صحبت های جنجالی تن هاخ پس از شکست مقابل آرسنال

صحبت های جنجالی تن هاخ پس از شکست مقابل آرسنال

شکست منچستریونایتد مقابل آرسنال؛ بحران در شهر منچستر؟!

صحبت های جنجالی تن هاخ پس از شکست مقابل آرسنال – آرسنال در هفته چهارم و در خانه خود میزبان منچستریونایتد و به لطف گل دکلان رایس و گابریل ژسوس در وقت‌های تلف شده با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید.

منچستریونایتد که در سه بازی قبلی خود در این فصل دو پیروزی و یک شکست به دست آورده بود در هفته چهارم میهمان ارسنال بود تا در مهم ترین مسابقه هفته فوتبال انگلیس در ورزشگاه امارات شهر لندن به میدان برود.

آرسنال در نیمه اول دروازه‌اش را با شوت تماشایی مارکوس رشفورد باز شده دید و به محض شروع مجدد گل تساوی را توسط اودگارد به ثمر رساند. در نیمه دوم یک پنالتی با دخالت وی‌ای‌آر برای آرسنال گرفته نشد و در دقایق پایانی گارناچو دروازه توپچی‌ها را باز کرد ولی گل او آفساید اعلام شد. اما در وقت‌های تلف‌شده دکلان رایس توپچی‌ها را نجات داد اما در دقیقه 90+11 گابریل ژسوس سومین گل را هم زد تا بازی با برتری 3-1 آرسنال به پایان برسد تا دومین شکست تن هاخ در فصل جدید با یونایتد رقم بخورد.

خرید های ضعیف در تابستان

شکست‌های پرگل مقابل رقبای بزرگ در فصل گذشته، مصدومیت‌های رافائل واران و در مجموع عملکرد متزلزل یونایتد در روزهایی که باید در دفاع خوب ظاهر می‌شدند، نیاز این تیم به خرید یکی از گزینه‌های مورد توجه بازار نقل و انتقالات در پست دفاع میانی را جدی نشان می‌داد. خرید یک مدافع آماده در تابستان از دستور کار منچستری‌ها خارج شد. این شاید مهم‌ترین نقطه ضعف یونایتد در پنجره نقل وانتقالات تابستانی به شمار بیاید. یونایتد نیاز مبرم به جذب ستاره‌های شاخص در خط دفاع داشت. یوشکو گواردیول، پائو تورس و بسیاری دیگر از گزینه‌ها طعمه رقبای این تیم شدند و دست تن‌هاخ برای چیدمان دفاعی بسته به نظر می‌رسد.

در عوض یونایتد، میسون مانت را در پستی به خدمت گرفت که کریستین اریکسن و برونو فرناندس در آن می‌درخشیدند. آنها این هافبک چلسی را با مبلغی نسبتا زیاد هم به اولدترافورد آوردند تا بودجه نقل و انتقالاتی محدود شیاطین سرخ باز هم کمتر شود.

منچستر در پست مهاجم هدف به یک تمام‌کننده متبحر و میدان دیده احتیاج داشت اما باز هم این تیم به سراغ گزینه‌ای رفت که هنوز در مرحله آزمون و خطا قرار دارد و راسموس هویلوند با مبلغ زیادی پیراهن شماره 11 باشگاه را به تن کرد تا اریک تن‌هاخ باز هم با دست باز در ترکیب تیمش مواجه نباشد. شاید تنها بازیکنانی که با توجه به نیاز فنی تیم در این پنجره به لیست منچستر اضافه شدند، آندره اونانا و آمرابط باشند.

رکورد شکنی رونالدو

با این حال در رابطه با کیفیت امرابط و هماهنگ شدن او با سطح فوتبال در لیگ برتر انگلیس هم تردیدهای زیادی وجود دارد و عده‌ای از کارشناسان معتقدند یونایتد می‌توانست گزینه‌های دیگری را به جای این هافبک مراکشی مدنظر قرار دهد

عملکرد تن هاخ در بازی های بزرگ

اریک تن‌هاخ تا اینجای کارنامه‌اش در برابر قدرت‌های برتر لیگ به عنوان سرمربی منچستریونایتد 2 باخت و یک برد در مقابل سیتی، 2 شکست و یک پیروزی در مصاف با آرسنال، یک برد و یک باخت پیش روی لیورپول، یک برد، یک شکست و یک تساوی در برابر تاتنهام و یک برد و یک تساوی را در جدال با چلسی ثبت کرده است. مرد هلندی هرگز در مقابل هیچ یک از قدرت‌های برتر لیگ در ورزشگاه خانگی تیمش شکست نخورده است. با این حال آمار بیرون از خانه او چنگی به دل نمی‌زند. چلسی تنها تیمی است که هنوز موفق به بردن منچستر تن‌هاخ نشده و آرسنال و سیتی با 2 پیروزی بهترین آمار را در مواجهه با این سرمربی دارند. منچستریونایتد با هدایت اریک تن‌هاخ در مجموع 21 گل زده و 22 گل خورده پیش روی دیگر بزرگان لیگ دارد.

صحبت های جنجالی تن هاخ

اریک تن‌هاخ سرمربی یونایتد بعد از شکست 3-1 مقابل آرسنال از عملکرد وی‌ای‌آر به شدت انتقاد کرد و آن را عامل شکست تیمش دانست.

گل گارناچو آفساید نبود،زاویه‌ای که تصویر گرفته شد اشتباه بود اما داور مسابقه متوجه نشد. به هر حال ما چاره‌ای نداریم جز اینکه تصمیم را قبول کنیم. ولی من از زاویه درست آن صحنه را دیدم و به نظرم آفساید نبود. گابریل (مدافع ارسنال) زمانی که ما هنوز 1-1 بودیم روی هویلوند خطا کرد و این پنالتی واضح بود اما پنالتی ما بررسی نشد و در نهایت داور از کنار آن به سادگی گذشت. در وقت‌های تلف شده بازیکن آرسنال روی جانی اوانز خطا کرد و همان توپ را وارد دروازه ما کردند. اینطور که نمی‌شود. خطایی که روی اوانز انجام شد خیلی روشن و واضح بود.

عملکرد ما خوب بود، معتقدم بازی خیلی خوبی کردیم. ولی همه چیز علیه ما پیش رفت،با کمی شانس بیشتر می‌توانستیم برنده بشویم. بله این را می‌دانیم که باید فرصت‌هایمان را گل می‌کردیم،ولی روی هم‌رفته عملکردمان یک قدم نسبت به بازی قبلی بهتر شده بود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت های جنجالی تن هاخ پس از شکست مقابل آرسنال
P