صحبت های جنجالی امباپه و حواشی جدید پاریسن ژرمن

صحبت های جنجالی امباپه و حواشی جدید پاریسن ژرمن

زلزله در پاریس؛ بحرانی به نام کیلیان امباپه!

صحبت های جنجالی امباپه – حرف‌های امباپه در مصاحبه با فرانس فوتبال، خشم شدید مدیریت و برخی بازیکنان پی اس جی را به همراه داشته است و باعث حاشیه زیادی برای این تیم شده است.

رئیس پاری سن ژرمن در مراسم معرفی سرمربی جدید تیمش، لوئیس انریکه، به صورت ضمنی به کیلیان امباپه اولتیماتوم داد و گفت او به هیچ وجه رایگان پاریس را ترک نخواهد کرد.

الخلیفی کمی بعد از نشست خبری با لوئیس انریکه در مصاحبه‌ای اختصاصی با نشریه لوپاریزین شرکت کرد و این بار به صراحت به امباپه اولتیماتوم داد و گفت او تنها 2 هفته برای تمدید زمان دارد و بعد از آن درهای خروج به روی او باز خواهد شد.

صحبت های جنجالی امباپه

اخیرا مجله فرانس فوتبال جایزه بهترین بازیکن فصل فرانسه را به کیلیان امباپه اهدا کرد. به همین مناسبت، مصاحبه‌ای با مهاجم پاریسی در 12 ژوئن (یعنی قبل از افشای نامه معروف به باشگاه برای عدم تمدید) انجام داد و در آن امباپه حرف‌هایی زده که به مذاق مدیریت باشگاه و چند بازیکن این تیم خوش نیامده است.

صحبت های امباپه

نمی‌دانم پاری‌سن‌ژرمن برای قهرمانی چمپیونزلیگ باید چه کاری انجام دهد. این سؤالی نیست که من بتوانم جوابش را بدهم. ما هر چه در توان داشتیم انجام دادیم تا به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسیم اما نشد. از افرادی که این تیم و این باشگاه را ساخته‌اند، باید این سؤال را بپرسید.

فکر می‌کنم بازی در PSG فایده‌ای ندارد و کمک زیادی نمی‌کند، چون درون تیم و باشگاه چند دستگی به وجود آمده است، بنابراین شایعات حول باشگاه به وجود می‌آید اما این مرا آزار نمی‌دهد، چون می‌دانم دارم چه کار می‌کنم و چطور این کار را می‌کنم.

همین رابطه امروز رادیو RMC گزارش داد که 6 بازیکن از جمله دو بازیکن جدید، امروز از اظهارات امباپه به ناصر الخلیفی گلایه کرده‌اند. در یکی از این پیام‌ها آمده بود:این توهین به باشگاه است.

الخلیفی نیز این سخنان را تکان‌دهنده دانسته و آن را بی‌احترامی به همه بازیکنان جدید و قدیمی باشگاه عنوان کرده است. او به اطرافیانش گفته که اگر این همان چیزی است که امباپه  فکر می‌کند، چرا همین حالا باشگاه را ترک نمی‌کند؟

ترس از توافق با رئال

پاری سن ژرمن معتقد است کیلیان امباپه از قبل برای پیوستن به رئال مادرید در تابستان 2024 موافقت کرده است.

اسکای اسپورت گزارش داد پاری سن ژرمن معتقد است کیلیان امباپه از قبل با پیوستن به رئال مادرید به صورت رایگان در تابستان آینده موافقت کرده است.

اگر امباپه تمدید نکند، پاری سن ژرمن او را در اسرع وقت به بالاترین پیشنهاد می‌فروشد و آنها اهمیتی نمی‌دهند که او کجا می‌رود. هیچ احساسی در این بین وجود نخواهد داشت و هرگونه انتقال بالقوه به سرعت انجام می‌شود.

در گذشته تصور می‌شد پاری سن ژرمن ترجیح می‌دهد با رئال مادرید معامله نکند، اما اگر امباپه قراردادش را تمدید نکند، این بازیکن را به هر باشگاهی که توانایی خرید او را داشته باشد، می‌فروشد.

قیمت امباپه مشخص شد

پاری‌سن‌ژرمن موضع خود را روشن کرد و روی کیلیان امباپه 200 میلیون یورو قیمت گذاشته است.

ممکن است با قیمت 200 میلیون یورویی که پاریس روی او گذاشته، رئال به مشکل بربخورد، چرا که پیش‌تر برای خرید جود بلینگام با دورتموند قراردادی 103 میلیون یورویی بسته است.

سرمربی جدید برزیل

با این حال، مادرید باز هم آماده است تا امباپه را در این تابستان بخرد و ممکن است با قیمت باشگاه فرانسوی موافقت کند، ولی نحوه پرداخت آن را به صورت اقساط بلندمدت تعیین کند تا پرداخت 200 میلیون یورو برایش مشکل‌ساز نشود. رئال به ویژه با رفتن کریم بنزما به عربستان، اکنون به یک مهاجم درجه یک نیاز دارد.

باشگاهایی که پول خرید دارند

در حالی که جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن داغ‌ترین سوژه نقل و انتقالات امسال است، یک ایجنت تراز اول گفت فقط سه باشگاه در اروپا پول خرید او را دارند.

برونو ساتن که یک ایجنت تراز اول در اروپا به شما می‌آید، معتقد است در حال حاضر فقط سه باشگاه در اروپا پول خریدن امباپه را دارند که یکی از آنها نیوکاسل است!

سخت است که روی امباپه قیمت بگذاری. یک باشگاه معمولی، نه باشگاهی که پشتوانه یک کشور را دارد، به نظر من امروز 200 میلیون یورو برای او نمی‌دهد.

در حال حاضر فکر می‌کنم فقط نیوکاسل، منچسترسیتی و رئال مادرید می‌توانند این پول را بپردازند. از نظر من قیمت واقعی او بین 100 تا 150 میلیون یورو است که می‌تواند بر اساس عملکرد بازیکن تا 200 میلیون یورو یا همین حدود برسد.

رئال مادرید و پی‌اس‌جی قبلا هم در این وضعیت بوده‌اند. سال 2021 پاریسی‌ها پیشنهاد 180 میلیون یورویی رئال را در حالی رد کردند که تنها یک سال از قرارداد امباپه مانده بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت های جنجالی امباپه و حواشی جدید پاریسن ژرمن
P