قلم قرمز پوچتینو روی نام فلیکس

قلم قرمز پوچتینو روی نام فلیکس

قلم قرمز پوچتینو روی نام فلیکس

__ __ __ __ __ __

 

مائوریسیو پوچتینو در اولین اقدام خود به عنوان سرمربی چلسی، به مدیران باشگاه گفته نیازی به ژوائو فلیکس ندارد و او را به اتلتیکو برگردانند.

مهاجم اتلتیکو مادرید در ژانویه به عنوان بازیکن قرضی به چلسی ملحق شد و در 20 مسابقه در تورنمنت‌های مختلف به زمین رفت و چهار گل به ثمر رساند. پوچتینو، مربی جدید چلسی، به این نتیجه رسیده که لازم نیست قرارداد قرضی 15 میلیون پوندی او دائمی شود و بهتر است این بازیکن به مادرید برگردد.

انریکه سرزو، رئیس اتلتیکو هم تایید کرده فلیکس به پایتخت اسپانیا برمی‌گردد. این مهاجم جوان چهارمین بازیکن گران‌قیمت تاریخ فوتبال است. اتلتیکو در سال 2019، 113 میلیون پوند برای خرید او به بنفیکا داد.

این در حالی است که مهاجم 23 ساله پرتغالی در مصاحبه‌هایش گفته بود، دوست دارد در لندن بماند. او گفته بود از آزادی که برای حمله و خلق موقعیت در چلسی دارد راضی است، که طعنه به تاکتیک‌های تدافعی سیمئونه هم محسوب می‌شود.

فلیکس که قبل از پیوستن قرضی به چلسی قراردادش را تا 2027 با اتلتیکو تمدید کرده، چندان محبوب سیمئونه نیست و در برنامه‌های او جای چندانی ندارد؛ بنابراین دور از ذهن نیست که در فصل نقل و انتقالات تابستانی به تیم دیگری برود.

 

کار سخت برای بازگشت به مادرید

ژوائو فلیکس با توجه به بی‌تمایلی چلسی به دائمی کردن قراردادش به اتلتیکو مادرید برخواهد گشت، ولی باشگاه اسپانیایی هم مصمم به فروش این مهاجم پرتغالی است.

روزنامه مارکا می‌گوید با وجود اینکه اتلتیکو مدتی است تلاش کرده برای این مهاجم پرتغالی مشتری پیدا کند، ولی تا این لحظه هیچ پیشنهادی روی میز باشگاه قرار نگرفته است. اما مدیران روخی‌بلانکو همچنان خوشبین هستند که در تابستان امسال راهی برای خروج ژوائو فلیکس پیدا خواهند کرد.

این روزنامه مدعی است مدیران اتلتیکو با هدف پیدا کردن مشتری برای این بازیکن پرتغالی تیم‌های میانه جدول لیگ‌ برتر انگلیس را هدف گرفته‌اند. اما مشکل اینجا است که چنین باشگاه‌هایی فاقد قدرت مالی کافی برای ارائه پیشنهادهایی هستند که اتلتیکو مادرید انتظار دارد.

مارکا می‌گوید ژوائو فلیکس شش ماه پیش پیشنهاد باشگاه ولورهمپتون را رد کرد، ولی حالا که عملا هیچ تیمی خواهان او نیست، بدون شک نظر این بازیکن پرتغالی تغییر خواهد کرد. با توجه به اینکه مدیر برنامه‌های او، ژرژ مندس، با این باشگاه انگلیسی رابطه خوبی دارد احتمال حضور او در وولوز زیاد به نظر می‌رسد.

 

احتمال بازگشت به اتلتیکو

اتلتیکو مادرید به ژوائو فلیکس اعلام کرده بهتر است به دنبال تیمی جدید باشد اما اگر تا 10 جولای موفق نشود باید در دیدار با دیه‌گو سیمئونه او را برای بازگشت به اتلتیکو راضی کند.

اگر ژرژ مندس تا دو هفته آینده نتواند برای ژوائو فلیکس تیمی جدید پیدا کند گذر او بار دیگر به دیه‌گو سیمئونه می‌افتد؛ مربی‌ای که از این بازیکن پرتغالی به هیچ وجه راضی نبود و به درخواست او بود که ژوائو به چلسی قرض داده شد.

روزنامه مارکا در گزارشی می‌گوید نه ژوائو فلیکس، نه اتلتیکو مادرید و نه دیه‌گو سیمئونه خواهان بازگشت او به اتلتیکو و بازی کردن دوباره‌اش با پیراهن روخی بلانکو نیستند اما با شرایط فعلی این احتمال بالا است که فلیکس نتواند تا روز 10 جولای تیمی جدید پیدا کند.

باشگاه اتلتیکو مادرید برنامه آماده‌سازی پیش‌فصل خود را آماده کرده که بر اساس آن همه بازیکنان ملی‌پوش از جمله ژوائو فلیکس باید در تاریخ 10 جولای خودشان را به اردوی پیش‌فصل این باشگاه که تحت هدایت سیمئونه برگزار می‌شود معرفی کنند.

این ملی‌پوش پرتغالی اگر در انگلیس به دنبال تیم می‌گردد باید به سراغ تیم‌های میانه پایین جدول برود. مارکا می‌گوید سیمئونه همچنان اعتقادی به فلیکس ندارد و این بازیکن پرتغالی هم می‌داند که در صورت بازگشت به اتلتیکو احتمالا نیمکت‌نشینی دائمی خواهد بود. همه امید فلیکس حالا به مدیر برنامه‌هایش ژرژ مندس دوخته شده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قلم قرمز پوچتینو روی نام فلیکس
P