مصدومیت میلیتائو و ادامه بد شانسی کهکشانی ها

مصدومیت میلیتائو و ادامه بد شانسی کهکشانی ها

بدشانسی های رئال تمامی ندارد؛ ادر میلیتائو مدافع رئال مادرید فصل را از دست داد.

مصدومیت میلیتائو و ادامه بد شانسی کهکشانی ها – باشگاه رئال مادرید امروز تایید کرد که مصدومیت ادر میلیتائو از ناحیه رباط صلیبی است و بین 6 تا 9 ماه دور از میادین خواهد ماند.

خبر بد و نگران کننده برای رئال امروز تایید شد. میلیتائو دیشب در بازی برابر بیلبائو از ناحیه رباط صلیبی زانوی چپ خود آسیب دیده و سه شنبه جراحی خواهد شد.

حرکات و اشک‌های او ترس از یک آسیب جدی را افزایش داد و آزمایش‌ها نیز این را تأیید کردند. رئال مادرید تنها چند روز پس از اینکه تیبو کورتوا در تمرین از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد، حالا با شوک از دست دادن میلیتائو برای مدتی طولانی روبه‌رو شده است.

میلیتائو به محض شروع نیمه دوم برای مهار سانست رفت، اما در تلاش برای متوقف کردن بازیکن اتلتیک، رباطش را از دست داد. او بلافاصله روی زمین دراز کشید و از درد به خودش پیچید. میلیتائو با اشک و گریه میدان را ترک کرد و رودیگر جایگزین او شد.

مدافع برزیلی رئال نزدیک به میانه میدان سعی داشت مهاجم اتلتیک که پس از دریافت توپ به سمت دروازه رئال می‌چرخد را متوقف کند اما در این امر ناکام بود.

پای چپ میلیتائو روی زمین لغزید و او کنترلش را از دست داد که سپس از چهره‌اش مشخص شد مصدومیتی جدی برای این بازیکن رخ داده است.

اگرچه برانکارد وارد شد تا بازیکن برزیلی را به بیرون منتقل شود اما او در نهایت با حمایت دو پزشک تیم زمین را ترک کرد. وقتی او بدون برانکارد زمین را ترک کرد، برخی خوشبین شدند که مصدومیتش جدی نیست اما این تصور درست نبود.

گزینه محبوب برای هواداران

با مصدومیت شدید ادر میلیتائو و از دست رفتن فصل برای او، شایعات بازگشت سرخیو راموس به رئال قوت گرفته است.

راموس پس از پایان مهلت قراردادش با پاری سن ژرمن تصمیم گرفت از این باشگاه جدا شود و هنوز قراردادی با باشگاهی جدید به امضا نرسانده است.

او در حال حاضر بازیکن آزاد به حساب می‌آید و در حال مذاکره با چند باشگاه برای انتخاب تیمی است که قصد دارد در فصل آینده در آن به میدان برود. با این حال، این بازیکن از تلاش برای حفظ آمادگی و شرایط بدنی خوبش دست نکشیده و به صورت جدی سعی می‌کند که بهترین تمرینات بدنسازی ممکن را در طول تعطیلات انجام دهد تا با قدرت آماده شروع فصل جدید باشد.

جدایی غیر منتظره مانچینی

در حالی که شایعات حکایت از رفتن احتمالی اسطوره به لیگ آمریکا داشت ولی مصدومیت شب گذشته ادر میلیتائو برابر بیلبائو که باعث شد او تا 9 ماه دور از میادین بماند، رئال را مجبور به جذب یک مدافع جدید خواهد کرد و برخی منابع اسپانیایی ادعا کرده اند، گزینه بازگشت راموس نیز روی میز است.

راموس که دو سال پیش حاضر به تمدید نشد و رئال را به مقصد پی اس جی ترک کرد، حالا بازیکن آزاد است و جذب او هزینه ای نخواهد داشت. راموس اگر برگردد، شانس خداحافظی در باشگاه محبوبش را نیز خواهد داشت. کاپیتان به خانه بر می گردد؟

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصدومیت میلیتائو و ادامه بد شانسی کهکشانی ها
P