صحبت های عجیب برادر مسی

صحبت های عجیب برادر مسی

صحبت های عجیب برادر مسی

___ ___ ___ ___

برادر لیونل مسی درباره باشگاه بارسلونا و تاریخ آن اظهارنظری جنجالی کرده که به شدت خبرساز شده است.

ماتیاس مسی، برادر ستاره بزرگ آرژانتینی فوتبال لیونل مسی‌ در اظهارنظری عجیب درباره باشگاه سابق برادرش بارسلونا، هواداران این باشگاه را به شدت عصبانی کرده است. او در یک مصاحبه از باشگاه کاتالان انتقاد کرد که قدر بزرگ‌ترین فوتبالیست تاریخ را نمی‌داند‌ اما صحبت‌های جنجالی او به این خلاصه نمی‌شد،ماتیاس مسی مدعی شد پیش از پیوستن لئو به بارسا کسی این باشگاه را نمی‌شناخت.

ماتیاس مسی در مصاحبه جنجالی‌اش گفت:  بارسلونا به لطف مسی معروف شد،قبل از لئو کسی آن‌ها را نمی‌شناخت کسی که به بارسلون رفته و موزه باشگاه را دیده باشد این را می‌داند که این موزه در واقع موزه مسی است.

لیونل مسی دوران اوج فوتبالش را با پیراهن بارسا پشت سر گذاشت و با این تیم 10 بار قهرمان لالیگا شد، 4 بار جام قهرمانی چمپیونزلیگ را به دست آورد و البته تعداد زیادی افتخار انفرادی به دست آورد.

این صحبت‌های برادر مسی در حالی مطرح شده که باشگاه بارسلونا تا کنون 26 بار قهرمان لالیگا شده که اکثر این قهرمانی‌ها پیش از پیوستن مسی به بلوگرانا به دست آمده است. پیش از پیوستن مسی به بارسا این باشگاه شاهد حضور اسطوره‌های متعددی بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به یوهان کرویف، رونالدینیو، پپ گواردیولا، رونالد کومان و پاتریک کلایورت اشاره کرد.

ماتیاس مسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش انتقادی تند از خوان لاپورتا، رئیس حال حاضر باشگاه، مطرح کرده و گفت: ما به بارسا برنمی‌گردیم ولی اگر برگردیم باید باشگاه را پاک‌سازی کنیم،حتما باید خوان لاپورتا را بیرون بیندازیم کسی که با آن همه کاری که مسی برای بارسا کرد قدرنش را ندانست.

ماتیاس در این مصاحبه انتقادهای تندی هم به هواداران بارسا وارد کرد و آن‌ها را خائن دانست. ماتیاس مسی گفت: “هواداران هم کمکی به لئو نکردند. آن‌ها باید اعتراض و راه‌پیمایی می‌کردند و می‌گفتند لاپورتا باید برود و مسی بماند. کاتالان‌ها خائن هستند مادرم یک بار به لئو گفت آن‌ها مثل رونالدینیو جوابت را می‌دهند.

 

عذرخواهی برادر مسی از صحبت های خود!

ماتیاس مسی در بیانیه که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده نوشت:من از صحبت‌هایم که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده متأسف هستم،این صحبت‌ها از سر شوخی و با پسر و دوستانم بود چطور ممکن است چنین نظراتی درباره باشگاهی به بزرگی بارسا با این سابقه داشته باشم؟ باشگاهی که کمک بسیاری به خانواده من و لئو کرده است؟

کاتالونیا برای من خانه دوم است و این موضوعی است که همه از آن خبر دارند،!من بسیار متأسف هستم و از همه عذرخواهی می‌کنم خصوصا از طرفداران بارسلونا در آخر باید بگویم که تنها صفحه من در شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرام است!!

روزنامه کاتالان اسپورت بلافاصله بعد از این مصاحبه جنجالی با نزدیکان لئو مسی تماس گرفت و نظر آن‌ها را درباره حرف‌های ماتیاس جویا شد؛اسپورت از قول نزدیکان ستاره آرژانتینی نوشت: نظر ماتیاس نظر شخصی او است. این حرف‌ها لزوما با نظرات لئو و دیگر اعضای خانواده او و نزدیکانش مطابقت ندارد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صحبت های عجیب برادر مسی
P