مندی در لیست فروش؛رئال منتظر رسیدن پیشنهاد برای مدافع فرانسوی

مندی در لیست فروش؛رئال منتظر رسیدن پیشنهاد برای مدافع فرانسوی

مندی در لیست فروش؛رئال منتظر رسیدن پیشنهاد برای مدافع فرانسوی

__ __ __ __ __ __

نمایش ضعیف فرلاند مندی در این فصل دیگر جای شکی برای مدیران رئال باقی نگذاشته و او در تابستان پیش رو فروخته خواهد شد.

 

فرلاند مندی در سال 2019 و به درخواست زین‌الدین زیدان از لیون با رقم 48 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست، مندی خیلی زود توانست جای مارسلو مدافع محبوب برزیلی را در دفاع چپ باشگاه مادریدی را بگیرد و در تمام سال‌های اخیر نیز بازیکن ثابت رئال در این پست بوده است.

سبک بازی ریسکی مندی، که بارها باعث دلهره و اضطراب هواداران رئال شده و نوسان زیاد در بازی او که یک روز در بالاترین سطح است (مثل بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فصل قبل برابر سیتی) و روز دیگر ممکن است در حد یک مدافع ضعیف و معمولی باشد، مدیران رئال را واداشته تا به دنبال خرید یک مدافع چپ جدید باشند و تمایلی برای ارائه پیشنهاد تمدید به مندی نیز وجود ندارد،از قرارداد مندی هنوز دو سال و نیم دیگر باقی مانده، ولی از حالا می‌توان گفت که او در فهرست فروش تابستانی رئال مادرید قرار خواهد داشت.

تیم های خواهان فرلاند مندی:

منچسترسیتی اولین باشگاه اروپایی بود که چراغ سبز خود را بزای جذب مندی نشان داد، پاری سن ژرمن نیز آماده است تا برای به خدمت گرفتن مندی پیشنهادی را ارائه کند و به رقیبی جدی برای سیتیزن‌ها در جذب او تبدیل شود.

مدیران رئال آماده هستند تا این بازیکن را با پیشنهادی در حدود 50 میلیون یورو به فروش برسانند و دپارتمان ورزشی و نقل و انتقالاتی پی اس جی کاملا با پرداخت چنین مبلغی در ازای انتقال مندی به پارک دو پرنس موافق هستند.

اما سیتی نیز قصد ندارد به این راحتی میدان را خالی کند، خصوصا که پپ گواردیولا علاقه زیادی به مندی دارد و معتقد است که او زوج کاملی برای ژوائو کانسلو خواهد بود و حالا همه چیز به تصمیم این بازیکن و مدیران رئال بستگی دارد.

شانس منچسترسیتی برای جذب مدافع فرانسوی نسبت به پاری‌سن‌ژرمن بیشتر است زیرا رابطه مدیران رئال مادرید و باشگاه پاریسی در تابستان گذشته دچار مشکلاتی شده است، نیوکاسل دیگر تیم انگلیسی است که در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده به سراغ مندی خواهد رفت.

جایگزین مندی در رئال:

رئال مادرید در این فصل رودیگر مدافع المانی چلسی را با قرار دادی آزاد به خدمت گرفت، اتفاقی که باعث نیمکت نشینی و یا چرخشی بازی کردن میلتائو و الابا شد رئال مادرید در صورت فروش مندی قصد دارد داوید الابا که سابقه بازی در دفاع چپ را در کارنامه خود دارد به این سمت بیاورد و یک مدافع جوان در این پست برای نیمکت خود به خدمت بگیرد.

تصمیم مدیران رئال برای فصل بعد ‌جذب یک مدافع چپ جوان است و برای این مهم روی فران گارسیا، مدافع 23 ساله رایووایه‌کانو، نظر مثبت دارند، گارسیا محصول آکادمی فوتبال رئال مادرید است ولی اکنون برای رایو بازی می کند و این باشگاه اخیرا تلاش زیادی داشت تا هم قرارداد فران را تمدید کند و هم بند فسخ او را افزایش دهد که با مخالفت بازیکن روبرو شد،رویای فران گارسیا بازگشت به رئال و بازی برای تیم اول این باشگاه است و نظر مثبت کارلو آنچلوتی را هم با خود دارد.

دیگر گزینه رئال میگل گوتیرز است که اخیرا از رئال راهی خیرونا شد اما فران گارسیا با وجود اینکه به خدمت گرفتنش هزینه بیشتری برای رئال خواهد داشت، فعلا شانس بالاتری برای بازگشت دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مندی در لیست فروش؛رئال منتظر رسیدن پیشنهاد برای مدافع فرانسوی
P