علاقه منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب ستاره بایرن مونیخ

علاقه منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب ستاره بایرن مونیخ

علاقه منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب ستاره بایرن مونیخ

اسکای آلمان می‌گوید دو غول بزرگ فوتبال اروپا، رئال مادرید و منچسترسیتی، در حال رقابت برای جذب آلفونسو دیویس، ستاره بایرن مونیخ، هستند.

 

آلفونسو دیویس
آلفونسو دیویس

رئال مادرید در پست دفاع چپ با کمبود مواجه است و برای جذب مدافع چپ در تابستان جاری برنامه دارد. مصدومیت فرلان مندی در بخش عمده فصل جاری آنچلوتی مجبور شود از کاماوینگای هافبک در پست دفاع چپ استفاده کند. گفته می‌شود رئال امسال تابستان به دنبال فروش مندی و خرید یک دفاع چپ است.

 

شبکه اسکای آلمان می‌گوید رئال مادرید به این منظور آلفونسو دیسویس از بایرن مونیخ را هدف گرفته است. اما منچسترسیتی هم خواهان جذب این ستاره کانادایی است و چیکی بگیرستین، مدیر ورزشی این باشگاه، در جلسه داخلی مدیریت منچسترسیتی گفته حضور دیویس در اتحاد بهترین اتفاقی است که امسال تابستان می‌تواند برای سیتیزن‌ها بیفتد.

 

بایرن مونیخ ستاره خود را نمیفروشد.

مدیران بایرن مونیخ اطمینان دارند که آلفونسو دیویس، ستاره این تیم، به رئال مادرید و منچسترسیتی نخواهد رفت ودر مونیخ بافی خواهد ماند.

مدیران رئال مادرید قصد دارند تغییراتی جدی در ترکیب این تیم برای فصل آینده اعمال کنند و به دنبال جذب بازیکنانی جدید هستند.

یکی از پست‌های مهمی که نیاز به خرید یک بازیکن بزرگ دارد، پست دفاع چپ است که کارلو آنچلوتی پیش از این هم از مدیران رئال خواسته بود که بازیکنی را برای این پست در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرند.

دیویس اصلی‌ترین گزینه رئال برای این پست در پنجره تابستانی پیش‌رو به حساب می‌آمد و بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی نزدیک به این باشگاه از علاقه مدیران رئال به جذب این بازیکن و زیر نظر گرفتن شرایط او خبر داده بودند.

این ستاره کانادایی عملکرد درخشانی را در چند فصل اخیر در ترکیب بایرن به نمایش گذاشته و تحسین بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان را به همراه داشته است.

با این حال، روزنامه اسپورت وان بایرن هیچ تصمیمی برای فروش این مدافع ندارد و حاضر نیست یکی از مهره‌های کلیدی تیمش را به این آسانی به یکی از رقبای جدی‌اش در لیگ قهرمانان واگذار کند.

این روزنامه تاکید کرده که مدیران بایرن مذاکراتی را با دیویس انجام داده و اطمینان حاصل کرده‌اند که این بازیکن همچنان به قراردادش با این باشگاه متعهد است تا خیال‌شان از این بابت که او قرار نیست به رئال مادرید ملحق شود راحت باشد.

 

تمدید قرار داد در دستور کار

مدیریت بایرن مونیخ قصد دارد با تمدید قرارداد ستاره خود، راه را به روی رئال مادرید و باشگاه‌های بزرگ اروپایی ببندد.

آلفونسو دیویس، بازیکن کانادایی بایرن مونیخ، که دیدارهای اخیر تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده، همچنان یکی از گزینه‌های مدنظر رئال مادرید برای انتقال به این تیم در نقل و انتقالات تابستانی محسوب می‌شود.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی، در خصوص این بازیکن در توییتر نوشت: بایرن که از مدتی قبل مذاکرات خود را با دیویس برای تمدید قرارداد آغاز کرده بود، در روزهای اخیر تلاش‌های خود را برای امضای قراردادی جدید با این بازیکن تشدید کرده است.

وی افزود: بایرن مونیخ تمایل دارد قرارداد این بازیکن جوان را هر چه زودتر تمدید کند و این موضوع به یک اولویت در این باشگاه تبدیل شده است. با این وجود، نمایندگان دیویس با توجه به انتقادات شدیدی نسبت به مدیریت بایرن مطرح می‌شود، نمی‌خواهند در خصوص آینده او عجله کنند.

 

دیویس بهترین بازیکن کونکاکاف

آلفونسو دیویس، ستاره بایرن مونیخ، موفق شد جایره بهترین بازیکن سال منطقه کونکاکاف را از آن خودش کند.

دیویس فصل چندان درخشانی را در بایرن پشت سر نگذاشت و نتوانست مانند چند فصل اخیر یکی از مهره‌های کلیدی این تیم در زمین باشد اما همچنان یکی از بهترین بازیکنان در پست خودش به حساب می‌آید.

او امسال برای اولین بار به همراه تیم ملی کانادا راهی رقابت‌های جام جهانی شد و با این که این تیم نتوانست از مرحله گروهی صعود کند اما نمایش قابل قبولی را ارائه کرد که تحسین بسیاری را به همراه داشت.

شاید همین باعث شد که بسیاری از حاضران در رای‌گیری انتخاب بازیکن برتر سال منطقه کونکاکاف بار دیگر دیویس را به عنوان بهترین بازیکن این منطقه در سالی که گذشت انتخاب کنند.

به این ترتیب این ستاره بایرن مونیخ موفق شد برای دومین بار متوالی این جایزه را از آن خود کند و این اولین باری است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و بازیکنی موفق می‌شود برای دو سال متوالی این جایزه را به دست آورد.

دیویس در واکنش به دریافت این جایزه گفت: انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن سال کونکاکاف واقعا باعث افتخار من است. این که توانستم این جایزه را برای دومین بار متوالی دریافت کنم واقعا عالی است و نشان می‌دهد که نه فقط من، بلکه تمام تیم کانادا توانسته توجه بسیاری را به خودش جلب کند.

 

ـــ ـــ ـــ‌ــ ــــ‌ـــ ـــــ

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

علاقه منچسترسیتی و رئال مادرید برای جذب ستاره بایرن مونیخ
P