مصدومیت ماتیپ

فصل برای مدافع لک لک ها به پایان رسید؛ لیورپول مدافع جدید جذب میکند؟

با تایید یورگن کلوپ جوئل ماتیپ مدافع لیورپول از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شده است و فصل برای او به پایان رسیده است.

بردهای اخیر قرمزها تماما با شادی به پایان نرسیده و هر برد، زخمی را به پیکر لیورپول وارد کرده است. در بازی مقابل فولام و برد دراماتیک لیورپول، دقیقه 69 بازی جوئل ماتیپ با مصدومیتی روبه‌رو شد که تعویض این مدافع را در پی داشت. بعد از بازی و در روزهای اول خبر آنچنان بدی اطراف این بازیکن نبود  اما بعد از آزمایشات و بررسی دقیق، مشخص شد احتمالا تا پایان فصل نمی‌تواند برای لیورپول بازی کند. یورگن کلوپ ابراز تاسف شدیدی برای از دست دادن او داشت اما تایید کرد  او برای ادامه‌ فصل نمی‌تواند برای لیورپول بازی کند.

مصدومیت ماتیپ

مدافع کامرونی لیورپول در سن 32 سالگی قرار دارد. قرارداد این بازیکن تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و قبل از مصدومیت هم بعید بود لیورپولی‌ها قصدی جدی برای تمدید قرارداد ماتیپ را داشته باشند. با شرایط موجود، احتمالا بازی مقابل فولام آخرین سکانسی باشد که هواداران از او به یاد خواهند داشت و خداحافظی جوئل ماتیپ با لیورپول و هوادارانش رقم می‌خورد‌.

لیورپول بدنبال مدافع جدید؟

لیورپولی‌ها مشکلاتی را در خط دفاعی تیمشان احساس می‌کردند و زمزمه‌هایی برای خرید یک مدافع برای قرمزها شنیده می‌شد. لیورپول قبل از مصدومیت نیاز به یک مدافع را احساس می‌کرد و با خانه‌نشینی ماتیپ، احتمالا آن‌ها نیم‌فصل را به‌طور جدی برای خرید یک مدافع دست به‌کار شوند اما سرمربی لیورپول اعلام کرد بودجه برای جذب مدافع در اختیار ندارد!

اخراج کیروش از تیم ملی قطر

کلوپ در مورد اینکه آیا لیورپول پس از مصدومیت ماتیپ نیاز به خرید یک مدافع میانی جدید دارد یا خیر، گفت:شما همیشه در مورد نقل و انتقالات جوری صحبت می‌کنید که انگار ساده‌ترین کار در جهان است. هر خریدی هزینه دارد و جانشین ماتیپ باید بازیکنی با کیفیت و مناسبی باشد که طبعا گران خواهد بود و مشخص نیست ژانویه چنین بازیکنی در دسترس باشد. ما هنوز چهار مدافع میانی داریم. به من بگویید کدام باشگاه حاضر می‌شود مدافع میانی ارزشمند خود را وسط فصل بفروشد.

بحران مصدومیت در انفیلد

بحران‌های مصدومیت تیم‌های زیادی را در فصل جاری دچار مشکل کرده و تیم کلوپ با وجود مصدومیت‌ها، آنچنان که تیم‌هایی مانند یونایتد و چلسی درگیر مصدومیت بودند، با مشکل مواجه نشده است. هفته‌های فشرده لیگ برتر انگلیس آغاز شده و لیورپول در همین بازی‌ها تا این لحظه 3 بازیکن را از دست داده است. آلیسون، مک‌آلیستر، ماتیپ، اندرو رابرتسون، تیاگو و استفان بایچتیچ، لیست مصدومان لیورپول را تشکیل داده‌اند و با این تعداد مصدوم در بازی‌های فشرده، دیگر بازیکنان هم وارد فشار زیادی می‌شوند و احتمال مصدومیت‌های سریالی مانند یونایتد و چلسی برای آنها به وجود آمده است.!

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P