مشتری جدید برای سانچو

علاقه بارسلونا برای جذب ستاره جنجالی منچستر یونایتد

مدیران باشگاه بارسلونا شرایط جیدون سانچو، ستاره مغضوب منچستریونایتد، را به دقت زیر نظر دارند.

سانچو به دلیل درگیری‌های چند هفته اخیر با اریک تن‌هاخ از سوی مدیران باشگاه منچستریونایتد تنبیه شد و اجازه حضور در تمرینات این تیم را ندارد.

او در حال حاضر به صورت انفرادی مشغول تمرین است و بسیاری معتقد هستند که دیگر قرار نیست به ترکیب شیاطین سرخ برگردد و به احتمال زیاد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه از این باشگاه جدا خواهد شد.

در حالی که چند رسانه انگلیسی پیش از این از احتمال حضور او در فوتبال عربستان خبر داده بودند، حالا روزنامه اسپورت که به بارسلونا نزدیک است از علاقه مدیران این باشگاه به جذب این بازیکن خبر داده است.

این روزنامه مدعی شده که مدیران بارسا شرایط سانچو را با دقت زیر نظر دارند و این احتمال وجود دارد که پیشنهادی را برای جذب او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو ارائه دهند.

مشتری جدید برای سانچو

هرچند این انتقال تنها در صورتی رخ خواهد داد که یونایتد حاضر به فروش قرضی او باشد یا مبلغ مدنظرش برای فروش این ستاره انگلیسی را به شکل قابل توجهی کاهش دهد که کمی دور از انتظار است.

یونایتد در سال 2021 برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد مبلغ 76 میلیون یورو به بروسیا دورتموند پرداخت کرد و بعید به نظر می‌رسد که حاضر باشد با مبلغ ناچیزی با جدایی او موافقت کند.

تنها راه بازگشت سانچو عذرخواهی است!

به نظر می‌رسد اریک تن‌هاخ فقط در صورت عذرخواهی جید‌ن سانچو حاضر به پذیرش او در تمرینات تیمش خواهد بود اما سانچو قصد عذرخواهی ندارد.!

ماجرا از این قرار است که تن‌هاخ برای بازگشت به ترکیب تیم برای سانچو شرط گذاشته و از او خواسته که به خاطر رفتارش عذرخواهی کند و با انجام نشدن این کار توسط سانچو، تن‌هاخ او را به تمرینات تیم راه نداده است.

حتی گفته می‌شود سانچو ممکن است تا ژانویه که در آن احتمالا باشگاه را ترک خواهد کرد، از شرکت در تمرینات با تیم اصلی محروم شود. باید دید حواشی تن‌هاخ و سانچو برای تیم منچستر یونایتد تا چه اندازه روی آینده تیم اثر خواهد داشت. لازم به ذکر است علاوه بر انتقادات به سانچو بابت رفتارش، برخی از اسطوره‌های یونایتد، مثل ریو فردینالد، از تن‌هاخ هم به دلیل ایجاد حاشیه برای تیم ناراحت هستند.

بحران کمبود وینگر در منچستر

شرایط به وجود آمده برای آنتونی و جیدون سانچو باعث شده که کار برای منچستریونایتد در خط حمله دشوار شود.

اتهامات مطرح شده علیه آنتونی بالاخره کار دست او داد و باعث شد که مدیران منچستریوناتید تصمیم به قطع همکاری موقت با این بازیکن بگیرند.

از سوی دیگر، وضعیت سانچو و رفتارهای او در تمرینات و بیرون از زمین کار را به جایی رساند که یونایتد امروز اعلام کرد او دیگر اجازه حضور در تمرینات تیمی را ندارد و باید به صورت انفرادی تمرین کند تا شرایطش مشخص شود.

این وضعیت باعث شده که اریک تن‌هاخ کار سختی را برای انتخاب ترکیب تیمش در ادامه فصل داشته باشد.

بسیاری معتقد هستند که این بهترین فرصت است که الخاندرو گارناچو بتواند استعداد و مهارتش را در ترکیب شیاطین سرخ به نمایش بگذارد و حالا باید از این وضعیت بهترین استفاده را ببرد تا در غیاب دو ستاره برزیلی و انگلیسی بتواند جایش را در ترکیب یونایتد تثبیت کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P