مشکلات پیشروی مانوئل نویر در تیم ملی

نویر در آستانه بازگشت؛ قفس توری ژرمن ها دردسر ساز میشود؟

مشکلات پیشروی مانوئل نویر در تیم ملی – مانوئل نویر دروازه‌بان کهنه کار آلمان در ادامه تمرینات خود امیدوار بود هر چه زودتر آمادگی فیزیکی و فنی خود را به دست آورد تا پس از مدت‌ها غیبت به میادین بازگردد.

نویر در پایان سال گذشته از ناحیه پا دچار شکستگی شد که باعث شد از نوامبر 2022 تاکنون از میادین دور باشد.

اسکای اسپورت نوشت که نویر با هم تیمی سابقش ژروم بواتنگ که با وجود تصمیم باشگاه باواریایی مبنی بر عدم جذب او به تمرینات خود ادامه می‌دهد، تمرین کرد. این بازیکن 37 ساله قصد دارد در تاریخ 28 اکتبر برابر دارمشتات در آلیانز آرنا به فوتبال بازگردد.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، نویر بلافاصله در آن مسابقه به ترکیب اصلی باز می‌گردد و بعید است که روی نیمکت بنشیند.

اما این شبکه همچنین احتمال بازگشت زودهنگام دروازه‌بان بایرن را رد نکرد، چه در دیدار مقابل ماینتس در بوندس لیگا در 21 اکتبر، چه در برابر گالاتاسرای ترکیه ۲۴ اکتبر در لیگ قهرمانان اروپا.

مشکلات پیشروی مانوئل نویر در تیم ملی

ترشتگن سنگربان شماره یک؟

درحالی‌که به نظر می‌رسد مانوئل نویر به زودی به میادین برمی‌گردد، مارک آندره تراشتگن می‌گوید انتظار دارد او در رقابت‌های یورو 2024 درون دروازه تیم ملی آلمان بایستد.

انتشار اخباری درباره سرعت گرفتن روند بهبود مانوئل نویر و احتمال بازگشت او به زمین‌های فوتبال در آینده نزدیک مشخصا رقیب اصلی‌اش در تیم ملی المان، مارک آندره ترشتگن را نگران کرده است.

تراشتگن صراحتا می‌گوید امیدوار است و انتظار دارد بعد از چندین ماه حضور درون دروازه مانشافت در رقابت‌های یورو 2024 او وظیفه محافظت از دروازه آلمان را به عهده داشته باشد.

ترشتگن گفت:یورو یکی از بزرگترین رقابت‌های فوتبال است که سال آینده در کشور ما برگزار می‌شود. من هر کاری از دستم بربیاید خواهم کرد تا در بهترین شرایط ممکن به آن تورنمنت برسم. امیدوارم وقتی یورو شروع می‌شود ما در بهترین شکل ممکن باشیم و بتوانیم از اعتبار فوتبال آلمان دفاع کنیم”.

تراشتنگن در ادامه به سوالی درباره بازگشت نویر و نگرانی احتمالی او از این بابت پاسخ داد و گفت: عملکرد من به دیگران وابسته نیست. معتقدم همیشه در بالاترین سطح کار کرده‌ام و تا چند سال دیگر هم در همین سطح خواهم بود. صددرصد امیدوارم که من درون دروازه تیم ملی باشم.

نویر دیگر کاپیتان المان نیست!

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، می‌گوید مانوئل نویر حتی پس از بازگشتش هم دیگر کاپیتان این تیم نخواهد بود.!

ناگلزمان در آستانه اخرین دیدار دوستانه خود به خبرنگاران گفت: ما درباره مسائل بسیاری از جمله ترکیب اصلی بازی برابر مکزیک بحث کردیم. هنوز تصمیم نهایی را نگرفتیم. من تصمیم دارم که خیلی از سیستم چرخشی استفاده نکنم تا تیم ریتمش را به دست آورد. هنوز جلسه آخر تمرین باقی مانده است. ترجیح می‌دهم صبر کنم و ببینم که آیا شرایط بازیکنی تغییر خواهد کرد یا خیر.

سرمربی تیم ملی آلمان در پاسخ به سوالی درباره بازوبند کاپیتانی این تیم پس از بازگشت نویر اضافه کرد:ایلکای کاپیتان تیم ملی خواهد ماند. بسیار مهم است که بتوانیم ثبات و تداوم درستی داشته باشیم و مدام چیزی را تغییر ندهیم. من از این موضوع بسیار راضی و خوشحال هستم.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P