محرومیت 4 جلسه ای در انتظار ستاره بارسلونا

محرومیت 4 جلسه ای در انتظار ستاره بارسلونا

محرومیت 4 جلسه ای در انتظار ستاره بارسلونا

__ __ __ __ __

 

شب گذشته و در دقیقه 6 بازی اوساسونا-بارسلونا بود که آبی و اناری ها روی یک ضربه کرنر دروازه‌شان را باز شده دیدند و 5 دقیقه بعد، روبرت لواندوفسکی، مهاجم این تیم هم به خاطر خطا روی ناچو ویدال کارت زرد دریافت کرد اما بدشانسی این تیم در دقیقه 31 تکمیل شد و لوا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.بارسلونا در نیمه دوم با وجود 10 نفره بودن موفق شد به بازی برگردد و در نهایت با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.

بارسلونا
بارسلونا

تصمیمات داوری خصوصا در زمینه نشان دادن کارت زرد دوم به روبرت لواندوفسکی و اخراج او از زمین باعث شد که اعتراض بسیاری از سوی کادر فنی و بازیکنان این تیم خطاب به داور صورت بگیرد.

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بارسلونا در این دیدار و به دلیل برخورد با آرنجش با دیوید گارسیا، کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و توسط خسوس گیل مانزانو از زمین اخراج شد. این بازیکن در دقیقه 20 اولین کارت زرد خود را گرفته بود و در ادامه با دریافت کارت دوم زمین را ترک کرد.

روبرت لواندوفسکی بعد از دریافت کارت دوم به شدت به داور اعتراض کرد و معتقد بود تصمیم خیل مانسانو در این رابطه درست نبوده است. اعتراضات لوا هنگام خروج از میدان نیز ادامه داشت و او در حرکتی عجیب با زدن انگشتش به نوک بینی و اشاره به داور همه را حیرت زده کرد.

در اسپانیا تفسیرهای مختلفی از این حرکت لوا شده اما طبق ادعای رسانه های لهستانی، این حرکت که در لهستان مرسوم است، به جسارت و غرور زیاد یک شخص اشاره دارد و لواندوفسکی معتقد بود داور با غرور و خودخواهی زیاد، او را اخراج کرده است. همین حرکت ممکن است برای لواندوفسکی محرومیتی چهار جلسه‌ای را به دنبال داشته باشد.

روبرت لواندوفسکی در حال حاضر با زدن 13 گل و با اقتدار در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار دارد و در اسپانیا شروع فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده است. در این کورس نفس‌گیر و حساس با رئال مادرید، محرومیت احتمالی روبرت لواندوفسکی بعد از جام جهانی را می‌توان بدترین خبر ممکن برای ژاوی و کادر فنی بارسلونا توصیف کرد.

جرارد پیکه پس از سوت پایان نیمه اول به سمت داور رفت و شروع به صحبت کردن با او کرد و مشخص بود که بسیار عصبانی است و در حال بحث شدیدی با خیل مانسانو است که در نهایت باعث شد که کارت قرمزی را نیز از داور دریافت کند.

این اتفاق در حالی رخ داد که ژاوی در نشست خبری پس از بازی اعلام کرد قصد داشت این بازیکن را به عنوان اولین تعویض وارد زمین کند اما به دلیل کارت قرمزی که دریافت کرد موفق به انجام این کار نشد.

در گزارش این داور درباره این اتفاق آمده است:وقتی نیمه اول تمام شد، من در تونل بودم که پیکه رو به من داد زد دیدی چه ضرباتی علیه ما اعلام کردی؟ تو داوری هستی که همیشه بیشترین ضربه را به ما زده است. زمانی که همه متوجه توهین او به من شدند، کارکنان بارسا سعی کردند او را به رختکن ببرند و از آنجا دور کنند. این در حالی بود که او خطاب به من داد می‌زد که این باعث تاسف است، برو بمیر و به مادرم توهین کرد!

اتفاقات شب گذشته احتمالا محرومیت‌ شدید و جریمه‌های سنگین را برای لواندوفسکی و جرارد پیکه در پی خواهد داشت، (جرارد پیکه پیش تر اعلام کرده بود پس از جام جهانی دیگر فوتبال بازی نخواهد کرد)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محرومیت 4 جلسه ای در انتظار ستاره بارسلونا
P