قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان

___ ___ ___ ___ ___

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که بدون شک مهمترین دیدار این مرحله، تقابل میان بایرن مونیخ و منچسترسیتی خواهد بود. دو تیمی که مدعیان قهرمانی به شمار می روند و حالا باید شاهد حذف یکی از آنها پیش از برگزاری دور نیمه نهایی باشیم.

مراسم قرعه کشی امروز در نیون سوئیس برگزار شد نخستین قرعه ای که از گوی خارج شد، رئال مادرید بود که مشخص شد این تیمی باید به مصاف چلسی برود،پس از آن نیز ابتدا نام اینتر و سپس بنفیکا از گوی ها خارج شدند،اما مهمترین تقابل این مرحله، جدال میان منچسترسیتی و بایرن مونیخ است و سرانجام در دیدار چهارم نیز باید تیم های ایتالیایی میلان و ناپولی به مصاف هم بروند.

در مرحله نیمه نهایی نیز برنده دیدار اینترمیلان و بنفیکا باید به مصاف برنده جدال میلان و ناپولی برود. در سمت مقابل نیز از میان رئال مادرید و چلسی تیمی که برنده از زمین خارج شود باید با برنده نبرد بایرن مونیخ و منچسترسیتی روبرو شود،برندگان نیز در دیدار فینال که در استانبول برگزار می شود، با هم دیدار خواهند کرد.

 

رئال مادرید،چلسی

Real_Madrid
Real_Madrid

راند سوم؛پاتر وارد میشود.!

 

رئال مادرید و چلسی پیش از سال 2021 دیدار رسمی مقابل یکدیگر نداشته اند اما در سه فصل اخیرلیگ قهرمانان اسم آنها مقابل یکدیگیر قرار گرفته است، در دو فصل گذشته چلسی با هدایت توخل یک پیروزی برابر زیدان و یک شکست برابر انجلوتی به دست اورده است.

رئال در مرحله قبل لیگ قهرمانان موفق شد پر افتخار ترین تیم انگلیسی در اروپا، لیورپول را در دیدار رفت و برگشت با نتیجه 6-2 در مجموع شکست دهد و تیم چلسی موفق شد پس از شکست 1-0 در دیدار رفت مقابل دورتموند در دیدار برگشت نماینده المان را با نتیجه 2-0 شکست دهد و در مجموع با نتیجه 2-1 راهی این‌ مرحله شود.

 

اینتر،بنفیکا

جنگ افعی ها و عقاب ها در یک چهارم.!

 

اینتر باز هم باید با یک تیم پرتغالی روبرو شود،پس از اینکه نراتزوری در دور قبل از سد پورتو گذشت حالا صدرنشین کنونی لیگ پرتغال یعنی بنفیکا در انتظار شاگردان اینزاگی خواهد بود.

اینتر و بنفیکا مسابقه رسمی مقابل یکدیگر به میدان نرفته اند.

اینتر برای رسیدن به مرحله نیم نهایی موفق شد با نتیجه 1-0 در طول دو دیدار رفت و برگشت و با گل لوکاکو از سد قهرمان فصل گذشته پرتغال عبور کند، بنفیکا نیز پس از صدرنشینی و صعود از گروه جذاب لیگ قهرمانان، موفق شد با نتیجه 7-1 نماینده بلژیک را در هم بکوبد و به راحتی راهی مرحله بعد شود.

 

منچسترسیتی،بایرن مونیخ

جذاب تر از این نمیتوانست باشد!.

 

بدون شک همه در انتظار جدال بزرگ این مرحله هستند،پپ گواردیولا باید با تیم سابقش روبرو شود تا رویای قهرمانی اروپا با سیتی را تعبیر کند.

منچسترسیتی و بایرن مونیخ تا به حال در ده دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند که سهم هرکدام پنج پیروزی بوده است.

منچسترسیتی پس از تساوی 1-1 در دیدار رفت مقابل لایپزیش، در دیدار برگشت و با درخشش ارلینگ هالند با نتیجه 7-0 لایپزیش را شکست داد، بایرن مونیخ نیز پس از صدرنشینی در گروه مرگ موفق شد در دیدار رفت و برگشت مقابل پاری سن ژرمن به پیروزی برید تا همچنان تنها تیم اروپایی باشد که در این فصل تمامی دیدار های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است!

 

میلان،ناپولی

جدال قهرمانان ایتالیا در اروپا!

 

ناپولی که با اقتدار صدرنشین سری آ است، به مصاف قهرمان فصل گذشته ایتالیا می رود.

میلان و ناپولی به واسطه حضور مشترک در لیگ داخلی بازی های رودرو پر تعدادی مقابل یکدیگر انجام داده اند، در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ناپولی 11 پیروزی و سهم آث میلان نیز 4 پیروزی بوده است،

میلان در مرحله گذشته لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 1-0 در دیدار رفت و برگشت تاتنهام انگلیس را شکست دهد و ناپولی نیز با کسب دو پیروزی مقابل اینتراخت و با نتیجه 5-0 در مجموع به مرحله یک چهارم نهایی صعودکرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان
P