فصل برای نیمار در پاری سن ژرمن به پایان رسید

فصل برای نیمار در پاری سن ژرمن به پایان رسید

فصل برای نیمار در پاری سن ژرمن به پایان رسید

__ __ __ __ __ __ __ __ __

باشگاه پاری سن ژرمن با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد نیمار از ناحیه مچ پای راست جراحی خواهد شد و دست کم تا سه ماه قادر به بازی برای این تیم نخواهد بود.

 

درحالیکه دو روز به بازی بزرگ پاری سن ژرمن با بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقی مانده باشگاه فرانسوی خبری تلخ درباره ستاره برزیلی‌اش نیمار اعلام کرد.

بر اساس اعلام پاری سن ژرمن نیمار که مدتی بود از ناحیه مچ پای راست آسیب دیده بود باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و دست کم سه ماه از میادین دور خواهد بود،به این ترتیب ستاره برزیلی عملا این فصل را از دست خواهد داد.

نیمار دو هفته پیش در بازی پی‌اس‌جی مقابل لیل آسیب دید. این ستاره برزیلی روز شنبه و در جریان دیدار تیمش مقابل نانت با چوب زیر بغل در استاد دو فرانس حاضر شد. تیم پزشکی پاری سن ژرمن در اطلاعیه‌ای که امروز منتشر شده اعلام کرد نیمار به دلیل مصدومیت‌های متعدد از ناحیه مچ پای راست در قطر جراحی خواهد شد.

در اطلاعیه پاری سن ژرمن چنین آمده است:” نیمار در سالهای اخیر بارها از ناحیه مچ پای راست آسیب دیده و مشکل داشته است. او آخرین بار روز 20 فوریه از همین ناحیه دچار کشیدگی شد و تیم پزشکی باشگاه توصیه کرد که او جراحی شود. هدف این است که ریسک بازگشت مصدومیت او از بین برود. همه متخصصانی که در این باره با آنها مشورت شد نظر تیم پزشکی باشگاه را تایید کردند. این عمل جراحی در روزهای آینده در بیمارستان ASPETAR در دوحه قطر انجام خواهد شد. انتظار می‌رود بازگشت نیمار به تمرینات گروهی سه تا چهار ماه طول بکشد.

به این ترتیب نیمار تا پایان فصل جاری دیگر به ترکیب پی‌اس‌جی برنخواهد گشت و زمان حضور دوباره او در تمرینات از میانه تابستان خواهد بود.

 

فصل بعد شاید در چلسی!

لو پاریزین ادعا کرد تاد بولی مالک چلسی، در هفته گذشته راهی پاریس شد است تا با ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، در مورد انتقال نیمار مذاکره کند.!

بولی که از زمان خرید چلسی در بهار گذشته، 650 میلیون یورو برای خرید بازیکنان جدید هزینه کرده است، اکنون به دنبال این است که ستاره برزیلی پاریسی‌ها را به خدمت بگیرد.

نیمار که شش سال قبل با انتقالی 220 میلیون یورویی از بارسا به پاری سن ژرمن پیوست، تا سال 2027 با پاریسی‌ها قرارداد دارد و اما گفته می‌شود قصد دارد در تابستان آینده این باشگاه را ترک کند.

لو پاریزین در گزارشی ادعا کرد که مالک آمریکایی چلسی به پاریس رفت تا با الخلیفی دیدار و در مورد شرایط انتقال نیمار پرس و جو کند.

نیمار هرگز نتوانست در پاریس انتظارات را برآورده کند، اما بعد از مشکلاتی که اخیراً در رختکن این تیم پیدا کرده است، جدایی‌اش از این باشگاه جدی‌تر به نظر می‌رسد. گفته می‌شود او علاوه بر اختلاف با مارکینیوش، هموطنش که کاپیتان پی‌اس‌جی است، با لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی باشگاه هم رابطه خوبی ندارد.

گفته می‌شود بولی از مذاکراتی که با الخلیفی داشته، راضی است و مشکل چندانی برای انتقال نیمار به استمفوردبریج نمی‌بیند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فصل برای نیمار در پاری سن ژرمن به پایان رسید
P