مصاحبه رونالدو با پیرس مورگان

مصاحبه رونالدو با پیرس مورگان

مصاحبه رونالدو با پیرس مورگان

ــ ــ ــ ــ ــ

کریستیانو رونالدو ستاره باتجربه پرتغالی در مصاحبه‌ای جنجالی شب گذشته، علیه باشگاه منچستر،تن هاخ و وین رونی صحبت های جنجالی انجام داد.

رونالدو که در تابستان 2021 به الدترافورد برگشت تا بار دیگر پیراهن شیاطین سرخ را به تن کند، تنها یک سال بعد از این انتقال به شدت پشیمان شد و در تابستان گذشته تلاش زیادی کرد تا از الدترافورد جدا شود اما در نهایت، این اتفاق رخ نداد تا روزهای کابوس‌وار او در این فصل آغاز شد.

رونالدو که در طول دوران حرفه‌ای‌ خود تاکنون 32 عنوان مختلف از جمله 5 توپ طلا و 5 قهرمانی در چمپیونزلیگ را در کارنامه دارد، از این روزها به عنوان دشوارترین دوران زندگی حرفه‌ای و شخصی‌اش یاد کرد. او گفت که احساس می‌کند باشگاه منچستریونایتد به او خیانت کرده و کاری کرده که تقصیر همه مشکلات به گردن او بیفتد.

صحبت های رونالدو درباره منچستریونایتد

رونالدو یک سال قبل در حال پیوستن به منچسترسیتی بود اما با تماس سرالکس فرگوسن، تصمیم گرفت به یونایتد برگردد:”من به حرف قلبم گوش کردم. سرالکس به من گفت: غیرممکن است به منچسترسیتی بروی” و من گفتم: باشه، رئیس!

اما اشتباه کردم زیرا به من احترام نگذاشتند.

صحبت های رونالدو، غیبت در پیش فصل

رونالدو و همسرش جورجینا، در بهار گذشته صاحب یک دو قلوی دختر و پسر شدند اما نوزاد پسر در روزهای ابتدایی درگذشت که ضربه روحی شدیدی برای خانواده رونالدو بود.

رونالدو معتقد است زمانی که دختر سه ماهه‌اش در ابتدای تابستان در بیمارستان بستری شد و او نتوانست در تمرینات پیش فصل شرکت کند، حمایت کافی را از سوی باشگاه منچستریونایتد دریافت نکرد.

رونالدو که به دلیل مسائل خانوادگی در تمرینات پیش فصل یونایتد غایب بود، توسط اریک تن هاخ از ترکیب اصلی ابتدای فصل کنار گذاشته شد و اسم این فوق ستاره از بازی های منچستر خط میخورد.

ستاره پرتغالی در ‌ادامه گفت; حتی مدیران یونایتد در مورد اینکه او راست می‌گوید، تردید داشتند و این باعث شد او احساس بدی پیدا کند.

صحبت های رونالدو درباره مربیان او در یک سال اخیر

سولشر: رونالدو اعلام کرد که برای اوله‌گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در زمان پیوستنش به این باشگاه که در میانه‌های فصل قبل اخراج شد، احترام زیادی قائل است و از اخراج این مربی به شدت ناراحت شده است،

رانگنیک:در مورد رالف رانگنیک که برای یک دهه مربیگری نکرده بود، گفت:اگر حتی مربی نیستید، چطور می‌توانید سرمربی منچستریونایتد شوید؟ من هرگز چنین چیزی نشنیده بودم.

تن هاخ: بعد از جنجال دیدار مقابل تاتنهام، تن هاخ رونالدو را جریمه کرد و او را برای یک دیدار از فهرست تیم کنار گذاشت. رونالدو در مورد این مربی هلندی گفت:من برای او احترامی قائل نیستم زیرا او به من احترام نگذاشت. اگر به من احترام نگذارید، من هرگز به شما احترام نمی‌گذارم.

صحبت های رونالدو درباره وین رونی

نمی‌دانم چرا او این‌قدر بد از من انتقاد می‌کند. شاید به این خاطر که دوران حرفه‌ای او تمام شده است و من همچنان در بالاترین سطح بازی می‌کنم.

جیمی کاراگر با انتشار توییتی در این زمینه نوشت: رونالدو گفته است که من احترامی برای سرمربی قائل نیستم. رفتار رونالدو با اریک تن‌هاخ به این صورت بوده است: اعلام تصمیمش برای جدایی، خودداری از ورود به زمین به عنوان بازیکن تعویضی، ترک نیمکت و رفتن پیش از به صدا در آمدن سوت پایان بازی. 99 درصد هواداران یونایتد طرفدار تن‌هاخ خواهند بود که نشان می‌دهد رونالدو این شرایط را چقدر بد مدیریت کرد.

وضعیت رونالدو در منچستر

با این مصاحبه، بعید است رونالدو دیگر جایی در منچستریونایتد داشته باشد اما او در حال حاضر تنها به قهرمانی در جام جهانی با پرتغال فکر می‌کند. هرچند او تاکید کرد هر اتفاقی که بیفتد، منچستریونایتد و هوادارانش همیشه در قلب او خواهند بود،برای من هواداران همه چیز هستند. به همین دلیل من این مصاحبه را انجام دادم چون فکر می‌کنم زمان مناسبی است تا در مورد چیزی که در ذهنم بود، صحبت کنم.

تاجر یونایتدی نوشت:حالا کدام باشگاهی می‌خواهد رونالدو را به خدمت بگیرد؟ کدام سرمربی حاضر است با او کار کند؟ این رفتاری بسیار نادرست بود. من امیدوارم که هواداران یونایتد پشت تیم و سرمربی باشند و امیدوارم که رونالدو دیگر حتی نزدیک اولدترافورد هم نشود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه رونالدو با پیرس مورگان
P