لوکاکو دومین هدف رم بعد از آزمون

لوکاکو دومین هدف رم بعد از آزمون

خط حمله رم آتشین میشود؛ لوکاکو و سردار در اختیار مورینیو

لوکاکو دومین هدف رم بعد از آزمون – ژوزه مورینیو پس از یک سال تلاش بالاخره به هدف خود که جذب سردار آزمون بود رسید. آقای خاص تابستان گذشته در تلاش برای شکار ستاره ایرانی از زنیت ناکام مانده بود.

سردار آزمون با قراردادی یک ساله، قرضی و بند خرید دائمی لورکوزن را به مقصد رم ترک خواهد کرد. رم ابتدا دووان زاپاتای کلمبیایی را می خواست ولی پس از منتفی شدن انتقال او با سردار به توافق رسید. ستاره ایرانی به این ترتیب شاگرد ژوزه مورینیو خواهد شد.

قبل از اینکه سردار در تابستان گذشته راهی لورکوزن شود، اخبار زیادی در رابطه با علاقه رم و ژوزه مورینیو به او وجود داشت. حتی چند وقت پیش او در مصاحبه با ورزش سه فاش کرد که در تابستان با سرمربی پرتغالی تماس تصویری هم داشته، اما در نهایت تصمیم گرفته که لورکوزن را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کند.

خداحافظی سردار با لیگ ملت ها!

سردار آزمون بر اساس گزارش رسانه ایتالیایی به رم اطلاع داده که در جام ملت‌های آسیا شرکت نخواهد کرد‌‌.

آزمون به صورت قرضی از بایرلورکوزن با گزینه خرید 12 میلیون یورویی به رم منتقل می‌شود. ورود این ملی پوش ایرانی با استقبال کم هواداران رم مواجه شد. آن‌ها از آمادگی بدنی این بازیکن و وضعیت او برای شرکت در جام ملت‌‌های آسیا ابراز نگرانی کردند.

با این حال، جانلوئیجی لونگاری، خبرنگار اسپورت ایتالیا، گزارش می‌دهد که آزمون به رم اطمینان داده قصد ندارد در این تورنمنت که اواخر امسال برگزار می‌شود، شرکت کند.

همچنین برخلاف گزارش‌های قبلی، آزمون از مصدومیتی که چند هفته پیش متحمل شده بود را پشت سر گذاشته و انتظار می‌رود به طور منظم با سایر اعضای تیم رم تمرین کند.

این بازیکن همچنین آخرین ملی پوش خارج از اتحادیه اروپا نیست که رم در تابستان جذب می‌کند.

رم هنوز یک جای خالی در فهرست خود باقی گذاشته است. لئاندرو پاردس سال گذشته برای یوونتوس بازی کرد و بنابراین در لیست بازیکنان خارج از قاره اروپا قرار ندارد.

حمایت استراماچونی

مربی سابق استقلال به کوریره دلو اسپورت گفت که اگر سردار آزمون مشکل مصدومیت نداشته باشد، رم خرید واقعا جذابی داشته و با او برد کرده است.

سردار پسر حساسی است و زمانی که خیلی جوان بود، ایران را ترک کرد. فکر نمی‌کنم سازگاری برای او مشکلی ایجاد کند، زیرا در روسیه و آلمان زندگی کرده است. مشکلات، اگر بتوانیم بگوییم، مشکلاتی دیگر است.

سردار یک مهاجم نوک است و می‌تواند مهاجم دوم هم باشد. در صورت لزوم، او می‌تواند مهاجم اول یا دوم تیم باشد. تصادفی نیست که بهترین فصل او فصل 22-2021 بود که در زنیت با ژیوبا هم تیمی شد و آنها در کنار هم بیش از 40 گل به ثمر رساندند.

او در جوانی ایران را ترک کرد و به روبین و سپس زنیت رفت. با توجه به اینکه قراردادش با زنیت در ژوئن به پایان می‌رسید، بایرلورکوزن اوایل ژانویه او را به خدمت گرفت اما مصدومیت او را متوقف و محدود کرد. او هرگز بازیکنی تعیین کننده نبود.

پیش بازی دیدار چلسی و لوتون

سردار هیچ آسیب دیدگی جدی ندارد. به نظر من، اگر او خوب کار کند، سری آ می‌تواند لیگی مناسبی برایش باشد. همچنین به این دلیل که اغلب دست کم گرفته می‌شود و می‌خواهد خودش را ثابت کند.

صحبت های مورینیو

ما در شرایط سختی قرار داریم که در آن نمی‌توانیم مهاجم مورد علاقه خود را بخریم. تیاگو پینتو، آزمون را به من پیشنهاد کرد. اگر او آماده باشد، می‌تواند به ما کمک کند. پینتو به من گفت که علاوه بر آزمون، مهاجم دیگری نیز به ما خواهد پیوست. این باعث خوشحالی من می شود، به خصوص اگر بازیکن مورد نظر با کیفیت باشد. من آرام هستم و منتظر به‌روزرسانی هستم.

فکر می کنم مردم باید درک کنند که ما به عنوان یک باشگاه باید خود را با شرایط مالی بسیار خاص وفق دهیم. کار آسانی نیست. شاید از دیدن من در این آرامش شگفت زده شوید، اما این طور است.

لوکاکو خرید بعدی گرگ ها؟

رم همچنان به روملو لوکاکو به عنوان یک خرید دیرهنگام در فرصت باقی مانده از نقل و انتقالات تابستانی نگاه می‌کند.

پس از اتمام انتقال سردار آزمون، این باشگاه به دنبال جذب یک مهاجم جدید برای اضافه شدن به جمع شاگردان ژوزه مورینیو است.

بر اساس گزارش اسکای اسپورت، رم از رویای جذب روملو لوکاکو از چلسی دست بر نمی‌دارد. با وجود سناریوی پیچیده و موانع متعدد در این انتقال، گفته می‌شود رم به احتمال جذب قرضی لوکاکو قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات علاقه مند است.

این مهاجم بلژیکی در مسیر خروج از چلسی قرار دارد و تاکنون شایعه انتقال او به یوونتوس محقق نشده است.

این رسانه مدعی است، رم حاضر شده تمام دستمزد لوکاکو را در یک قرارداد قرضی (بدون بند خرید در پایان فصل) از چلسی پوشش دهد.

با این حال، در حال حاضر آبی‌ها همچنان به دنبال فروش قطعی لوکاکو با قراردادی دائمی هستند و امیدوارند که این بازیکن پیشنهادات از عربستان سعودی را بپذیرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوکاکو دومین هدف رم بعد از آزمون
P