مقصد احتمالی طارمی

مقصد احتمالی طارمی

تلاش میلان برای جذب مهدی طارمی ادامه دارد،مهدی طارمی در دوراهی انگلیس،ایتالیا!

مقصد احتمالی طارمی – بزرگترین روزنامه ایتالیا از مهدی طارمی به عنوان گزینه اصلی میلان برای تقویت خط حمله تیم استفانو پیولی نام برد.

غول های کشور چکمه مصرانه خواستار جذب مهدی طارمی هستند و پس از اینکه کوریره دلو اسپورت از علاقه رم به مهاجم ایرانی پرده برداشت، حالا بزرگترین روزنامه ایتالیا یعنی گاتزتا دلو اسپورت نیز در خود از تلاش میلان برای استخدام مهدی طارمی خبر داده است.

میلان علاقه مند است تا مهدی طارمی که یکی از اهداف منچستر یونایتد است را به سن سیرو بیاورد. اریک تن هاخ تمام تابستان را به جستجوی یک مهاجم مشغول بوده ولی بودجه شیاطین سرخ محدود است. طارمی 30 ساله که فصل قبل آقای گل پرتغال شد، تنها 18 میلیون پوند برای یونایتد هزینه خواهد داشت.

مقصد احتمالی طارمی کجاست؟

طارمی جایگزین زلاتان؟

پرونده انتقال مهدی طارمی به باشگاه میلان جدی‌تر از هر زمان دیگری روی میز مدیران این باشگاه قرار دارد و هر روز اخبار جدیدی از این انتقال به گوش می‌رسد.

طبق ادعای کوریره دلا سرا، مهدی طارمی، ستاره ایرانی تیم پورتو، گزینه جدی مدیران میلان است که با توجه به قیمت بالای آلوارو موراتا، اولویت اصلی برای بازی در سن‌سیرو است.

این مهاجم ایرانی یکی از اولویت‌های مدیران میلان در این تابستان است و آنها امیدوارند که او بتواند جای خالی زلاتان ابراهیموویچ را که در پایان فصل قبل از دنیای فوتبال خداحافظی کرد پر کند.

علاوه بر این، دیووک اوریگی و آنته ربیچ هم به دنبال ترک سن سیرو هستند و این موضوع باعث شده که استفانو پیولی تنها اولیویه ژیرو را برای فصل آینده به عنوان یک مهاجم نوک قابل اعتماد در اختیار داشته باشد.

طارمی پس از عملکرد درخشان و ثبات خوبی که در زمینه گلزنی در چند سال اخیر در پورتو داشته و خصوصا به خاطر نمایش قابل تحسینش در لیگ قهرمانان توجه میلان و همچنین رم را به خود جلب کرده است.

قرارداد این مهاجم 30 ساله در تابستان 2024 به پایان خواهد رسید و او امیدوار است که بتواند در همین تابستان به باشگاه دیگری ملحق شود و چالش جدیدی را تجربه کند.با این حال، مدیران پورتو خواهان دریافت 25 میلیون یورو برای فروش طارمی هستند.

انتخاب سخت پیشروی مدیران میلان

حضور مهدی طارمی در میلان بستگی به دو موضوع مهم دارد.

روسونری به دنبال یک عنصر تهاجمی کارآمد است که کنار اولیویه ژیرو برای این تیم گل بزند. این تیم ایتالیایی در واقع به دنبال یک وینگر راست یا مهاجم میانی است که تا مشکلات گلزنی فصل قبل خود را حل کند.

مدیران میلان باید انتخاب کنند که جای خالی موجود در بخش تهاجمی خود را به خرید وینگر اختصاص می‌دهند یا خرید مهاجم،

در صورتی که میلانی‌ها بخواهند خلأ یاد شده را با خرید یک وینگر پر کنند، مهدی طارمی شانس برای حضور در سن سیرو نخواهد داشت. آنها در این صورت با ساموئل چوکوئزه از ویارئال وارد مذاکره می‌شوند.

خرید جدید بارسا

البته میلان در پست طارمی و چوکوئزه بازیکنان دیگری را هم مدنظر دارد. ایزاکس و آدام ترائوره در پست وینگر و آلوارو موراتا در پست مهاجم رقیبان طارمی و چوکوئزه برای پیوستن به میلان هستند.

میلان مجبور است بین دو هدف خود در بازار نقل و انتقالات یکی را انتخاب کند زیرا آنها نمی توانند همزمان مهدی طارمی و ساموئل چوکوئزه را به خدمت بگیرند. اولی ایرانی و دومی نیجریه ای و در نتیجه هر دو سهمیه خارج از اتحادیه اروپا محسوب می شوند و باشگاه میلان قبلاً یکی از دو سهمیه خود را با خرید روبن لوفتوس چیک استفاده کرده است.

پورتو میخواهد طارمی به انگلیس برود!

طبق گزارش نشریه های پرتغالی، آرسنال و منچستریونایتد به دنبال طارمی هستند و با توجه به اینکه قرارداد او با پورتو در سال 2024 به پایان می‌رسد، این باشگاه ممکن است به جای خطر از دست دادن رایگان مهاجم ایرانی در تابستان بعد، همین امسال او را بفروشد. مهدی طارمی یک سال از قراردادش با پورتو باقی مانده است با این حال، به نظر می‌رسد که آرسنال باید یکی از فلورین بالوگون یا ادی انکتیا را حذف کند تا بخواهد به صورت جدی برای جذب طارمی اقدام کند.

یکی از معتبرترین خبرنگاران فوتبال ایتالیا یعنی نیکو اسکیرا اعتقاد دارد که اژدها می‌خواهد پرواز کرده و روی بال‌هایش، طارمی را به لیگ جزیره ببرد!

پورتو و به طور کلی فوتبال پرتغال بیش از هرچیز به دنبال درآمدزایی از بازیکنانشان هستند و تیم میلان برای رسیدن آن‌ها به این هدف مناسب نیست.

فکر می‌کنم لیگ جزیره راحت‌تر بتواند خواسته‌های جاه‌طلبانه مدیران پورتو را برآورده کند، برای همین احتمال حضورش در انگلستان را بیشتر از سری آ می‌دانم.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقصد احتمالی طارمی
P