میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ

میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ

رسمی؛ میسون مونت به منچستریونایتد پیوست

میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ – منچستریونایتد با قراردادی 5 میسون مونت، هافبک فصل گذشته چلسی، را به صورت رسمی به خدمت گرفت.

یونایتد با وجود شرایط دشوار برای مذاکره با بازیکنان مورد نظرش و در بحران شدید نقل و انتقالاتی بالاخره موفق شد یک بازیکن سطح بالا و قابل قبول را به ترکیبش برای شروع تمرینات پیش‌فصل اضافه کند. میسون مونت پس از هفته‌ها کشمکش امروز رسما به منچستریونایتد پیوست تا دست تن‌هاخ در خط میانی تیمش بازتر باشد و کریستین اریکسن با یک رقیب برای بازی در ترکیب اصلی مواجه شود. تردیدهای زیادی برای کارآمد بودن این خرید یونایتد وجود دارد؛ اما سرمربی تیم از این انتقال راضی است و احتمالا تن‌هاخ برنامه‌های خودش را برای بازی گرفتن از مونت دارد.

میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ شد

مذاکرات میان 2 باشگاه انگلیسی برای انتقال میسون مونت هفته‌ها به طول انجامید و طرف منچستری مثل همیشه روندی فرسایشی در خرید بازیکن مورد نظرش داشت. با این حال عقب افتادن جدی منچستری‌ها در جولان نقل و انتقالات دیگر رقبا باعث شد تا آنها پای میز مذاکره با جدیت بیشتری کار را دنبال کنند و اولین خرید تابستانی خود را به صورت رسمی منتشر کنند.

آمار و ارقام

این هافبک 24 ساله 279 بازی باشگاهی انجام داده، 58 گل به ثمر رسانده و 53 پاس گل ارسال کرده است. او با تجربه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بهترین بازیکن سال چلسی‌برای هر دو فصل 2020-21 و 2021-22 بود.

در نهایت چلسی و یونایتد برای انتقال میسون مانت به جمع شیاطین سرخ بر سر مبلغ 55 میلیون پوند رضایت دادند که رقمی بالا برای این بازیکن به شمار می‌رود. قرارداد مونت 5 ساله با بند تمدید یک ساله است و این بازیکن را حداقل تا 2028 در اولدترافورد ماندنی می‌کند. در صورت رسیدن تعداد بازی‌های مونت در فصل اول حضور در یونایتد به حد نصاب تعیین شده در قراردادش، مبلغ انتقال او به 60 میلیون پوند هم خواهد رسید.

خداحافظی با هواداران

هواداران چلسی سلام… با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که در این 6 ماه اخیر وجود داشت، شاید جدایی من برای شما تعجب‌آور نباشد. اما این باعث نمی‌شود که به‌راحتی بتوانم به شما بگویم که تصمیم به ترک چلسی گرفته‌ام.

احساس می‌کنم که لیاقت شما بیشتر از یک متن خداحافظی مکتوب بود. به همین خاطر می‌خواستم مستقیماً به شما بگویم که چقدر بابت حمایت‌هایتان در این مدت ممنونم.

می‌دانم که برخی از هواداران از تصمیم من ناراحت هستند؛ ولی باید بدانید که این بهترین تصمیم برای این مقطع از دوران حرفه‌ای است.

شروع دوران جدید

میسون مونت، خرید جدید منچستریونایتد، می‌گوید ملاقات با اریک تن هاخ موجب شد تا پروژه یونایتد را بپذیرد.

ترک باشگاهی که در آن بزرگ شدی هرگز آسان نیست، اما منچستریونایتد چالش جدید و هیجان انگیزی را برای مرحله بعدی زندگی من فراهم خواهد کرد. پس از رقابت با یونایتد، می‌دانم که به چه تیم قدرتمندی ملحق می‌شوم، نمی‌توانم منتظر بمانم تا بخشی از تلاش این گروه برای کسب جام‌های بزرگ باشم.

انریکه جانشین گالتیه در پاریسن ژرمن

همه می‌توانند ببینند که باشگاه زیر نظر اریک تن هاخ قدم‌های بزرگی برداشته است. پس از ملاقات با سرمربی و بحث در مورد برنامه‌های او، نمی‌توانم بیشتر از این برای فصل‌های آینده هیجان زده باشم و برای کار سختی که در اینجا انتظار می‌رود، آماده هستم. بسیار جاه طلب هستم. می‌دانم که بردن جام‌های بزرگ چه حس شگفت انگیزی دارد و برای انجام آن چه کاری لازم است. من همه چیز را برای تجربه دوباره آن در منچستریونایتد خواهم داد.

انتخاب شماره خاص

میسون مونت پیراهن شماره هفت یونایتد را به تن خواهد کرد، پیراهنی که کریستیانو رونالدو، دیوید بکام و اریک کانتونا می‌پوشیدند.

مونت در چلسی شماره 19 را می‌پوشید، جایی که دو بار در سال‌های 2021 و 2022 بازیکن سال باشگاه شد، ضمن اینکه در 2021 کمک کرد تیم لیگ قهرمانان را ببرد.

حالا در باشگاه جدیدش او از شماره 19 به شماره هفت تغییر کرده، پیراهنی که شایعه شده بود به الخاندرو گارناچو، ستاره 19 ساله و آرژانتینی یونایتد می‌رسد که در نهایت دست گارناچو به شماره هفت نرسید و او فعلا باید به شماره 49 خودش رضایت بدهد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ
P