مدارک جدید یوونتوس ارسال شد

مدارک جدید یوونتوس ارسال شد

مدارک جدید یوونتوس ارسال شد

___ ___ ___ ___ ___

 

یوونتوس به دنبال مدرکی محرمانه علیه فدراسیون فوتبال ایتالیا است که امید آنها به بازگشت 15 امتیازشان را افزایش داده است.

langfr-260px-Juventus
langfr-260px-Juventus

فدراسیون فوتبال ایتالیا چند هفته قبل اعلام کرد که به دلیل تخلفات صورت گرفته از سوی مدیران باشگاه یوونتوس در زمینه اعلام سود و ضرر مالی، 15 امتیاز این تیم کسر می‌شود.

این کسر امتیاز باعث شد که امید آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده ناامید شود و این تیم چندین پله در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ ایتالیا سقوط کند.

حالا فوتبال ایتالیا خبر داده که یوونتوس به دنبال دست یافتن به سندی محرمانه است که نشان می‌دهد تحقیقات فدراسیون فوتبال این کشور در زمینه تخلف مالی این باشگاه از مدت‌ها پیش از آن چه ادعا شده آغاز شده بود و اگر این موضوع اثبات شود، در واقع نقض قوانین آیین نامه‌ای خواهد بود.

گفته شده که دست پیدا کردن به این سند می‌تواند تمام شرایط را به سود آنها تغییر دهد که مهم‌ترین آن بازگشت 15 امتیازی است که از این تیم کسر شده و باعث شده که بیانکونری در حال حاضر در جایگاه هفتم جدول رده‌بندی قرار داشته باشد.

اگر آنها موفق شوند به این سند دست پیدا کرده و برای استفاده از آن علیه فدراسیون فوتبال اقدام کنند و 15 امتیاز از دست رفته را برگردانند، در جایگاه دوم جدول رده‌بندی پشت سر ناپولی قرار خواهند گرفت.

با این حال، این باشگاه پیش از این نیز هم به دنبال پیدا کردن سند دیگری علیه فدراسیون فوتبال بود که نتوانست به آن دست پیدا کند و باید دید که آیا این بار موفق می‌شود نقض قوانین از سوی مدیران این فدراسیون را اثبات کند یا خیر.

 

امیدواری به بازگشت امتیاز

 وکلای یوونتوس به حکم دادگاه استیناف اعتراض کرده‌اند و باشگاه خوش‌بین است پس از فرجام‌خواهی جدید، حکم قبلی که کسر 15 امتیاز بود، شکسته شود.

45 روز پیش دادگاه استیناف فدرال ایتالیا تصمیم گرفت از یوونتوس 15 امتیاز کسر کند و همچنین دو سال محرومیت برای آندره‌آ آنیلی (رئیس سابق باشگاه یوونتوس) و آریوابنه (مدیر اجرایی سابق باشگاه یوونتوس) صادر کند.

باشگاه یوونتوس به دلیل نقل‌وانتقالات مشکوک با مقادیر بالا به منظور به دست آوردن سود سرمایه مورد بررسی و زیر ذره‌بین قرار گرفته است. به همین منظور، بازرس‌ها، صورت‌های مالی سال‌های 2018، 2019 و 2020 این باشگاه را مورد بررسی قرار داده‌اند. اوایل آذر ماه هم باشگاه یوونتوس به‌ طور رسمی اعلام کرد که تمامی اعضای هیئت مدیره این باشگاه از جمله آندره‌آ آنیلی از سمت خود استعفا داده‌اند.

یوونتوس پس از کسر 15 امتیاز به این قضیه واکنش نشان داد. سه شنبه گذشته یوونتوس علیه حکم دادگاه استیناف به هیئت ضمانت ورزشی اعتراض کرد و در 60 روز آینده باید منتظر حکم جدید باشد. طبق ادعای کوریره دلا سرا، حکم نهایی یا بخشش کامل محرومیت خواهد بود یا حفظ آن و در این بین احتمال تعدیل امتیازات کسر شده از یوونتوس وجود ندارد.

وکلای باشگاه دفاعیه‌ای 99 صفحه‌ای ارائه کرده‌اند که روی 9 نکته کلیدی استوار است. این دفاعیه توسط قضات هیئت ضمانت ورزشی بررسی خواهد شد. آن‌ها 60 روز فرصت دارند تا تحقیقات را کامل و حکم نهایی را صادر کنند. همچنین ممکن است این هیئت، پرونده را به استیناف برگرداند تا دوباره مورد بررسی قرار بگیرد.

از جمله نکات اساسی که وکلای یوونتوس در این درخواست تجدیدنظر، مطرح کرده‌اند، غیر مربوط بودن حکم صادر شده با اتهامات است. یوونتوس معتقد است تخلفی که صورت گرفته و هنوز ثابت نشده، ارتباطی با نتایج ورزشی ندارد و کسر امتیاز نمی‌توانسته جریمه درستی برای این تخلف باشد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدارک جدید یوونتوس ارسال شد
P