مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا

مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا

چلسی جانشین فوفانا را پیدا کرد؛ مارک گوئهی گزینه نهایی پوچتینو

مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا – چلسی در نظر دارد تا مارک گوئهی را به عنوان جانشین مدافع مصدوم، وسلی فوفانا، به خدمت بگیرد.

چلسی این روزها به دنبال یک جایگزین برای وسلی فوفاناست که به دلیل مصدومیت طولانی مدت در پیش فصل مجبور به عمل جراحی شده است.

فوفانای فرانسوی فصل گذشته با مبلغ 70 میلیون پوند از لسترسیتی به چلسی آمده و حال به نظر میرسد که چلسی برای جایگزینی این بازیکن باید مبلغ مشابهی را هزینه کند.

مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا انتخاب شد

به همین منظور این تیم به دنبال خرید ستاره ملی پوش کریستال پالاس، مارک گوئهی، است. پالاس گوئهی را 60 میلیون پوند قیمت گذاری کرده است و سه فصل دیگر از قرارداد این بازیکن نیز باقی مانده است به همین دلیل پالاس دست بالا را در فروش دارد.

بازگشت به تیم سابق

مارک گوئهی دو فصل پیش از چلسی جدا شد زیرا از نظر کادر فنی وقت این تیم او به اندازه کافی خوب نبود و حالا بعد از دو فصل چلسی به دنبال بازگرداندن بازیکن سابق خود به استمفوردبریج است.

پالاس برای خرید این بازیکن 23 ساله از چلسی تنها 18 میلیون پوند هزینه کرد و او در سلهرست پارک عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و به یکی از مهره‌های کلیدی تیمش تبدیل شد.

گوئهی در فصل اخیر 40 بازی را برای پالاس به انجام رساند و نقش مهمی در جلوگیری از سقوط تیم روی هاجسون به دسته پایین‌تر داشت. همچنین او اخیرا توانسته به لیست تیم ملی انگلیس هم راه یابد و چهار بازی برای تیم ملی کشورش انجام دهد.

حضور این بازیکن قطعا میتواند به خط دفاع چلسی کمک کند اما این تیم لندنی باید برای خرید مدافع سابق خود باید مبلغی حدود 60 میلیون پوند، بیش از 3 برابر مبلغی که برای فروش او دریافت کرد، هزینه کند.

مدافع همیشه مصدوم

وسلی فوفانا مدافع 22 ساله به دلیل ناراحتی‌ای که در ناحیه زانو احساس می‌کرد به همراه کاروان چلسی برای تور پیش‌فصل تابستانی به آمریکا سفر نکرد. بعد از آن بود که در شهر لندن او تحت معاینه پزشکان قرار گرفت و نتایج اسکن‌ها نشان داد که این دفاع وسط چلسی رباط صلیبی پاره کرده است.

فوفانا در سال‌های اخیر از نظر مصدومیت بازیکنی بدشانس بوده و بارها با آسیب‌دیدگی مواجه شده است. او در تابستان 2021 درحالی‌که بازیکن لسترسیتی بود در یک دیدار دوستانه تیمش مقابل ویارئال پایش را شکست و هفت ماه از میادین دور بود. او در مارس 2022 به ترکیب لستر بازگشت، اما تابستان همان سال با قراردادی 90 میلیون یورویی به چلسی پیوست.!

آینده پوگبا – علاقه شدید الاتحاد

اما او در اولین فصل حضورش در چلسی هم با چندین مصدومیت مواجه شد. فوفانا در ماه اکتبر از ناحیه زانو مصدوم شد و دو ماه نتوانست بازی کند. چند روز بعد از بازگشت فوفانا باز هم از ناحیه زانو مشکل پیدا کرد و نزدیک به دو ماه دیگر خانه ‌‌نشین شد و در نهایت بدترین اتفاق برای وی رخ داد،پارگی رباط صلیبی!

چلسی حالا که مطمئن شده فوفانا را در بخش اعظم فصل آینده در اختیار ندارد، برای پر کردن جای او در مرکز خط دفاعی باید برای جذب جانشین اقدام کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدافع مدنظر چلسی برای جانشینی فوفانا
P