قرارداد نیمار با الهلال

قرارداد نیمار با الهلال

رسمی؛ نیمار به الهلال عربستان پیوست.بزرگترین شکار تابستانی عربستان در الهلال

قرارداد نیمار با الهلال – باشگاه الهلال با انتشار ویدیویی خبر از رسمی شدن انتقال نیمار به این باشگاه داد. الهلال عربستان مبلغ 90 میلیون یورو برای جذب نیمار به پاری‌سن‌ژرمن پرداخت کرد تا نیمار گران ترین خرید تاریخ لیگ عربستان لقب بگیرد.

نیمار برزیلی با جدایی از تیم پاری سن ژرمن، رسما به تیم الهلال عربستان پیوست. مذاکرات هفته پیش آغاز شد، اواسط هفته سرعت گرفت و اکنون همه چیز رسمی شده و یک ستاره دیگر در عربستان به بازی خود ادامه خواهد دارد.

نیمار سال 2017 به تیم پاری سن ژرمن پیوست و اکنون این باشگاه را به مقصد الهلال ترک کرد. پیش از این ستارگان بسیار دیگری مانند کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، جردن هندرسون، کانته، محرز، بنزما و … به لیگ عربستان پیوسته بودند. قرارداد او به مدت 2 سال است و گفته می‌شود دستمزدش  همراه پاداش و مزایای دیگر، چیزی در حدود 300 میلیون یورو برای 2 سال خواهد بود و بعد از این مدت بندی در قرارداد است که امکان تمدید را به وجود خواهد آورد.

پاری سن ژرمن اعلام کرده بود دیگر به نیمار احتیاجی ندارد، از طرفی او پیشنهادهایی از تیم‌های آمریکایی داشت اما به نظر می‌رسد پیشنهاد الهلال از دیگر تیم‌ها بهتر بوده و  ستاره برزیلی این تیم را برای ادامه بازی خود انتخاب کرده است. او در تیم پاری سن ژرمن موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا نشد اما چندین بار توانست با این تیم به عنوان قهرمانی در لیگ یک فرانسه دست پیدا کند. او 173 بازی برای این تیم انجام داد و موفق شد 118 گل به ثمر برساند. نیمار 77 پاس گل هم به نام خود به ثبت رساند.

دلیل انتخاب الهلال

نیمار، ستاره برزیلی، می‌گوید همیشه دوست داشته بازیکنی جهانی باشد و به همین دلیل راهی الهلال و کشور عربستان شده است.

انتقال نیمار به الهلال بسیاری از طرفداران او و همچنین فوتبال‌دوستان را شوکه کرد، چرا که این بازیکن هنوز 31 سال دارد و انتظار می‌رفت که مدت زمان بیشتری را در فوتبال اروپا سپری کند. خصوصا که در چند هفته اخیر بحث بازگشتش به باشگاه بارسلونا بسیار داغ بود.

با این حال، این ستاره برزیلی تصمیم گرفت مسیر بسیاری از ستارگان بزرگ حاضر در فوتبال اروپا در این تابستان را ادامه دهد و به لیگ عربستان برود تا دستمزد باورنکردنی که گفته می‌شود نزدیک به 160 میلیون یورو است دریافت کند.

نیمار پس از پیوستن به الهلال گفت:من به افتخارات بسیاری در اروپا دست پیدا کردم و از دوران خاصی که در این قاره داشتم لذت بردم اما همیشه دوست داشتم بازیکنی جهانی باشم و خودم را با چالش‌ها و موقعیت‌های جدید در مکان‌های جدید امتحان کنم.

دوست دارم تاریخ ورزشی جدیدی را شخصا از نو بنویسم و لیگ عربستان انرژی بسیار زیاد و بازیکنان با کیفیتی در این مقطع دارد. من چیزهای بسیاری شنیدم و می‌دانم که مسیر فهرست بلندی از بازیکنان برزیلی را ادامه دادم که پیش از این در طول سال‌ها در عربستان که به نظرم جای بسیار خوبی است بازی کرده‌اند.

الهلال باشگاهی بزرگ با هوادارانی فوق العاده است و آنها بهترین تیم آسیا هستنند. این به من انرژی می‌دهد که تصمیم درست را در زمان درست و با باشگاه درست بگیرم. عاشق پیروزی و گلزنی هستند و برنامه‌ام این است که این روند را در عربستان سعودی و الهلال ادامه دهم.

پرفروش ترین پیراهن

هواداران الهلال برای خرید پیراهن نیمار بازیکن جدیدشان به فروشگاه‌های رسمی باشگاه‌شان هجوم بردند.

پس از اینکه قرارداد نیمار رسمی شد، فروشگاه‌های اختصاصی باشگاه الهلال در شهر ریاض فورا لباس‌های خام این تیم را با شماره ۱۰ و نام نیمار آماده عرضه به مشتریان کردند. پس از اعلام قرارداد کاپیتان تیم ملی برزیل، بیش از 12 هزار پیراهن با نام و شماره نیمار به صورت اینترنتی در عرض چند ساعت به فروش رفتند، در حالی که هواداران الهلال در صف‌های طولانی برای دریافت پیراهن در فروشگاه این باشگاه در ریاض صف کشیده بودند و ازدحام جمعیت در داخل فروشگاه حتی پس از بسته شدن درب فروشگاه نیز ادامه داشت.

هنوز رقمی در خصوص مقدار سود باشگاه الهلال از فروش پیراهن نیمار اعلام نشده اما به نظر می‌رسد این باشگاه پول‌ خوبی به جیب بزند.

جزئیات قرارداد نیمار

روزنامه سان انگلیس جزئیات عجیبی را از شروط نیمار برای پیوستن به الهلال بیان کرده‌ که باعث حیرت همگان شده است.

سان نوشته است که نیمار برای پذیرش این قرارداد، علاوه بر اینکه در طول 2 سال دستمزد هفتگی 2.5 میلیون پوندی دریافت می‌کند، سه خودرو لوکس درخواست کرده است: بنتلی کانتیننتال GP، استون مارتین DBX و لامبورگینی هوراکان (قیمت کل آنها 510000 پوند است).

پیش بازی دیدار تراکتور و پرسپولیس 1402

علاوه بر این، نیمار 4 مرسدس G-Vagon برای همراهانش و یک مرسدس ون با راننده شبانه روزی برای او، خانواده و دوستانش نیز درخواست کرده که در تمام ساعات شبانه روز، باید در دسترس این بازیکن قرار بگیرد.

نیمار همچنین درخواست یک خانه بزرگ را کرده که یخچال آن باید همیشه با آب میوه مورد علاقه‌اش پر باشد. ضمن اینکه سه سونا، پنج خدمتکار شبانه روزی، سرآشپز شخصی او از برزیل و دو خدمتکار برای انجام کارهای مربوط به نظافت منزل نیز باید در اختیار فوق ستاره جدید الهلال قرار بگیرند.

یک منبع فاش کرد که نیمار خواسته است تا تمام هزینه‌های اقامتش در هتل‌ها، رستوران‌ها و شهرهایی را که در روزهای تعطیل از آن‌ها بازدید می‌کند، توسط باشگاه تامین شود و هر زمان که او و خانواده‌اش نیاز به سفر داشته باشند، مجوز استفاده از هواپیمای شخصی‌اش را بگیرد.

به نوشته این روزنامه، نیمار درخواست خانه‌ای 25 اتاقه برای اقامت خانواده و دوستانش کرده است و این خانه باید دارای استخری با عرض حداقل 10 متر و طول 40 متر باشد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قرارداد نیمار با الهلال
P