پاسخ مثبت شماره 6 تیم ملی به تراکتور ، عزت اللهی در تراکتور

عزت اللهی در تراکتور

عزت اللهی در تراکتور!

این روزها در حالی تیم های لیگ برتر آخرین تلاش های خود را برای جذب نفرات موردنظر خود انجام می دهند که شاید داغ ترین بحث این روزهای فوتبال کشور بحث حضور سعید عزت اللهی در تراکتور است که در صورت عملی شدن این انتقال می تواند تراکتور را به یکباره تبدیل به تیمی ترسناک و مدعی کند و به نظر می رسد که با توجه به جدایی عزت اللهی از تیم خود پیوستن او به مربی سابقش یعنی قربان بردیف چیز دور از انتظار و دور از ذهنی نیست.

درحالی که فصل نقل و انتقالات تابستانی به هفته های پایانی خود نزدیک می شود، هر یک از تیم های لیگ برتری در تلاش هستند تا با جذب مهره های کلیدی  و بازیکنان خوب و ساختن تیمی قدرتمند فصل جدیدی از رقابت های لیگ برتر را آغاز کنند .

در این میان بازیکنان لژیونر کشورمان به دلیل اینکه سهمیه لیگ برتری حساب نمی شدند و به خاطر همین امتیاز ویژه همیشه مورد توجه بسیاری از تیم های لیگ برتری قرار گرفته اند، بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند، مرتضی پور علی گنجی و حجت حق وردی راهی تیم های لیگ برتری مانند پرسپولیس و فولاد و تراکتور شدند.

سعید عزت اللهی نیز از بازیکنان لژیونری هست که بعد از جدایی از باشگاه الغرافه قطر و عدم‌ تمایل  تیم‌ دانمارکی وایله بولدکلاب برای ادامه همکاری با او، شایعه امکان حضورش در یکی از تیم های لیگ برتری را بیش از پیش تقویت کرد.

این بازیکن که در پست هافبک دفاعی بازی میکند و همین باعث شد که امکان حضورش در یکی از تیم های پرسپولیس و استقلال که نیازمند بازیکن در این پست بودند قوت بگیرد.

اما قربان بردیف سرمربی تیم تراکتور تبریز، از سایر رقبای خود برای جذب  سعید عزت اللهی پیشی گرفت و وارد مذاکره  جدی با این بازیکن ملی پوش شد. نتیجه  مذاکرات اولیه با این بازیکن مثبت بود و به نظر می رسید  این مربی توانسته عزت اللهی را برای بازگشت به ایران و حضور در باشگاه تراکتور متقاعد کند.

گمانه زنی های امروز نیز حاکی براین است که سعید عزت اللهی با باشگاه تراکتور به توافق نهایی رسیده و برای امضای قرارداد رسمی و پیوستن به اردوی آماده سازی  تیم راهی کشور ترکیه شده است و امکان مشاهده عزت اللهی در تراکتور چیز قریب الوقعی به نظر می رسد و انتشار استوری توسط خود این بازیکن در صفحه مجازی نیز تاییدی بر این گمانه زنی ها بود.

سعید عزت اللهی فوتبال حرفه ای خود را از‌سال ۱۳۹۱ با پیوستن به تیم بزرگسالان ملوان زیرنظر محمد احمدزاده شروع کرد. قبل از بازی در سطح اول ایران لژیونر شد و در سال ۱۳۹۳ با قراردادی پنج ساله به عضویت باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید سی درآمد.

اما بعد از سقوط این باشگاه به باشگاه روستوف روسیه پیوست و اولین گل اروپایی اش را در این تیم به ثمر رساند.  در طول دوران حضورش در این باشگاه به صورت قرضی برای تیم های آنژی و آمکار روسیه نیز بازی کرده است. سعید عزت اللهی افتخاراتی مانند کسب عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و نایب قهرمانی با تیم روستوف روسیه در لیگ روسیه را در کارنامه ی خود دارد.

میتوان گفت که با نهایی شدن توافق تیم تراکتور تبریز با  سعید عزت اللهی  که بمب  این هفته از نقل و انتقالات نام گرفته‌ بود این باشگاه  گامی دیگر  در جهت تقویت‌ هرچه بیشتر تیم برداشه است.

عزت اللهی

تیم تراکتور تبریز به هدایت قربان بردیف  پیش از نیز نشان داده بود که در فصل نقل و انتقالات تابستانی قدرتمند عمل کرده و با خدمت گرفتن بازیکنانی نظیر صفا عبدالله، ریکاردو آلوز، مهدی هاشم نژاد، رضا اسدی و حجت حق وردی می‌خواهد یکی از مدعیان قهرمانی این‌ فصل از رقابت های لیگ برتر باشد.

لازم به ذکر است که تراکتور به تازگی از خرید جدید خود یعنی گوستاوو واگنین 30 ساله برزیلی که تابعیت کشور ایتالیا را نیز دارد رونمایی کرد ، گوستاوو سابقه پوشیدن پیراهن تیم های نوارا ، لچه و مسینا در ایتالیا و همچنین سابقه بازی در کراییووا رومانیی و کشورهای آسیایی چین و امارات را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

گوستاوو در 290 بازی رسمی توانسته است آمار خوب 69 گل و 30 پاس گل را به نام خود ثبت کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عزت اللهی در تراکتور
P