صحبت های جنجنالی سیمئونه

صحبت های جنجنالی سیمئونه

صحبت های جنجنالی سیمئونه

____ ____ ____ ____

صحبت‌های دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو، درباره رئال مادرید و منچسترسیتی خبرساز شده است.

 

دو باشگاه همسایه شهر مادرید، رئال و اتلتیکو، به عنوان دو رقیب سنتی پایتخت اسپانیا رابطه‌ای پرتنش دارند و این تنش به خصوص در میان هواداران دو تیم مشهود است. در چنین شرایطی هر اظهارنظری که از سوی مقامات رسمی دو باشگاه به خصوص سرمربی‌ها یا بازیکنان علیه تیم دیگر به زبان آورده شود بسیار جنجالی شده و واکنش‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.

در تازه‌ترین از اظهارنظرهای جنجالی وابستگان یکی از دو تیم شهر مادرید علیه رقیب سنتی، دیه‌گو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو، به شکل مستقیم و بدون واسطه رئال را هدف گرفت و نه تنها سبک بازی و فوتبال این تیم بلکه فلسفه‌اش را زیر سوال برد.

منچسترسیتی هم از گزند صحبت‌های سیمئونه دور نماند و این مربی آرژانتینی از این باشگاه انگلیسی به عنوان باشگاه بدون تاریخ که تنها با پول هنگفت متولد می‌شود یاد کرد. احتمالا باید منتظر واکنش این باشگاه انگلیسی هم به صحبت‌های ال‌چولو باشیم.

 

صحبت های سیمئونه درباره رئال

 سیمئونه

آژاکس شیوه روشن و مشخصی برای فوتبال بازی کردن دارد. بارسا و یوونتوس و اتلتیکو هم همین‌طور ولی رئال مادرید نه. فوتبال آنها بستگی دارد به اینکه در آن لحظه در تیم‌شان چه استعدادهایی داشته باشند، سبک بازی رئال را کیف پولش تعیین می‌کند. تیم‌هایی هستند مثل منچسترسیتی که ناگهان با پول متولد می‌شود و هیچ تاریخی ندارند.!

 

فاصله با رئال مادرید در جدول

به نظر ساده می‌آید, 2 امتیاز از مادرید عقب هستیم اما تلاش میکنیم برای رتبه دوم، هرچند با بارسا فاصله داریم اما قبل از جام جهانی با همه فاصله داشتیم. این باعث افتخار من است که توانستم شرایط را در یک مرحله نه چندان خوب، که قبل از جام جهانی بود، تغییر دهم.

تعطیلات فرا رسید، فضایی که باعث شد موفق باشیم و بتوانیم ببینیم که یازده سال است در کار گروهی، قدرت دفاعی، رشد بسیار زیاد بازیکنان پیشرفت مربیان و حمایت طرفداران چه می‌کنیم، طرفدارانی که در مرحله اول خیلی کم بودند.

 

قهرمانی حق بارسلونا بود

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که بارسا شایسته قهرمانی در رقابت‌های این فصل لالیگاست.

من از سبک بازی بارسا خوشم می‌آید و یک سیستم خاص برای بازی دارند. بارسا هفته به هفته رشد کرد و با ژاوی کاملا پیشرفت کرده است آنها فصل خوبی تا به اینجا داشته‌اند. بارسا به خصوص در دفاع عالی بوده و این البته به خصوصیات فردی بازیکنان فعلیشان نیز مربوط است،باید کاری که ژاوی با دفاع بارسا انجام داده را ستایش کرد.

بارسا در آستانه قهرمانی در لالیگاست،به آنها تبریک می‌گویم چون شایسته‌‌ی این عنوان هستند.

زمانی که فصل را شروع کردیم، وضعیت خوبی نداشتیم. گاهی اوقات مردم بازی‌ها را نمی‌بینند و فقط می‌خواهند به نوعی نظرشان را بدهند. مثلا می‌گویند الان بارسا و سیتی دفاعی‌تر از قبل شده‌اند. بله، ما پیشرفت کرده‌ایم چون حالا بازیکنانی با ویژگی‌های متفاوت در اختیار داریم که به من این اجازه را می‌دهند تا از سبکی دیگر نیز استفاده کنم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت های جنجنالی سیمئونه
P