صلاح خواهان تمدید نیست!

صلاح خواهان تمدید نیست!

صلاح خواهان تمدید نیست!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

به نظر این تابستان برای لیورپولی ها آبستن حوادث زیادی خواهد بود و پس از جدایی سادیو مانه ، یکی از اصلیترین مهاجمان این تیم دیگر مهاجم بزرگ این تیم نیز حاضر نیست از خواسته خود کوتاه بیاید.

ستاره مصری قرمز های آنفیلد که همواره با رفتار حرفه ای و فوق العاده خود نشان داده است علاوه بر بازیکن بزرگ ، انسان بزرگی نیز هست ، علارغم دیدارهای پیاپی با مسئولان لیورپولی هنوز به توافقی نرسیده است و احتمال اینکه در تابستان آینده پس از اتمام قراردادش از این تیم جدا شود بسیار زیاد است و همین امر می تواند برای لیورپولی که این فصل مانه را نیز از دست داد بسیار گران تمام شود.

محمد صلاح و ایجنتش که تا بدین جا چندین باری با مسئولان لیورپولی سر میز مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن نشسته اند نتوانسته اند به توافق نهایی برسند ، اگرچه مسئولان لیورپول از پیشرفت مذاکرات با این مهاجم گلزن و چارچوب شناس خبر داده اند اما بر اساس اخبار دریافتی ، صلاح درخواست مبلغ ۴۰۰ هزار پوندی در هفته شده است که این مبلغ با مخالفت مسئولان لیورپولی همراه شده است که آنها این مبلغ را نامعقول میدانند.

صلاح قصد تمدید ندارد
صلاح قصد تمدید ندارد

با توجه به درخواست صلاح برای دریافت این مبلغ به نظر باید منتظر خبرهای عدم تمدید قرارداد صلاح باشیم و این خبر می تواند باعث نگرانی هواداران تیم نایب قهرمان لیگ جزیره و لیگ قهرمان اروپا شود.صلاح که نشان داده همواره می تواند بازی گره خورده را با هوش و قدرت بالای گلزنی خود باز کند و گلهای با ارزشی برای لیورپول در طول فصل بزند،به نظر دیگر رغبتی برای حضور در این باشگاه با این شرایط ندارد.

محمد صلاح که به عقیده بسیاری از کارشناسان یکی از برترین بازیکنان حال حاضر جهان است همواره بخاطر رفتار حرفه ای و فوتبالیش مورد ستایش یورگن کلوب سرمربی آلمانی قرمز ها قرار گرفته است و این مربی صاحب نام صلاح را یکی از بهترین بازیکنانی خوانده است که افتخار همکاری با اورا داشته است.

به خاطر همین رفتار این ستاره مصری مسئولان لیورپولی مطمئن هستند که اگر با محمد صلاح به توافق نیز نرسند ذره ای از رفتار های حرفه ای و پایبندی اش به قرارداد با این باشگاه کم نخواهد شد و او قطعا تا آخرین بازی که برای باشگاه انجام خواهد داد به طور محکم و قوی خواهد جنگید.

صلاح که از سال ۲۰۱۷ در این باشگاه انگلیسی توپ میزند و یکی از بازیکنان ثابت و ترکیب اصلی لیورپول در طی این سال ها بوده است ، همواره دارای ثبات ختصبی بوده است و از سال ۲۰۱۷ تا بدین جا در ۲۵۴ بازی که برای باشگاه قرمز پوش آنفیلدی انجام داده است ۱۵۶ گل به ثمر رسانده است که این آمار فوق العاده نشان می دهد که او تقریبا در هر دو بازی بیش از یک گل را زده است ، آماری فوق العاده که سطح بازی صلاح را به خوبی آشکار و نمایان میکند و قطعا از دست دادن چنین بازیکنی برای هر باشگاهی می تواند ضربه بسیار محکمی باشد.

باشگاه لیورپول که توانست داروین نونز را از تیم بنفیکا جذب تیم خود بکند به نوعی با انتقال این بازیکن توانست جای خالی مانه را که به بایرن مونیخ پیوسته است پر بکند و در واقع مرحمی برای زخم خود پیدا کرد اما پر کردن جای صلاحی که هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ حاشیه و رفتاری در سطح فوق العاده ای بود بسیار سخت تر خواهد بود.

البته ناگفته نماند که لیورپولی ها هنوز به اندازه یک فصل دیگر زمان دارند تا بتوانند یا با تامین دستمزد ، مورد انتظار صلاح و یا با راضی کردن او به هر طریقی این بازیکن با ارزش را حفظ کنند و جلوی انتقال و تصمیم صلاح را بگیرند.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صلاح خواهان تمدید نیست!
P