو بود، بازی که برنده آن تا بعد از تعطیلات فیفا دی صدرنشین لیگ باقی میماند.

دو تیم غایبین مهمی داشتند رافائل لیائو ستاره خط حمله میلان به علت اخراج در بازی قبل این بازی مهم را از دست داده بود،و از سوی مقابل اسپالتی سرمربی ناپولی به علت اخراج در بازی قبل تیمش را از روی سکو های ورزشگاه هدایت میکرد ویکتور اوسمین دیگر ستاره ناپولی بود که به علت مصدومیت این بازی را از دست داده بود.

در نیمه اول با وجود حملات میلان بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید در نیمه مربیان اسپالتی مچ پیولی را خواباند، پیولی در نیمه دوم سرجینیو دست مدافع راست تازه خریداری شده از بارسلونا را به جای کالابریا کاپیتان خود اورد دست پس از 10 دقیقه حضور در زمین مرتکب خطای پنالتی شد و پولیتانو پشت توپ ایستاد و توپ را به تور دروازه میلان رساند پس از گل ناپولی میلان سر تا پا حمله شد و در دقیقه 70 با گل ژیرو بازی را به تساوی رساند اما این پایان کار نبود و ناپولی با تعویض طلایی اسپالتی گل دوم را به ثمر رساند،جیووانی سیمئونه پس از 12 دقیقه که به زمین آمده بود موفق شد تیرخلاص را وارد کند تا ناپولی به عنوان صدرنشین شهر میلان را ترک کند.

عملکرد چهار تیم در فصل جدید

قهرمان فصل گذشته سری آ در این فصل عملکرد خوبی داشته و تنها شکست این تیم در دیدار شب گذشته بود و فاصله این تیم را با صدر جدول به سه امتیاز رساند، میلان در 7 بازی این فصل 14 امتیاز کسب کرده است.

آس رم با اقای خاص در تابستان نقل انتقالاتی عملکرد خیلی خوبی داشت تا بتواند رم را به سطح اول اروپا بازگرداند،دیبالا و بلوتی را به خدمت گرفت و مانع خروج زانیلو و ابراهام شد تا تیمی خوب در اختیار داشته باشد در این فصل رم موفق به کسب 13 امتیاز در 7 بازی شده است و فاصله یک امتیازی تا رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد.

دیگر تیم میلانی، اینتر شرایط خوبی را ندارد و در این فصل سری آ سه بار شکست خورده است و آمار خوبی برای اقای سیمونه حساب نمیشود اینتر چهار پیروزی نیز اورده است و با 12 امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار دارد.

بدترین عملکرد این فصل یونتوس آقای الگری داشته است تیمی که در پایان هفته هفتم سری آ فاصله هفت امتیازی با صدر جدول دارد! هفت مسابقه و تنها دو پیروزی و کسب 10 امتیاز شاید فیفا دی بهترین خبر برای الگری و تیمش بود که این روز ها شایعه اخراجش بگوش میرسد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شکست همزمان چهار تیم بزرگ ایتالیا پس از 57سال
P