مانوئل نویر دروازبان بایرن فصل را از دست داد

مانوئل نویر دروازبان بایرن فصل را از دست داد

مانوئل نویر دروازبان بایرن فصل را از دست داد

ـــ ـــ ـــ ـــ‌ ـــ

مانوئل نویر دروازبان 36 ساله باشگاه بایرن مونیخ در هنگام اسکی دچار شکستگی پا شد و حداقل 6 هفته پای او در گچ خواهد ماند و ریکاوری او نیز مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. نویر عملا فصل را از دست داده در حالی که بایرن به شدت به او نیاز داشت

نویر در صفحه شخصی خود نوشت:

نویر
نویر

سلام دوستان، چه باید بگویم، آخر سال قطعا می‌توانست بهتر پیش برود ولی در حین اسکی ساق پام شکست، عمل دیروز خیلی خوب پیش رفت. با تشکر فراوان از تیم پزشکی با این حال دانستن اینکه فصل جاری برای من به پایان رسیده، دردناک است. مراقب خودتان باشید!

این مصدومیت پس از حذف آلمان از جام جهانی رخ داده و بدترین خبر ممکن برای نویر و بایرن مونیخ بود، نویر قبل از جام جهانی نیز از ناحیه شانه مصدوم بود ولی توانست هر طور که بود به جام جهانی برسد و در هر سه بازی تیمش نیز به میدان رفت.

گزینه های باشگاه بایرن مونیخ

بایرن مونیخ که برای قهرمانی همه جام ها می جنگد، بدون شک به دروازه‌بانی بزرگ نیاز دارد و این با اِسوِن اولرایش و یوهان شِنِک 19 ساله امکانپذیر نیست، اولرایش 34 ساله البته که دروازه‌بان خوبی است ولی اعتماد لازم به او برای بازی های بزرگ وجود ندارد.

نوبل که دومین سال حضور قرضی اش در موناکو را پشت سر می گذارد و تا 2025 نیز با بایرن قرارداد دارد، گزینه فوری بایرنی ها محسوب می شود ولی بازگرداندن او به سادگی میسر نیست. بایرن می توانست او را رایگان در تابستان برگرداند ولی در نیم فصل باید به موناکو غرامت بدهد. همچنین مشخص نیست که نوبل خودش قصد بازگشت دارد یا خیر. ضمن اینکه مسئولان موناکو نیز قطعا تمایلی به از دست دادن گلر اول خود ندارند موناکو در لیگ فرانسه ششم است و در پلی آف لیگ اروپا باید برابر لورکوزن قرار بگیرد. حتی گفته می شود موناکو قصد دارد قرارداد قرضی نوبل را تمدید کند.

مشکل دیگر اینجاست که یولیان ناگلزمان، مربی بایرن، در این مدت حتی یک تماس هم با نوبل نداشته و تنها حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه، یک ماه پیش با نوبل دیدار کرد. در واقع ناگلزمان با داشتن نویر و اولرایش نیازی به بازگرداندن نوبل حس نمی کرد و طبیعتا این دروازه‌بان هم نسبت به مربی بایرن حس خوبی ندارد و ترجیح میدهد فوتبالش را در کشور فرانسه ادامه دهد.

بایرن مونیخ گزینه های دیگری را نیز برای جانشینی نویر مدنظر دارد کیلور ناواس، دروازبان سابق رئال مادرید و فعلی پی اس جی که در پاریس تبدیل به یک نیمکت نشین ثابت شده است اما باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حاظر به تقویت رقیب خود در لیگ قهرمانان نیست و بعید بنظر میرسد تا پایان فصل اجازه جدایی دروازبان کاستاریکایی خود را صادر کند.

گزینه بعدی مدیران بایرن مونیخ دومینیک لیواکوویچ دروازبان دینامو زاگرب و تیم ملی کرواسی است که درخشش فوق العاده ای در جام جهانی داشته است، ارزش مالی این دروازبان در روز های اخیر بسیار بالا رفته است اما این احتمال وجود دارد که بایرن مونیخ برای این دروازبان 186 سانتی کروات دست به جیب شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مانوئل نویر دروازبان بایرن فصل را از دست داد
P