صحبت های جنجنالی ریچالیسون

صحبت های جنجنالی ریچالیسون

صحبت های جنجنالی ریچالیسون

__ __ __ __ __

ریچارلیسون، ستاره برزیلی تاتنهام، به هیچ وجه از شرایطش در این تیم راضی نیست و صحبت های تندی نیز انجام داد!.

تساوی تاتنهام برابر میلان در دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به معنای حذف این تیم از این رقابت‌ها بود.

ریچالیسون در حالی که تنها 20 دقیقه تا پایان این بازی فرصت باقی مانده بود به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت اما نتوانست کمکی به تغییر شرایط تیمش کند.

او پس از پایان بازی در مصاحبه با TNT Sport برزیل به شدت از این موضوع و شرایطی که در چند هفته اخیر در تاتنهام داشته است ابراز نارضایتی کرد.

این ستاره برزیلی در این باره گفت:این چیزی است که اصلا متوجه آن نمی‎‌شوم،این که من بخواهم بازیکن تعویضی باشم، همه چیز خوب بود و ما دو پیروزی برابر وستهم و چلسی به دست آوردیم. ناگهان کریستین استلینی من را روی نیمکت گذاشت و در دیدار برابر وولوز تنها پنج دقیقه فرصت به من رسید دلیلش را پرسیدم و جوابی نگرفتم.

روز گذشته هم به من گفتند باید در سالن بدنسازی تست بدهم تا مشخص شود که در بازی حضور دارم یا نه،اما باز هم من را روی نیمکت گذاشتند. این چیزهایی است که درک آنها برایم غیرممکن است باید ببینیم که کونته فردا چه حرفی دارد اما کسی اینجا احمق نیست. من بازیکنی حرفه‌ای هستم که به سختی تلاش می‌کنم و می‌خواهم بازی کنم.

او با ابراز نارضایتی از شرایط این فصل اظهار داشت:این فصل واقعا افتضاح بوده است چون من فرصت زیادی برای بازی نداشتم،مصدومیتی جزئی داشتم اما وقتی وارد زمین می‌شوم با تمام وجودم بازی می‌کنم. دو بازی خوب انجام دادم و فکر می‌کنم حقم است که بازی کنم.

 

ریچالیسون باید به تیم جوانان تبعید شود!

گابریل آگبونلاهور، مهاجم سابق فوتبال انگلیس، از آنتونیو کونته خواست تا ریچارلیسون را به دلیل اظهارات اخیرش تنبیه کند.

ریچارلیسون که بعد از بازی مقابل استون ویلا و چلسی انتظار داشت مقابل میلان فیکس باشد، بعد از پایان بازی با حمله به کونته گفته بود: اینجا کسی احمق نیست! باید ببینم کونته چه حرفی دارد.!

گابریل آگبونلاهور، مهاجم سابق فوتبال انگلیس، یکی از کسانی بود که به این موضوع واکنش نشان داده و از سرمربی تاتنهام خواست تا ریچارلیسون را به تمرین تیم زیر 18 سال تبعید کند او با انتقاد از مهاجم برزیلی گفت:خرید ریچارلیسون 60 میلیون پوند هزینه داشت، اما او تا کنون هیچ گلی در لیگ برتر نزده و فقط دو پاس گل داده است،با این وجود معمولا مصدوم است و مدام غر می‌زند.

او مدعی شده که به خاطر بازی خوبش باید فیکس باشد، اما کدام بازی خوب؟ آیا منظور او صفر گل زده است؟! این برای بازیکن 60 میلیونی کافی نیست، وقتی از فرصتی که به شما داده می‌شود به نحو احسن استفاده نمی‌کنید باید ساکت باشید و غر نزنید. اگر من جای کونته بودم همین امروز او را به تیم زیر 18 سال تبعید می‌کردم تا متوجه اشتباهاتش شود و خود را پیدا کند.

مهاجم 25 ساله تاتنهام که تابستان فصل جاری راهی لیگ برتر انگلیس شد، تا کنون 25 بار برای تیم شمال لندن به میدان رفته است. او هنوز موفق به گلزنی در لیگ برتر نشده و تنها دو بار در چمپیونزلیگ گل زده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت های جنجنالی ریچالیسون
P