فوق ستاره آرژانتینی به اینتر میامی پیوست

فوق ستاره آرژانتینی به اینتر میامی پیوست

فوق ستاره آرژانتینی به اینتر میامی پیوست

___ ___ ___ ___

لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم پاریسن ژرمن در مصاحبه ای از تیم جدید خود رونمایی کرد.

مسی پس از عدم تمدید قراردادش با پاریسن ژرمن با 3 تیم الهلال عربستان، اینتر میامی و بارسلونا وارد مذاکره شد اما در نهایت آمریکا را بعنوان مقصد جدیدش انتخاب کرد.

 

علاقه بسیار زیاد مسی به بازگشت به تیم سابق

مسی در مصاحبه خود اذعان داشت که تمام تلاش خود را برای بازگشت به بارسلونا انجام داد اما پس از تجربه تلخی که در زمان خروج از باشگاه محبوب خود داشت نمیخواست بار دیگر این اتفاق تلخ برای او تکرار شود و سرنوشتش را به فرد دیگری بسپارد.

همچنین مشخص نبودن وضعیت مالی باشگاه بارسلونا برای ثبت قرارداد لیونل مسی و همچنین کاهش دستمزد سایر بازیکنان و فروش آنها سبب شد تا لیونل مسی قید بارسلونا را بزند چرا که نمیخواست باعث و بانی این اتفاقات باشد.

مسی در مصاحبه خود اعلام کرد یکی از دلایل انتخاب اینتر میامی بجای الهلال شرایط زندگی در خاورمیانه بود چرا که او میخواست فرزندان و همسرش در محیطی مدرن رشد کنند و لذت ببرند و مسئله مالی خیلی برای او حائز اهمیت نبود.

همچنین دور بودن از اروپا به مسی کمک میکند تا از مرکز توجهات کمی دورتر باشد و وقت بیشتری برای گذراندن اوقات فراغت با همسر و فرزندانش داشته باشد.

 

مسی چه احساسی داری؟

من احساس خوبی دارم، آرام هستم و فصل را تمام کرده ام. سال غیرمعمولی برای جام جهانی در وسط فصل بود. جام جهانی کاری کرد که همه چیز را متفاوت کند. الان به بازی با تیم ملی و تعطیلات فکر می کنم.

 

از قهرمانی بارسلونا در لالیگا خوشحال بودی؟

 

بله، بدیهی است. تمام سال تیم را دنبال کردم و مثل تمامی هواداران بارسلونا دوست داشتم که قهرمان شود. و در سال اول هم من خیلی با ژاوی صحبت می‌کردم، همچنین در مورد برخی بازی‌ها، بعد از بازی، در مورد موقعیت‌ها… حقیقت این است که از زمانی که او مربی بود، خیلی صحبت کردیم. و بدیهی است که او را دنبال کردم.

لیونل مسی از دیگر باشگاه های اروپایی نیز پیشنهاداتی داشت اما حتی آنهارا بررسی هم نکرد چرا که تنها گزینه او در اروپا تنها بارسلونا بود اما بار دیگر این رویا محقق نشد.

مسی در انتهای مصاحبه خود ابراز امیدواری کرد تا روزی بتواند دوباره در باشگاه محبوب خود حضور یابد و مانند سایر اسطوره های این باشگاه در ورزشگاه نیوکمپ از فوتبال خداحافظی کند و از تمامی هواداران که در این مدت حامی و خواهان بازگشت وی به بارسلونا بودند کمال قدر دانی را کرد و امیدوار است تا بار دیگر مقابل هواداران برای تیم محبوبش به میدان برود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فوق ستاره آرژانتینی به اینتر میامی پیوست
P