معاوضه جذاب بایرن و منچستر سیتی

معاوضه جذاب بایرن و منچستر سیتی

معاوضه جذاب میان بایرن-سیتی روی میز!

طبق ادعای اسکای آلمان، کایل واکر با بایرن مونیخ به توافق شخصی دست یافت و حالا بایرن و سیتی باید برای انتقال او توافق کنند،باشگاه منچسترسیتی نیز در ازای انتقال کایل واکر به بایرن مونیخ خواهان بنجامین پاوارد است.

از قرارداد واکر با منچستر تنها یک سال باقی مانده است و او در تابستان 2024 بازیکن آزاد خواهد بود.

همین موضوع باعث شده که مدیران منچسترسیتی به صورت جدی به دنبال امضای قرارداد جدیدی با این بازیکن باشند و پیشنهادهایی را نیز برای تمدید قرارداد به او ارائه کنند.

معاوضه جذاب بایرن و منچستر سیتی انجام خواهد شد

از سوی دیگر، عملکرد درخشان این ستاره انگلیسی در ترکیب سیتی باعث شده که چند باشگاه اروپایی دیگر هم شرایط او را زیر نظر داشته باشند که اصلی‌ترین آن‌ها بایرن مونیخ است.

واکر قصد تمدید ندارد و از سوی دیگر می داند که شاید در فصل پیش رو جایگاه ثابت خود را از دست بدهد. به همین دلیل از هفته ها قبل با بایرن وارد مذاکره شد و طبق ادعای اسکای آلمان، امروز با بایرن به توافق نهایی رسید.

ستاره انگلیسی بله را به مونیخی‌ها گفته است و قراردادی تا سال 2025 با بند تمدید تا 2026 امضا خواهد کرد. اکنون بایرن مونیخ باید تلاش کند با سیتی بر سر رقم نهایی انتقال به توافق برسد. توماس توخل اصرار زیادی برای جذب واکر داشت و حالا قطعا از پاسخ مثبت این بازیکن خوشحال است.

سیتی پاوارد را میخواهد

جدایی بنجامین پاوارد از بایرن مونیخ تقریبا قطعی شده و باشگاه آلمانی فقط در مورد نحوه جدایی این بازیکن به جمع‌بندی لازم نرسیده است. فروش دائمی یا معاوضه هافبک فرانسوی با یکی از بازیکنان مورد نظر بایرن، دو مسیر احتمالی برای آینده اوست.

بایرنی‌ها به تازگی با کایل واکر به توافق شخصی دست یافته‌اند اما او هنوز یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارد. همین موضوع باعث شده تا بایرن برای جلب رضایت سیتی معاوضه واکر با پاوارد را پیشنهاد دهد.

مدافع 27 ساله بایرن در این مدت پیشنهادات دیگری هم از لیورپول، یوونتوس و بارسلونا داشته اما دیلی میل پیش‌بینی می‌کند که باشگاه جدید او از لیگ برتر انگلیس و باشگاه منچسترسیتی خواهد بود.

مهاجم احتمالی استقلال

بر اساس گزارش‌های جدید، پپ گواردیولا به جذب پاوارد علاقه‌مند است و با توجه به اینکه جدایی کایل واکر را تقریبا قطعی می‌داند از باشگاه خواسته تا شرایط را برای معاوضه او با مدافع فرانسوی فراهم کند.

بنجامین پاوارد یکی از اعضای تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018 بود که موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات شد. سوپرگل او به آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایی، یکی از زیباترین گل‌های آن دوره از جام جهانی بود.

اخرین تلاش های پپ گواردیولا

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، هفته آینده با کایل واکر جلسه‌ای برگزار خواهد کرد تا درباره آینده‌اش با او صحبت کند.

این جلسه می‌تواند نقش مهمی را در سرنوشت این بازیکن و تصمیم نهایی او در یک قدمی پیوستن به بایرن ایفا کند و ماموریت گواردیولا این است که بتواند این ستاره تیمش را برای ادامه حضور در سیتی متقاعد کند.

واکر توافق اولیه را با بایرن انجام داده اما هنوز جزئیات بسیاری مانده که باید بر سر آنها بحث شود و ممکن است شرایط را به صورت کلی تغییر دهد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

معاوضه جذاب بایرن و منچستر سیتی
P