طوفان گالاتاسرای در نقل و انتقالات

طوفان گالاتاسرای در نقل و انتقالات

ایکاردی ماندگار شد، طوفان گالا در نقل و انتقالات

طوفان گالاتاسرای در نقل و انتقالات – مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن را با قراردادی دائمی به مقصد گالاتاسرای ترک کرد.

پاری سن ژرمن اعلام کرد که مائورو ایکاردی پس از یک فصل انتقال قرضی، با عقد قراردادی دائمی به گالاتاسرای ملحق شده است.

باشگاه گالاتاسرای هم این انتقال را با انتشار ویدیویی به صورت رسمی تایید کرد. طبق گزارش‌ها، قهرمان لیگ فرانسه با فروش این مهاجم به قیمت 10 میلیون یورو موافقت کرده است.

او با 50 میلیون یورو از اینتر در سال 2020 جدا شد و به پاری سن ژرمن ملحق شد. ایکاردی در اولین سال حضورش در پایتخت فرانسه، با زدن 20 گل در تمام رقابت‌ها، امیدوار بود جایگاه مناسبی در ترکیب به دست بیاورد اما حضور مثلث کیلیان امباپه، لیونل مسی و نیمار در خط حمله او را بیشتر روی نیمکت قرار می‌داد.

ایکاردی 30 ساله در حالی که در فصل گذشته به صورت قرضی در استانبول حضور داشت، در 26 بازی در تمامی رقابت‌ها 23 گل به ثمر رساند و این تیم را به قهرمانی سوپر لیگ رساند.

حضور باکامبو و زاها در گالاتاسرای

باشگاه النصر امارات با انتقال سدریک باکامبو، بازیکن کنگویی خود، به گالاتاسرای ترکیه موافقت کرد.

نکته جالب اینکه این بازیکن تنها چند هفته قبل به عنوان بازیکن آزاد و با بند فسخ 900 هزار یورویی به النصر پیوسته بود و حالا باشگاه اماراتی این رقم را در ازای جدایی او به دست خواهد آورد.

به این ترتیب باکامبو بدون حتی یک بازی رسمی، النصر را ترک کرد و حالا این باشگاه اماراتی باید در اسرع وقت به دنبال جذب یک بازیکن جانشین باشد.

ویلفرد زاها، بازیکن فصل گذشته کریستال پالاس، با قراردادی 3 ساله به گالاتاسرای پیوست.

زاها پس از پایان قراردادش با کریستال پالاس بازیکن آزاد بود و روز گذشته برای تکمیل قراردادش به استانبول پرواز کرد. بنابر گزارش‌ها او این هفته پیشنهاد دستمزد هفتگی 230 هزار یورویی برای امضای قرارداد جدید با پالاس را رد کرده بود.

گالاتاسرای در بیانیه رسمی‌اش فاش کرد که به این بازیکن 30 ساله برای امضای قرارداد مبلغ 2.35 میلیون یورو پرداخت کرده و او سالانه 4.35 میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد.

ترائوره در گالاتاسرای؟

باشگاه گالاتاسرای در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن آداما ترائوره است.

آداما ترائوره بعد از یک فصل حضور در بارسلونا نتوانست خود را به ژاوی هرناندز اثبات کند و به وولورهمپتون برگشت. او حالا قصد دارد یک تجربه خارج از انگلیس دیگر را این بار در ترکیه داشته باشد.

خداحافظی سیلوا از مستطیل سبز

ترائوره بعد از انجام تنها 17 بازی برای بارسلونا به وولوز برگشت و فصل گذشته در 40 بازی برای این تیم به میدان رفت و فصل را با رتبه سیزدهم به پایان رساند.

آداما ترائوره با وجود فوتبال خوبی که ارائه می کند بیشتر به خاطر فیزیک بدنی اش معروف است. او در نگاه اول با کوهی از عضله بیشتر از یک فوتبالیست به بدنسازی شبیه است که تصمیم گرفته با دوستان خود یک فوتبال دورهمی انجام دهد. با این حال او در زمین فوتبال هم توانسته قابلیت های خود را به نمایش بگذارد و تبدیل به عجیب ترین فوتبال دنیا شود.

تلاش برای تکرار قهرمانی

باشگاه گالاتاسرای که قهرمان سوپر لیگ ترکیه شد برای جذب آداما ترائوره با این بازیکن وارد مذاکره شده است.

گالاتاسرای که به دنبال بستن تیم پرستاره تر در فصل جدید است پس از جذب ویلفرد زاها بازیکن سابق کریستال پالاس،روز گذشته نیز موفق به جلب رضایت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شد تا مائورو ایکاردی را همچنان در اختیار داشته باشد.

باشگاه گالاتاسرای فصل گذشته موفق شد با درخشش ایکاردی،زانیولو،مرتنز،خوان ماتا قهرمان سوپر لیگ ترکیه شود و در این فصل با جذب چند ستاره از جمله، ویلفرد زاها،باکامبو،انجلینو،درویش‌اقلو‌ و حضور مجدد ایکاردی یک تیم پر ستاره و مدعی راهی سوپر لیگ ترکیه ولیگ قهرمانان اروپا میکند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طوفان گالاتاسرای در نقل و انتقالات
P