مودریک به چلسی پیوست

مودریک به چلسی پیوست

ـــ‌ ــــ ـــ ـــ ــــ ــــ

میخائیلو مودریک هافبک 24 ساله اوکراینی شاختار با قرار دادی 7 ساله و رقم 100 میلیون یورو به چلسی پیوست، باشگاه چلسی 70 میلیون یورو نقد و 30 میلیون یورو به عنوان پاداش در آینده به باشگاه اوکراینی پرداخت خواهد کرد.

در شرایطی که به نظر می رسید آرسنال گوی سبقت را برای جذب مودریک از رقیبان ربوده،اما باشگاه چلسی با پیشنهادی بهتر سرنوشت این بازیکن را عوض کرد.

روز گذشته بهداد اقبالی مالک باشگاه چلسی به آنتالیا سفر کرد و با رینات اخمتوف رئیس باشگاه شاختار دیدار و گفتگو کرد و در نهایت موفق شد به توافقات نهایی دست پیدا کند، پس از نهایی کردن انتقال بهداد اقبالی ب همراه مودریک با یک جت شخصی به لندن بازگشتند تا هرچه سریع تر قرار داد را رسمی کنند.

شب گذشته گراهام پاتر به صورت تماس تلفنی با مودریک صحبت کرد و به این بازیکن اعلام کرد در صورت پیوستن به چلسی در ترکیب اصلی آبی پوشان قرار خواهد گرفت، در صورتی که مودریک پیشنهاد چلسی را رد میکرد باید تا تابستان سال اینده در اوکراین باقی میماند زیرا مدیران شاختار اعلام کردند او را به ارسنال نمیدهند.! مودریک قصد ماندن نداشت و در نهایت باعث شد‌ ستاره اوکراینی برای پیوستن به چلسی رضایت دهد.

میخائلو مودریک تست های پزشکی باشگاه چلسی را با موفقیت پشت سر گذاشت و سپس برای تماشای دیدار چلسی و‌کریستال پالاس وارد ورزشگاه استمفوردبریج شد و در بازی آینده میتواند آبی پوشان لندنی را همراهی کند.

چلسی با وجود دست و دلبازی گسترده در نقل و انتقالات، وضعیت خوبی در مسابقات ندارد و در 9 بازی اخیر تنها موفق به کسب یک برد شده است، مالکان چلسی اما همچنان با تاکتیک هزینه پیش می روند،با انتقال مودریک به چلسی هزینه نقل و انتقالاتی آنها در اولین سال حضورشان از رقم بی سابقه 400 میلیون یورو فراتر رفت، مدیران چلسی اعلام کردند خرید مودریک آخرین خرید این تیم در پنجره نقل انتقالاتی زمستانی نیست و آنها بازیکنان دیگری را نیز برای خرید در نظر دارند.!

آرسنال ناکام در جذب مودریک

آرسنال صدرنشین حال حاضر لیگ برتر، حدود یک ماه است که برای جذب میخائیلو مودریک، ستاره جوان اوکراینی باشگاه شاختار، تلاش کرد اما موفق به جذب این بازیکن نشد.

آرسنال پیشنهادی 70میلیون یورویی به باشگاه اوکراینی ارسال کرد اما این پیشنهاد خیلی سریع توسط باشگاه اوکراینی‌ رد شد سپس پیشنهاد ارسنال تا 80‌ میلیون یورو افزایش پیدا کرد‌ اما مجدد رد شد زیرا شاختار رقمی 100 میلیون یورویی برای ستاره خود درنظر داشت.!

این در حالی است که مودریک به شخصه از تمایلش برای پیوستن به آرسنال پرده برداشته بود و از شاختار خواسته بود مانع این انتقال نشود،درخواست او اما با بی‌تفاوتی باشگاه اوکراینی مواجه شد مودریک حالا برای رساندن اعتراضش به گوش مدیران شاختار از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند. او پیش از دیدار آرسنال و برایتون در شب سال نوی میلادی تصویری از میکل آرتتا و روبرتو دی‌زربی، مربیان دو تیم را منتشر کرد و از آن‌ها به عنوان مربیانی درجه‌یک یاد کرد.

ارسنال در ابتدای فصل تلاش زیادی برای جذب رافینیا بازیکن سابق لیدز و فعلی بارسلونا کرد اما موفق به جذب این بازیکن برزیلی نشد، پس از ناکامی ارسنال در جذب مودریک مدیران این باشگاه مجدد علاقه خود را برای جذب رافینیا نشان داده اند و به گفته رسانه های انگلیسی در روز های آینده پیشنهاد رسمی ارسنال ارسال خواهد شد، بارسلونا نیز در صورت پیشنهاد خوب حاظر به فروش رافینیا است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P