شیخ دیاباته مهاجم پرسپولیس نیامده مصدوم شد!

شیخ دیاباته مهاجم پرسپولیس نیامده مصدوم شد!

__ __ __ __ __ __ __

مهاجم جدید سرخپوشان در تمرینات این تیم دچار آسیب دیدگی شده و طبق بررسی ابتدایی، بین 6 تا هشت هفته دور از میادین خواهد بود.

مدیران پرسپولیس قبل از جذب یورگن لوکادیا مزاکرات خود با شیخ دیاباته را اغاز کردند که خیلی زود با مخالفت جدی یحیی گل محمدی رو برو شدند.

شیخ دیاباته
شیخ دیاباته

یحیی گل محمدی نسبت به وضعیت بدنی شیخ دیاباته وسواس داشت و حاظر به جذب این بازیکن نبود و برای خرید لوکادیا یا آلف مانگا پافشاری میکرد.

پس از جذب یورگن لوکادیا سرانجام یحیی گل محمدی برای جذب شیخ دیاباته به عنوان مهاجم دوم این تیم رضایت نشان داد و با فسخ کردن قرار داد شرزود تیمروف ازبک شیخ دیاباته به پرسپولیس پیوست.

دیاباته که در تعطیلات لیگ و مرخصی‌ای که کادرفنی در نظر گرفته بود، با انگیزه زیادی از آن عبور کرد تا بتواند زیر نظر کادر بدنساز تیم آماده حضور و همراهی این تیم در ادامه فصل شود، در تمرین روز گذشته با آسیب دیدگی مواجه شده و به این منظور با دوری نزدیک به دو ماهه مواجه شده است.

شیخ دیاباته که سابقه اقای گلی با استقلال را در لیگ برتر ایران در کارنامه دارد انگیزه زیادی داشت تا در کنار یورگن لوکادیا زوج خطرناکی برای این تیم تشکیل دهد اما تا بعد از مسابقات جام جهانی فرصت حضور در ترکیب را پیدا نخواهد کرد.

مصدومیت دیاباته شاید سرنوشت دیگر مهاجمان این تیم را عوض کند، در ابتدای فصل مهدی عبدی مهاجم جوان این تیم مورد توجه یک باشگاه از پرتغال قرار گرفته بود

باشگاه پرتغالی چاوز ایمیل خود برای در اختیار گرفتن این بازیکن را ارسال کرده و خواهان عقد قرارداد با مهدی عبدی شده است.

مدت زمان این قرارداد یک ساله و به صورت قرضی خواهد بود که البته شرط ادامه تمدید قرارداد هم در این درخواست قرار داده شده است.

اما به دلیل نبود بازیکن با رفتن این بازیکن مخالفت شد با شروع لیگ مهدی عبدی مهاجم اول سرخ پوشان در دو بازی ابتدایی بود اما این بازیکن نتوانست انتظارات هواداران و کادر فنی را براورده کند و با حضور لوکادیا نیمکت نشین شد.

حامد پاکدل که ابتدای فصل مصدومیت جزئی داشت چند هفته اول مسابقات را از دست داد و در هفته های اخیر پاکدل به عنوان جانشین لوکادیا چند دقیقه ای فرصت بازی پیدا میکرد.

با جذب شیخ دیاباته بنظر میرسید فرصتی به مهدی عبدی و حامد پاکدل دیگر داده نشود اما با مصدومیت شیخ دیاباته عبدی و پاکدل دوباره فرصت پیدا خواهند کرد تا باردیگر خود را به هواداران و کادرفنی ثابت کنند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P