مصدومیت سه ستاره ارژانتین در آستانه جام جهانی

مصدومیت سه ستاره ارژانتین در آستانه جام جهانی

مصدومیت سه ستاره ارژانتین در آستانه جام جهانی

ــ‌ــ‌ــ ــــ‌ــــ‌ ــــــــ ـــــــ ـــــــ

لیونل مسی،آنخل دی‌ماریا و پائولو دیبالا سه بازیکن ارژانتین هستند که در آستانه جام جهانی مصدوم شده اند و باعث نگرانی هواداران آلبی سلسته شده اند.

 

پائولو دیبالا:

دیبالا
دیبالا

یکشنبه شب و در جریان بازی با لچه در ورزشگاه المپیک رم، او یک اتفاق ناگوار را پشت سر گذاشت که به نظر می‌رسد به قیمت از دست رفتن جام جهانی تمام شود. هافبک آرژانتینی، پشت ضربه پنالتی ایستاد و با گل کردن آن رم را 2-1 پیش انداخت، دیبالا بلافاصله بعد از زدن ضربه پنالتی به دلیل مشکل عضلانی مجبور شد درخواست تعویض بدهد هافبک آرژانتینی نیز با ناراحتی تمام عرض زمین را طی کرده و روی نیمکت نشست.

صحبت های مورینیو پس از بازی: من پزشک نیستم اما براساس تجربه‌ام و صحبتی که با پائولو داشتم، بعید است که امسال (2022) دوباره او را در زمین ببینیم.

وضعیت دیبالا پس از تست های پزشکی

دیبالا در شهر رم اسکن ام‌ار‌آی انجام داد و مشخص شد عضله کشاله ران او دچار آسیب‌دیدگی شده است. شبکه اسکای ایتالیا دقایقی پیش اعلام کرد بعد از این اسکن پزشکان به دیبالا اطلاع دادند که چهار تا شش هفته نمی‌تواند به میدان برود.

 

آنخل دی‌ماریا:

دیماریا
دیماریا

آنخل دی‌ماریا ستاره آرژانتینی یوونتوس، دچار یک مصدومیت عضلانی شده تا در آستانه جام جهانی تیم ملی آرژانتین را به شدت نگران کند.

دی‌ماریا در چهارمین بازی لیگ قهرمانان مقابل مکابی از سوی مکس آلگری در ترکیب اصلی یووه قرار گرفت اما در حالی که تنها کمی بیشتر از 20 دقیقه از زمان بازی گذشته بود و او در حال دویدن به سمت توپی بود که برایش ارسال شده بود، ناگهان ران پایش را گرفت و مشخص بود که احساس درد شدیدی دارد.

این بازیکن دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه 24 جایش را به آرکادیوش میلیک داد. او در حالی از زمین بازی بیرون رفت که به شدت احساساتی و ناراحت بود و نمی‌توانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد.

این خبر بسیار بدی برای یوونتوس است اما مشکل و نگرانی اصلی احتمالا برای تیم ملی آرژانتین و لیونل اسکالونی خواهد بود چون حالا حضور دی‌ماریا در ترکیب این تیم در جام جهانی 2022 قطر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

وضعیت دی‌ماریا پس از تست پزشکی

بر اساس اعلام باشگاه یوونتوس، آزمایشات نشان داد که دی‌ماریا از ناحیه ران راست آسیب‌دیدگی شدیدی داشته و حداقل 20 روز از میادین دور خواهد بود.

پس از تست های پرشکی مشخص شد آنخل دی‌ماریا قطعا به جام جهانی خواهد رسید و خیال لیونل اسکالونی بعد از شنیدن این خبر احتمالا خیلی راحت شده است. البته اگر دی‌ماریا دیگر مصدوم نشود! این سومین مصدومیت دی‌ماریا با پیراهن یونتوس است.

 

لیونل مسی:

هفته گذشته و در دقایق پایانی بازی با بنفیکا بود که لیونل مسی درخواست تعویض کرد.

مسی سپس بازی پی اس جی برابر رنس در لیگ یک فرانسه را از دست داد و در بازی برگشت برابر بنفیکا نیز در فهرست پاریسی ها نبود. نشریه اکیپ امروز نوشت که مسی به بازی یکشنبه هفته بعد برابر مارسی در پارک دو پرنس نیز نخواهد رسید و لوکلاسیک‌ را هم از دست خواهد داد تا هواداران البی سلسته از نبود کاپیتان خود نگران شوند.

وضعیت مسی پس از تست پزشکی

پس از تست های پزشکی مشخص شد مصدومیت فوق ستاره ارژانتینی جدی نیست و قطعا این ستاره را در اخرین جام جهانی دوران خود را در قطر خواهیم دید. بر خلاف دوره های قبل، آرژانتین امسال شانس بسیار خوبی برای قهرمانی دارد. طبق ادعای اکیپ، مسی احتمالا 10 روز دیگر و برای بازی با آژاکسیو در دسترس خواهد بود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصدومیت سه ستاره ارژانتین در آستانه جام جهانی
P