صعود تاریخی نماینده بلژیک به دور حذفی

صعود تاریخی نماینده بلژیک به دور حذفی

صعود تاریخی نماینده بلژیک به دور حذفی

__ __ __ __ __

کلوب بروژ طی اتفاق تاریخی برای اولین بار موفق شد جواز حضور در دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

کلوب بروژ
کلوب بروژ

کلوب بروخ در گروه Bمسابقات با اتلتیکومادرید، لورکوزن و پورتو حضور داشت، کمتر کسی نسبت به صعود کلوب بروژ بلژیک به دور حذفی امیدوار بود اما این اتفاق در عین تعجب و در فاصله دو بازی مانده به پایان رقابت‌ها رخ داد تا تیم بلژیکی برای اولین بار در تاریخ، جشن صعود بگیرد کلوب بروژ پس از خنت دومین نماینده بلژیک در تاریخ این رقابت ها بود که به مرحله بعد صعود میکند.

کلوب بروژ در شب اول دور گروهی با یک گل از سد لورکوزن گذشت. آنها موفق شدند در شب دوم مسابقات 4-0 پورتو را شکست دهند. نماینده بلژیک که فراتر از انتظار ظاهر شده بود، در شب پایانی دور رفت مرحله گروهی اوج کار خود را با پیروزی 2-0 مقابل اتلتیکو نشان داد تا در آستانه یک صعود تاریخی قرار بگیرد.

کلوب بروژ امشب در شروع دور برگشت مسابقات تنها به یک مساوی مقابل اتلتیکو نیاز داشت تا صعود خود را خیلی زودتر از آن چه که تصور می شد، جشن بگیرد. این تیم در خانه اتلتیکویی که به شدت به سه امتیاز بازی نیاز داشت، یک مساوی بدون گل ارزشمند گرفت و به خواسته خود رسید تا در پایتخت اسپانیا، جشن اولین صعود تاریخ خود را برپا کند.

این تیم در گروهی به چنین نتایجی دست یافته که تمام تیم های دیگرش، حداقل حضور در فینال UCL را تجربه کرده اند.

درخشش خط دفاعی و دروازبان این تیم

کلوب بروژ در حالی امشب جشن صعود زودهنگام به دور حذفی چمپیونزلیگ را گرفت که طی چهار بازی هیچ گلی دریافت نکرده است.

یکی از ارکان اصلی صعود تاریخی کلوب بروژ به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا، کسی نیست سیمون مینیوله، دروازه بان باتجربه ای که سابقه سال ها بازی در لیورپول را دارد. او که چند سالی است که به کلوب بروژ پیوسته، در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا هیچ گلی دریافت نکرده است.

مینیوله دو بار تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا با لیورپول را دارد که یک مورد آن در سال 2018 با شکست تاتنهام در فینال به قهرمانی منجر شد.

مینیوله در پایان بازی پس از 9 مهار موفق عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز تصاحب کرد،

در گفتگویی کوتاه گفت:این یک شب مهم برای تیم ماست ولی هنوز کار کلوب بروژ در اروپا به پایان نرسیده و ما می خواهیم به راه خود ادامه دهیم و هدف های بزرگی در سر داریم.

کلوب بروژ در فصل گذشته قهرمان فوتبال بلژیک شد و سپس قهرمان سوپر کاپ بلژیک نیز شد و با صعود به دور حذفی حسابی کام هواداران خود را شیرین کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صعود تاریخی نماینده بلژیک به دور حذفی
P