قهر رونالدو به دلیل نیمکت نشینی!

قهر رونالدو به دلیل نیمکت نشینی!

قهر رونالدو به دلیل نیمکت نشینی!

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

کریس رونالدو از اینکه در دیدار مقابل تاتنهام به میدان نرفت به اندازه‌ای ناراحت شد که پیش از پایان بازی راهی رختکن شد و باعث حاشیه های زیادی در اردوی شیاطین سرخ شد.

رونالدو
رونالدو

تن‌هاخ تنها از کریستین اریکسن، آنتونی الانگا و اسکات مک تومینای به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کرده بود و هنوز دو تعویض دیگر داشت، رونالدو با عصبانیت به سمت تونل منتهی به رختکن رفت و راهی رختکن شد، رونالدو در  جریان جشن بازیکنان یونایتد در رختکن بین آنها حضور نداشت نیزا پیش از آن استادیوم اولدترافورد را ترک کرده بود.!

ستاره باتجربه پرتغالی که در تابستان تلاش زیادی کرد از منچستریونایتد جدا شود، در این فصل جایی در ترکیب اصلی تیم اریک تن‌هاخ ندارد اما به نظر می رسد هنوز این شرایط برای او عادی نشده است و در هر فرصتی برای نشان داد نارضایتی اش استفاده می‌کند.

تن‌هاخ پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت: من شاهد ترک زمین توسط او بودم. پس از بازی حرفی با هم نزدیم. تکلیف این اتفاق به زودی مشخص میشودامروز می‌خواهم از نمایش خوب تیمم در زمین بازی لذت ببرم و نمیخواهم جشن خودم را خراب کنم.

سرمربی منچستریونایتد با اشاره به عملکرد خوب تیمش در این بازی به نوعی به رونالدو طعنه زد: این نمایشی درخشان از 11 بازیکن حاضر در زمین بود. البته باید حرفم را اصلاح کنم، 11 بازیکن به علاوه بازیکنان تعویضی که به زمین رفتند.

واکنش آلن شیرر، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس:

من ناراحتی او را درک می‌کنم اما اگر به تصویر بزرگتری نگاه کنید، می بینید که تیم او بازی خوبی ارائه کرد.

سرمربی تصمیم مهمی گرفت و مشخص شد که درست بوده است. احتمالا در مورد بهترین بازیکنی که در عمرمان دیده‌ایم صحبت می‌کنیم و این کار را برای سرمربی دشوار می‌کند.

اگر بگویم برونو فرناندز در نبود رونالدو در زمین خوشحال‌تر است باعث ایجاد دردسر شده‌ام؟ من فقط به نمایش امشب او و انرژی که در زمین داشت نگاه می‌کنم. کافی است قدرت رهبری او، کیفیتی که در هر دو سمت دفاعی و هجومی به نمایش می‌گذارد و کارهایی که برای تیم در بازی امشب انجام داد نگاه کنید. او واقعا شایستگی به ثمر رساندن این گل را داشت.

واکنش هواداران منچستر در فضای مجازی

قرارداد رونالدو را فسخ کنید! رفتن به سمت تونل پیش از پایان بازی بس است. این رفتار شرم‌آور است. اگر او امروز در زمین حضور داشت، نهایتا به یک تساوی می‌رسیدیم

کاربری دیگر نوشت:

او 37 سال سن دارد چرا باید تمام بازی هارا بازی کند وقتی توانایی گذشته را ندارد با بودن رونالدو یک یار کمتر در زمین داریم اما همجنان مورد حمایتمان بود اما دیگر از او حمایت نمیکنیم و قرار دادش را فسخ کنید برگردد پرتغال!

جلسه مهم تن هاخ با رونالدو

کریستیانو رونالدو بعد از جنجال‌هایی که در دیدار یونایتد مقابل تاتنهام در لیگ انگلیس بوجود آورد لحظاتی پیش وارد مجموعه تمرینی منچستریونایتد شد تا در جلسه‌ای مهم با حضور تن‌هاخ شرکت کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قهر رونالدو به دلیل نیمکت نشینی!
P