مصدومیت جدید گولر

مصدومیت جدید اردا گولر در رئال مادرید؛ پدیده ترکیه ای جای خالی هازارد را پر کرده است!

آردا گولر، ستاره جدید رئال مادرید، بار دیگر مصدوم شده و یک ماه از میادین دور خواهد بود.!

گولر در تابستان امسال به عنوان یکی از ستاره‌های فوتبال ترکیه مورد توجه دو غول فوتبال اسپانیا قرار گرفت اما در نهایت با رد پیشنهاد بارسلونا تصمیم گرفت راهی رئال مادرید شود.

مدیران رئال از جذب این بازیکن جوان بسیار خوشحال بودند و امید داشتند که او بتواند به یکی از ستاره‌های جوان این تیم در فصل جدید تبدیل شود و در کنار بازیکنانی چون جود بلینگام و وینیسیوس جونیور به این تیم برای قهرمانی در رقابت‌های مختلف کمک کند.

مصدومیت جدید گولر

با این حال، شرایط مطابق انتظار آنها پیش نرفت و این ستاره اهل ترکیه تا به حال حتی یک دقیقه هم در ترکیب این تیم به میدان نرفته و مصدومیت‌های متعدد کار را برای او دشوار کرده است.

چند روز پیش گفته شده بود که گولر با طی کردن روند درمانش در تمرینات حضور دارد و شاید حتی بتواند در دیدارهای پیش رو تیمش را همراهی کند، اما امروز اعلام شد که او بار دیگر دچار مصدومیت از ناحیه ماهیچه شده است.

روزنامه مارکا خبر داده که مدت زمان مصدومیت گولر که از ناحیه عضلات چهار سر ران پای راست است حداقل یک ماه است و به این ترتیب او بار دیگر حداقل تا یک ماه در اختیار کارلو آنچلوتی و کادر فنی این تیم قرار نخواهد داشت.

بهترین سایت های شرط بندی برای والیبال

نشریه رلوو مدعی شده که مدیران این باشگاه از این شرایط نگران نیستند و باور دارند که به وجود آمدن چنین مشکلاتی از ناحیه ماهیچه پس از مصدومیت‌های اخیر او طبیعی است، اما این اتفاق عصبانیت و انتقاد شدید هواداران رئال را به همراه داشته که حالا تردید بسیاری درباره خرید گولر دارند.

صفر دقیقه بازی در رئال

گولر که در تابستان به بارسا نه گفت و راهی رئال شد، هنوز نتوانسته برای باشگاه مادریدی به میدان برود. او در دو هفته اخیر توانسته بود پا به پای سایر بازیکنان تمرین کند و با وجود قرار گرفتن در فهرست بازی با رایو و براگا فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.

به خصوص در بازی برابر براگا و با برتری 3-0 تا دقیقه 60 گمان می‌رفت کارلو آنچلوتی، گولر را به زمین بفرستد ولی روی نیمکت ماند.

کارلتو در پایان بازی گفت که آردا مصدومیتی طولانی مدت داشته و هر زمان 100 درصد آماده باشد، به میدان خواهد رفت. او همچنین پیشتر گفته بود که برای آردا تمرینات اختصاصی بدنی تدارک دیده‌اند تا شرایطش بهتر شود.

گولر افسرده شده است

کارلو آنچلوتی تایید کرد که آردا گولر دوباره مصدوم شده و بازیکن از این بابت بسیار ناراحت و افسرده شده است.

انجلوتی:متاسفانه او مصدوم شده است. قبل از بازی با براگا چیزی به نظر نمی‌رسید، اما هنوز مصدومیت او را آزار می‌دهد. چیز جدی نیست ولی بازیکن افسرده شده چون می‌خواهد بازی کند، این یک قدم کوچک به عقب است البته این بازگشت مصدومیت قدیمی او نیست و او وقت کافی برای بهبودی دارد.

اولین مصدومیت اردا گولر پارگی مینیسک بود که سال گذشته داشت. او تحت عمل جراحی قرار گرفت و همانطور که اغلب اتفاق می‌افتد، وضعیت بازیکن تغییر می‌کند و ممکن است در دوران نقاهت دچار مشکلات عضلانی شود. این اتفاقی است که برای او افتاد. آینده او خوب و زیباست چون بازیکن بسیار با استعدادی است. می‌توانم درک کنم که بازیکن ناامید است، اما این فقط یک مشکل عضلانی است. من تجربه شخصی دارم که در 21 سالگی دو سال متوقف شدم و بعد برگشتم. آینده گولر مورد تردید نیست، امیدوارم بتواند پس از فیفا دی بهبود پیدا کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P