علاقه یونایتد به کوکوریا

علاقه یونایتد به کوکوریا

کوکوریا در راه منچستر، جانشین شاو از لندن می آید؟

علاقه یونایتد به کوکوریا – منچستریونایتد پس از مصدومیت لوک شاو روی مارک کوکوریا برای دفاع چپ خود فکر می کند.

خرید ناموفق چلسی از برایتون در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد و مدیران منچستریونایتد در اندیشه جذب او به صورت قرضی هستند.

بازار نقل و انتقالات تابستانی در فوتبال اروپا حسابی داغ است و لیگ جزیره نیز به عنوان یکی از برترین لیگ‌های فوتبال جهان، از این قاعده مستثنی نیست و اخبار مربوط به جابجایی بازیکنان یا مقاصد احتمالی آن‌ها کماکان مورد توجه قرار دارد.

پیش بازی دیدار ویارئال و بارسلونا

در همین رابطه، سان، رسانه معروف انگلیسی در مطلبی به احتمال جدایی کوکورلا، دفاع اسپانیایی و گران قیمت چلسی از این باشگاه لندنی پرداخته است.

مدافعی که با قیمت سرسام‌آور 60 میلیون یورویی از برایتون راهی استمفوردبریج شده، پیشنهادات زیادی را با توجه به افت قیمت فاحش روانه باشگاه چلسی کرده و با توجه به اعلام عدم نیاز پوچتینو به این بازیکن، باید جدایی او را قطعی دانست.

مصدومیت بازیکنان منچستر

لوک شاو به دلیل مصدومیت عضلانی برای مدت طولانی از میادین دور خواهد بود.

منچستریونایتد پس از مصدومیت میسون مونت و دوری 6 هفته‌ای این بازیکن، با خبر شوکه کننده دیگری مواجه شده است.

بر اساس گزارش اتلتیک، انتظار می‌رود لوک شاو پس از مصدومیت‌ عضلانی برای مدت طولانی از میادین دور باشد.

رافائل واران نیز در دیدار مقابل ناتینگهام فارست به دلیل مصدومیت تعویض شد.

رافائل واران در ابتدای نیمه دوم به دلیل آسیب دیدگی از ترکیب خارج شد و ویکتور لیندلوف جای او را در قلب خط دفاعی گرفت. مدافع فرانسوی پیش از پایان نیمه اول احساس درد داشت و به همین دلیل اریک تن هاخ روی وضعیت او ریسک نکرد تا در نیمه دوم هم بازی کند.

شاو فصل گذشته نقشی کلیدی در ترکیب اصلی داشت و هم در دفاع چپ و هم در دفاع میانی تحت هدایت اریک تن هاخ بازی کرد.

شاو جدیدترین مصدوم تیم ملی انگلیس است. پیش از او، جان استونز و تایرون مینگز مصدوم شدند که رقابت‌های مقدماتی یورو را از دست دادند. انگلیس در مرحله مقدماتی یورو 2024 در 9 سپتامبر به مصاف اوکراین خواهد رفت.

با این روند ترسناکی که تن هاخ هر هفته یک بازیکن را از دست می‌دهد او از اینکه در فرصت باقی مانده نقل و انتقالات مجبور به خرید بازیکن جدید شود، هراس خواهد داشت.

چلسی رضایت به انتقال قرضی میدهد؟

چلسی تابستان گذشته 63 میلیون پوند به برایتون برای این مدافع کناری 25 ساله پرداخت کرد اما کوکوریا نتوانسته است انتظارات را در استمفوردبریج برآورده کند.

آبی های لندن ممکن است به فروش او با یک پیشنهاد قابل توجه فکر کنند، اما انتقال قرضی برای آنها منطقی نیست. چلسی بن چیلول و کوکوریا را به عنوان گزینه های دفاع چپ خود در اختیار دارد و رفتن مدافع اسپانیایی سمت چپ را تضعیف می کند.

چلسی برای بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا به همه نیروهای خوبش نیاز دارد و اجازه دادن به یک بازیکن تیم اصلی برای انتقال قرضی احمقانه است.

باید دید آیا منچستریونایتد می توانند آبی ها را متقاعد کنند تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، کوکوریا را به صورت قرضی واگذار کنند یا خیر. گفته می شود منچستریونایتد گزینه های دیگر را نیز مدنظر دارد و در مجموع سه دفاع چپ در لیست نهایی آنها قرار دارند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

علاقه یونایتد به کوکوریا
P