مگوایر در آستانه خروج

مگوایر در آستانه خروج

روزهای سخت مگوایر در منچستر ادامه دارد بازوبند کاپیتانی از هری گرفته شد!

مگوایر در آستانه خروج – هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، رسما اعلام کرد که در صحبتی که با اریک تن‌هاخ داشته متوجه شده که بازوبند کاپیتانی از او گرفته شده است.

درحالی‌که در روز های گذشته رسانه‌های انگلیسی فاش کرده بودند که منچستریونایتد قصد دارد بازوبند کاپیتانی را از مدافع جنجالی‌اش هری مگوایر بگیرد سرانجام این اتفاق رخ داد و هری مگوایر با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی تایید کرد که بازوبند کاپیتانی شیاطین سرخ از او گرفته شده است.

مگوایر در آستانه خروج از منچستر

فصل گذشته با اینکه هری مگوایر با بی‌مهری مربی جدید یونایتد، اریک تن‌هاخ، مواجه شده و دیگر به عنوان بازیکن فیکس به میدان نمی‌رفت، هر زمان که وارد میدان می‌شد بازوبند را به بازو می‌بست.

صحبت های مگوایر

مربی تیم امروز بعد از صحبت‌هایی طولانی که با من داشت اعلام کرد که کاپیتان را عوض کرده است. او دلایلش را برای من توضیح داد و با اینکه من شخصا از این بابت خیلی خیلی ناراحت و دلخورم ولی هر زمان که پیراهن باشگاه را بپوشم مثل همیشه با جان و دل تلاش خواهم کرد.

می‌خواهم از صمیم قلب از همه هواداران منچستریونایتد تشکر کنم. چرا که آنها در دورانی که بازوبند تیم را به بازو می‌بستم از من حمایت کردند و مدیون حمایت‌های زیبایشان هستم. از سه سال و نیم پیش که کاپیتان تیم شدم، رهبری یونایتد برایم افتخار بزرگی بوده است. کاپیتان منچستریونایتد بودن یکی از بزرگترین افتخارات ممکن در فوتبال باشگاهی است. من هر آنچه در توان داشتم برای موفقیت یونایتد انجام دادم چه در زمین و چه بیرون از زمین. برای همیشه قدردان اوله گنار سولسشر خواهم بود که اولین کسی بود که بازوبند را به من داد. امیدوارم هر کس که این مسئولیت را به عهده می‌گیرد موفق باشد. او بدون تردید مورد حمایت من قرار خواهد گرفت.

بیانیه باشگاه منچستر

باشگاه منچستریونایتد با اعلام اینکه هری مگوایر کاپیتان این تیم نخواهد بود از او به خاطر تلاش‌هایش تشکر کرد.

بعد از اینکه ساعتی پیش مگوایر با انتشار پستی اعلام کرد در گفت‌وگو با اریک تن‌هاخ متوجه شده که دیگر کاپیتان شیاطین سرخ نخواهد بود باشگاه هم با انتشار بیانیه‌ای کوتاه این موضوع را تایید کرد.

سرنوشت مبهم سرلک در فصل جدید

در منچستریونایتد همه از هری مگوایر که در سه سال و نیم گذشته کاپیتان ما بود سپاسگزارند. سرمربی ما در آینده و در زمان مناسب و بعد از صحبت کردن با بازیکنان تیم، کاپیتان جدید را معرفی خواهد کرد.

پیشنهاد وستهام

پس از انتقال 123 میلیون یورویی دکلان رایس به آرسنال، وستهام در حال بررسی پیشنهادی قابل توجه برای جذب هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، است.

دیوید مویس، سرمربی وستهام، حاضر است به مگوایر 30 ساله، راهی برای نجات دوران حرفه ای خود ارائه دهد اما کاپیتان سابق یونایتد باید دستمزدش را به صورت قابل توجهی کاهش دهد تا با ساختار دستمزد این باشگاه سازگار شود.

مگوایر پذیرفته که با جدایی از یونایتد وستهام برای این بازیکن بهترین شرایط را فراهم خواهد کرد. این باشگاه در تابستان امسال آماده فروش حداکثر 13 بازیکن است زیرا امیدوار است تا 117.5 میلیون یورو برای خریدهای جدید جمع آوری کند.مگوایر در فصل گذشته تنها 8 بار در لیگ برتر بازی کرد و زیر نظر اریک تن هاخ از ترکیب اصلی خارج شد.

به گزارش گاردین، پیشنهاد اول باشگاه وستهام توسط منچستر یونایتد رد شد، باشگاه وستهام ابتدا پیشنهاد خرید قرضی مگوایر را اعلام کرده است اما باشگاه منچستریونایتد قصد فروش دائمی کاپیتان پیشین خود را دارد و بنظر میرسد پیشنهاد خرید دائمی وستهام طی روز های آینده به باشگاه یونایتد ارسال شود.

علاقه چلسی به مگوایر

چلسی نیز به جمع مشتریان هری مگوایر، کاپیتان سابق منچستریونایتد، اضافه شده است.

اریک تن‌هاخ به مدیران یونایتد اعلام کرده که این بازیکن جایی در ترکیب او برای فصل آینده ندارد و باید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی از این تیم جدا شود. او همچنین بازوبند کاپیتانی را هم از این بازیکن گرفت.

در حالی که بسیاری تصور می‌کردند که فروش این مدافع انگلیسی کار دشواری برای یونایتد باشد اما به نظر می‌رسد که اینطور نیست و رقابتی بر سر جذب او بین چند باشگاه لیگ برتری شکل گرفته است.

روزنامه انگلیسی سان خبر داده که مائوریسیو پوچتینو هم مشتاق همکاری با این بازیکن است و به این ترتیب، چلسی هم برای به خدمت گرفتن او وارد این رقابت شده است.

آنها امیدوار هستند که بتوانند بر دیگر رقبا در این رقابت غلبه کنند و مگوایر را فصل آینده با پیراهن چلسی به زمین بفرستند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مگوایر در آستانه خروج
P