ووریا غفوری بالاخره صاحب پیراهن شد! شماره 21 فولاد!

طرفداران ووریا غفوری

پایان نگرانی های طرفداران ووریا غفوری ، غفوری صاحب پیراهن شد!

 

یکی از خبرهای داغ این روزهای جامعه فوتبال، نگرانی و بی خبری طرفداران از سرنوشت ووریا غفوری کاپیتان سابق تیم استقلال بود. در حالی که در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی جذب باشگاه های مختلف شدند، اما ووریا غفوری همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد.

 

بازیکنی که گذشته ی حرفه ای فوتبالی اش با درخشش بی نظیرش در تیم ملی جوانان در بازی های آسیایی شروع شد. در همان زمان بود که تیم

پاس به سراغش آمد و در رده جوانان شروع به بازی برای این تیم کرد. همچنین ووریا غفوری نخستین بازیکنی است که توانسته بدون حضور در باشگاه حرفه ای به لیگ برتر برسد.

 

ووریا غفوری در سال ۱۳۸۹ به شهرداری تبریز ملحق شد. دو سال بعد پیراهن «نفت» را بر تن کرد و بعد بازیکن سپاهان اصفهان شد.

 

سال ۱۳۹۵ بود که به آبی پوش های استقلال پیوست در حالی که  در آن زمان یکی از گران قیمت ترین خریدهای فوتبال ایران بود. در ششمین فصل حضورش بود که توانست با این تیم به قهرمانی لیگ برتر برسد.

 

استقلال که بعد از ۹ سال انتظار، بلاخره توانسته بود در لیگ بیست و یکم بدون باخت به جام قهرمانی برسد ودل هوادارن را به دست آورد در کنار این اتفاق شیرین ،هواداران استقلال اتفاقات تلخی را نیز تجربه کردند.

وریا غفوری
وریا غفوری

ابتدا جدایی سرمربی تیم و در پی آن وداع با کاپیتان باعث ناراحتی خیلی از طرفداران این تیم پایتختی شد. در حالی که در روزهای پایانی فصل گذشته هواداران منتظر خبر تمدید قرارداد با این کاپیتان محبوب بودند، باشگاه استقلال در پی سکوت خود در مقابل سوالات هوادارن  و حواشی ایجاد شده پیرامون تمدید قرارداد با غفوری؛ درنهایت با کاپیتان تیم خداحافظی کرد.

 

عدم تمدید قرارداد با ووریا غفوری واکنش های زیادی را در رسانه ها و در بین طرفداران او و فوتبال دوستان در پی داشت، خیلی ها رفتار باشگاه استقلال را ناسپاسی و غیر ورزشی  دانسته و از آن انتقاد کردند.

 

در این میان کسانی نیز بودند که رویکرد باشگاه استقلال را در مقابل کاپیتان اسبق کاملا منطقی می دیدند و به نظر آنها عملکرد ووریا غفوری در فصل گذشته آنچنان خوب نبود و کیفیت گذشته را نداشت و همین دلیل را ، عاملی برای کنار گذاشتن او از استقلال می دیدند.

 

یکی از اتفاقاتی که باعث محبوبیت بیش از پیش کاپیتان آبی پوش شده بود، واکنش او به اتفاقات اجتماعی و مسائل اقتصادی کشور و سکوت نکردن در مقابل مشکلات جامعه ایرانی بود. همین موضوع باعث شد که بسیاری دلیل عدم تمدید قراداد باشگاه استقلال با این‌بازیکن را غیر ورزشی بدانند.

 

 

در شرایطی که بیش از بیست روز به شروع لیگ برتر نمانده بود، در حالی که جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان، پیش از این اعلام کرده بود که در صورت جدایی ووریا غفوری از استقلال به فکر جذب این بازیکن است و جواد نکونام پس از برکناری غفوری از تیم استقلال به سرعت به سراغ این بازیکن رفت و کاپیتان سابق استقلال را به حضور در این باشگاه راضی کرد.

 

 

و با وجود اینکه عکسی از غفوری هفته گذشته با پیراهن فولاد در تهران که حضور او در تمرین این تیم را نشان می داد در رسانه ها پخش شد، خبری رسمی مبنی بر اینکه این بازیکن با تیم فولاد به توافق رسیده از طرف این باشگاه منتشر نشد و عدم ملحق شدن غفوری به ارودی تیم فولاد در ترکیه بار دیگر نگرانی های طرفداران او را تشدید کرد.

 

با این حال طی روزهای گذشته در مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد که توافق با ووریا غفوری مراحل آخر خود را طی می کند. احتمال دارد که این بازیکن با شماره ۲۱ از فردا در بین شاگردان نکونام حاضر شود.

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طرفداران ووریا غفوری
P