غیبت در لیگ قهرمانان اروپا چه تاثیراتی روی نقل و انتقالات یوونتوس دارد؟

غیبت در لیگ قهرمانان اروپا چه تاثیراتی روی نقل و انتقالات یوونتوس دارد؟

غیبت در لیگ قهرمانان اروپا چه تاثیراتی روی نقل و انتقالات یوونتوس دارد؟

___ ___ ___ ___

 

غیبت در لیگ قهرمانان اروپا باعث می‌شود یوونتوس ناگزیر به کاهش قابل توجه هزینه‌هایش باشد

وضعیت یوونتوس در عرض چند روز از این رو به آن رو شد. تا هفته گذشته بیانکونری شانس نایب‌قهرمانی در لیگ و فتح لیگ اروپا را داشت اما حالا لیگ اروپا از دست رفته و با کسر 10 امتیاز از یوونتوس، رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا به یک معجزه نیاز دارد.

فابیانا دلاواله، خبرنگار بخش یوونتوس گاتزتا دلو اسپورت که اطلاعات دقیقی از وضعیت این باشگاه دارد، گزارشی در خصوص تاثیرات منفی راه نیافتن بیانکونری به لیگ قهرمانان فصل 24-2023 تهیه کرده است. براساس این گزارش، از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان باعث می‌شود یوونتوس از دریافت 50 میلیون یورو پاداش ورود به این تورنمنت محروم باشد و این به کوچک‌سازی ترکیب تیم منجر خواهد شد. یووه ناگزیر است میزان هزینه‌هایش را کاهش دهد. ماسیمیلیانو الگری اخیرا با جان الکان، سهام‌دار عمده باشگاه دیدار کرده و نظر او در خصوص استفاده از بازیکنان جوان و انجام نشدن هزینه‌های مهم را جویا شده است.

دنیس زکریا، آرتور ملو، دیان کولوسفسکی و وستون مک کنی بازیکنانی هستند که یوونتوس آن‌ها را به تیم‌های لیگ برتر قرض داده و احتمال برگشتن همه آن‌ها به تورین بالا است. البته که یوونتوس آن‌ها را برای کسب درآمد در بازار قرار خواهد داد. علاوه‌براین لیاندرو پاردس هم به پاری سن ژرمن پس فرستاده می‌شود،جدایی آدریان رابیو را هم باید احتمالا قطعی بدانیم. بدون کسب سهمیه لیگ قهرمانان، متقاعد کردن این هافبک تاثیرگذار فرانسوی غیرممکن به نظر می‌رسد و درخواست‌های مالی او هم باعث می‌شود یووه هیچ شانسی برای ادامه همکاری با او نداشته باشد.

با توجه به مصدومیت طولانی ماتیا دشیلیو، یوونتوس احتمالا پیشنهاد تمدید قرارداد برای یک سال دیگر را به خوان کوادرادو را ارائه می‌کند اما دوشان ولاهوویچ و فدریکو کیه زا، دو بازیکن ارزشمند ترکیب یوونتوس احتمال جدایی‌شان وجود دارد چرا که الگری آن‌ها را در پروژه خود ضروری نمی‌بیند، ولاهوویچ قطعا مشتریان بزرگ و دست‌به‌نقدی خواهد داشت اما بعید است برای کیه زا پیشنهاد بزرگی از راه برسد چرا که روند پیشرفت او پس از مصدومیت رباط صلیبی‌اش متوقف شده و البته که بازیکنِ رباط پاره کرده برای تیم‌های بزرگ جذابیت خاصی ندارد.

 

 قرار داد دیماریا تمدید نخواهد شد

 حذف از نیمه نهایی لیگ اروپا و احتمال به دست نیاوردن سهمیه اروپایی برای فصل آینده سبب شده تا یوونتوس در بعضی از برنامه‌هایش، از جمله تمدید قرارداد آنخل دی‌ماریا تجدیدنظر کند.

اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده حذف از مسابقات اروپایی باعث شده مدیران یوونتوس مسایل مختلف را مجددا ارزیابی کنند، از جمله اینکه مذاکره برای تمدید قرارداد دی‌ماریا را متوقف کرده‌اند.

به این ترتیب، احتمال اینکه هافبک 35 ساله آرژانتینی در پایان فصل از تورین برود، بسیار زیاد است. دی‌ماریا که چند ماه پیش قهرمان جام جهانی 2022 شد، در 37 بازی در رقابت‌های مختلف این فصل هشت گل زده و هفت پاس گل داده است.

علاوه بر احتمال جدایی دی‌ماریا، با توجه به اینکه دست یووه از درآمدهای اروپایی در فصل آینده کوتاه خواهد ماند، این احتمال وجود دارد که هیچ بازیکن بزرگی را نیز نخرند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

غیبت در لیگ قهرمانان اروپا چه تاثیراتی روی نقل و انتقالات یوونتوس دارد؟
P