علاقه رئال و بارسلونا به ستاره بیلبائو

جنگ رئال و بارسلونا برای پدیده اتلتیک بیلبائو؛ مذاکرات مدیران بیلبائو برای تمدید قرارداد ادامه دارد

علاقه رئال و بارسلونا به ستاره بیلبائو – نیکو ویلیامز، مهاجم جوان و ملی پوش بیلبائو، هدف بزرگ رئال و بارسا برای تابستان بعد است اما مدیران بیلبائو دوست ندارند ستاره خود را رایگان از دست بدهند!F

نیکو ویلیامز یکی از جذاب ترین بازیکنام بازار تابستانی آینده خواهد بود. قرارداد وینگر اتلتیک بیلبائو در ژوئن آینده به پایان می رسد و در حال حاضر، مذاکرات برای تمدید او متوقف شده که نشان می دهد او می تواند سن مامس را بدون مشکل و رایگان ترک کند. بارسلونا قبلاً با اطرافیانش تماس گرفته تا در مورد وضعیت او بپرسد، اما در مادرید او را بازیکن فصل بعد رئال می بینند. در حال حاضر چندین باشگاه لیگ برتر نیز منتظر ارائه پیشنهاد هستند.

نیکو ویلیامز تا زمانی که قصدش عدم تمدید با بیلبائو باشد، یک هدف بالقوه برای باشگاه بارسلونا برای تابستان آینده خواهد بود. در حال حاضر، بارسا تماس های اولیه را برقرار کرده و آماده است ژانویه مذاکرات را رسمی و جدی کند.

در مادرید اما اطمینان می دهند که فلورنتینو پرز نیز نیکو را به عنوان بازیکن آینده دار مد نظر دارد و او را کاملاً با سبک بازی تیمش منطبق می داند. ال چیرینگیتو دیشب حتی ادعا کرد نیکو در شرایط برابر، رئال را ترجیح خواهد داد.

علاقه رئال و بارسلونا به ستاره بیلبائو

در هر صورت، اولویت بازیکن فعلا این است که در هفته های بعد به پیشنهاد بعدی اتلتیک گوش دهد تا تصمیم نهایی را بگیرد. نیکو ویلیامز تابستان امسال پیشنهادهای مهمی از لیگ برتر داشت اما نه او و نه اتلتیک موافق قطع همکاری نبودند.

نیکو دوست دارد به بارسا برود

مدیران دپارتمان استعدادیابی بارسلونا از مدت‌ها قبل شرایط ویلیامز را به صورت دقیق زیر نظر دارند و امیدوار هستند که بتوانند او را به زودی به خدمت بگیرند.

این بازیکن هم علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن بارسا دارد اما به خوبی در جریان است که شرایط مالی و اقتصادی فعلی این باشگاه باعث شده که آنها در حال حاضر امکان جذب او را نداشته باشند.

از سوی دیگر، مدیران اتلتیک بیلبائو دوست ندارند ستاره خود را رایگان از دست بدهند، و از مدتی قبل مذاکرات برای امضای قرارداد جدید را با این ستاره اسپانیایی آغاز کرده اند اما همچنان به نتیجه نرسیده اند.

اونداسرو خبر داده که ویلیامز در مذاکراتش با اتلتیک اعلام کرده در صورتی قرارداد خود را تمدید میکند که بند فسخی 50 میلیون یورویی در قراردادش بگنجاند تا در صورتی که با بارسلونا به توافق رسید بتواند بدون مشکل خاصی راهی این باشگاه شود.

هرچند، بعضی از باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر انگلیس هم شرایط این بازیکن را زیر نظر دارند و این احتمال وجود دارد که او پس از جدایی از اتلتیک تجربه جدیدی را در رقابت‌‌های لیگ برتر به دست آورد اما اولویت اول او قطعا بارسلونا خواهد بود.

صحبت های مالک اتلتیک بیلبائو

رئیس بیلبائو اطمینان دارد که نیکو ویلیامز تمدید خواهد کرد و به بارسلونا یا رئال در تابستان پیشرو نخواهد رفت.

ما به نیکو اطمینان داریم و به او پروژه‌ای جذاب پیشنهاد داده‌ایم. فکر می‌کنم او با ما تمدید خواهد کرد، خانواده او در بیلبائو شاد هستند و ماندن بهترین تصمیم ممکن برای فوتبالش خواهد بود. در مورد شایعات نیز حرفی برای گفتن ندارم،او مدتی مصدوم بود و حالا مشکلی ندارد و در فهرست بعدی تیم ملی اسپانیا نیز خواهد بود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P