قرارداد گولسیانی با پرسپولیس رسمی شد

قرارداد گولسیانی با پرسپولیس رسمی شد

قرارداد گولسیانی با پرسپولیس رسمی شد

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __

پرسپولیسی ها که فصل گذشته پس از چندین سال قهرمانی پیاپی نتوانستند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند و بعد از استقلال رقیب همشهری خود به نایب قهرمانی رضایت دادند.

پرسپولیسی ها پس از اتمام فصل قرارداد یحیی را تمدید کردند تا فصل بعد این مربی جوان روی نیمکت این تیم بنشیند ، یحیی که به نظر از عملکرد برخی از شاگردانش در فصلی که گذشت راضی نبود ، لیست بلند بالای از بازیکنان خروجی و ورودی را به مدیران باشگاه پرسپولیس داد تا آنها اقدام به جذب بازیکنان مورد نظر این سرمربی کنند و بازیکنان ورودی پرسپولیس در فوتبال ایران به قدری شسرشناس و نام آشنا بودند که هرکدام به نوبه خود می توانستند ، تبدیل به بمب نقل و انتقالاتی شوند.

آخرین بازیکنی که انتقال او به تیم پرسپولیس قطعی شده است گولسیانی مدافع تنومند سپاهان اصفهان می باشد که قرارداد رسمی خود را با این باشگاه به امضا رساند.

گئورگی گولسیانی مدافع ۳۱ ساله اهل گرجستان می باشد که اولین بار با تیم ذوب آهن دیگر تیم اصفهانی در سال ۱۳۹۶_۹۷ به فوتبال کشورمان معرفی شد و با این تیم ، فوتبالش را در لیگ ایران آغاز نمود این مدافع ۱۹۳ سانتی متر در اولین سال حضورش در لیگ ایران توانست در ۲۹ بازی که در تمام رقابت ها برای ذوب آهن انجام دهد یک گل به ثمر برساند .

گولسیانی در اتتهای سال ۹۸ ترجیح داد تا با نقل مکان به مازندران به تیم نساجی بپیوندد.

این بازیکن توانست در ۲۳ بازی ۵ گل به ثمر برساند و آمار خود را بهبود ببخشد تا در آن سال مورد توجه دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان قرار بگیرد.

 

گولیسانی
گولیسانی

گولسیانی با قبول پیشنهاد سپاهان در آن سال به این تیم اصفهانی پیوست و لباسزرد سپاهان را به مدت سه فصل بر تن کرد.این بازیکن پس از انتقال به سپاهان توانست در ۷۷ بازی رسمی که برای این تیم انجام داد ۱۰ گل به ثمر برساند تا نشان دهد که علاوه بر اینکه در دفاع می تواند بسیار بازیکن موثری باشد ، قادر است در کارهای تهاجمی نیز به کمک خط حمله این تیم بیاید و دروازه را باز کند.

گولسیانی پس از انجام بازی های قابل قبول و تاثیر گذار در سپاهان مورد توجه یحیی گلمحمدی و تیم پرسپولیس قرار گرفت تا به این تیم تهرانی منتقل شود.

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس قرارداد گئورگی گولسیانی با این باشگاه تا سال ۱۴۰۳ است و این بازیکن پس از دانیال اسماعیلی فر و سروش رفیعی سومین خرید پرسپولیس از تیم سپاهان به حساب می اید.

حال باید منتظر ماند و دید که این بازیکن گرجستانی در تیم پرسپولیسی که رقبایی همچون علی نعمتی، مرتضی پورعلی‌گنجی، فرشاد فرجی، وحدت حنانوف و علیرضا ابراهیمی را در کنار خود میبیند چه کار خواهد کرد و آیا میتواند در بین این نفرات سرشناس جایی را برای خود در ترکیب اصلی پرسپولیس پیدا کند یا خیر؟

لازم بذکر است که پرسپولیسی ها تا الان به غیر از این سه بازیکن توانسته اند علیرضا بیرانوند ، مرتضی پورعلی گنجی ، سعید صادقی و محمد مهدی احمدی را جذب تیم خود کرده اند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قرارداد گولسیانی با پرسپولیس رسمی شد
P