نارضایتی هواداران چلسی از عملکرد مدیران این تیم در پنجره نقل و انتقالات

چلسی

نارضایتی هوادارن چلسی از عملکرد مدیران چلسی در پنجره نقل و انتقالات

 

تیم چلسی به مربیگری توماس توخل یکی از تیم های حاضر در لیگ جزیره است که با اینکه در نقل و انتقالات تابستانی توانسته بازیکن هایی مانند رحیم استرلینگ و کالیدو کولیبالی را جذب کند اما عدم موفقیت این باشگاه در جذب دیگر بازیکنان باعث نارضایتی و انتقاد شدید هوادارن شده است. باشگاه بارسلونا یکی از رقیبان سرسخت آبی های لندن در پنجره نقل و انتقلات تابستانی بود.

 

رحیم استرلینگ به عنوان اولین خرید تاد بوهلی، گام مهمی در تقویت تیم توماس توخل بود. این ستاره ملی پوش انگلیسی و بازیکن تیم منچستر سیتی با قرادادی ۵ ساله به مبلغ ۴۵ میلیون پوند به جمع آبی پوش های لندن پیوست.

لواندوفسکی
لواندوفسکی

کالیدو کولیبالی جایگزین آنتونیو رودیگر که در پایان فصل به تیم رئال مادرید ملحق شد، دومین خرید باشگاه چلسی بود. تیم های بارسلونا و منچستر یونایتد نیز خواهان به خدمت گرفتن این مدافع ۳۱ ساله سنگالی بودند اما در نهایت این باشگاه آبی پوش لندنی بود که توانست کولیبالی را با قراردادی به مبلغ ۴۰ میلیون یورو کار انتقال این بازیکن را به سرانجام رساند.

 

یکی از بازیکنان دیگری که باشگاه چلسی از جذب آن به تیم ناکام ماند، ماتیاس دی لخت ستاره هلندی تیم یوونتوس بود. عملکرد و بازی این فوتبالیست مورد تایید توماس توخل بود، اما مبلغ  پیشنهادی فروش این ستاره ملی پوش  از طرف تیم یوونتوس ۱۰۰ میلیون یورو بود که برای تیم مدیریتی این باشگاه و در راس آنها تاد بوهلی رقم بالایی بود و این باشگاه لندنی نتوانست به توافق نهایی با این بازیکن برسد .

در نهایت تیم بایرن مونیخ موفق عمل کرده و ماتیاس دی لخت راهی این باشگاه شد.

 

رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی باشگاه بایرن مونیخ یکی دیگر از گزینه هایی بود که به عنوان جانشین دیه گو کاستا مورد توجه توماس توخل قرار گرفت . لواندوفسکی که فصل پیش همراه با بایرن مونیخ برای هشتمین بار قهرمانی بوندس لیگا را تجربه کرد با اینکه یک فصل دیگر با بایرن مونیخ قرارداد داشت در هفته های اخیر اعلام کرده بود که  دیگر تمایلی به ادامه همکاری با این باشگاه را ندارد.

بارسلونا یکی از گزینه های اصلی این بازیکن در صورت جدایی از بایرن بود، اما به دلیل مشکلات مالی که باشگاه بارسلونا درگیرش بود  در صورت ناکامی در پیوستن به این باشگاه دومین گزینه این بازیکن پوشیدن پیراهن چلسی در لیگ برتر انگلیس بود. اما سرانجام این باشگاه بارسا بود که با مبلغ پیشنهادی ۵۰ میلیون یورو توانست مدیران بایرن را متقاعد کند.

 

  مدیران باشگاه فوتبال چلسی بعد از به خددمت گرفتن کالیدو کولیبالی  با ‌پیشنهاد مبلغ ۵۵ میلیون یورویی به دنبال جذب ژول اولیویه کونده مدافع فرانسوی  ۲۳ ساله ی تیم سویا بودند. در حالی که به نظر می رسید که تواغق این بازیکن با چلسی مراحل نهایی خود را طی می کند، ژاوی هرناندز توانست با قرارداد ۵۰ میلیون یورویی به مدت ۵ سال  این بازیکن را به خدمت بگیرد تا باشگاه چلسی باری دیگر از جذب بازیکن مورد نظرش ناکام بماند.

 

اما در شرایطی که بارسلونا و میلان خواستار جذب کارنی چوکووئمکا بودند باشگاه چلسی توانست موافقت باشگاه استون ویلا را برای جذب این بازیکن جوان و مستعد به دست آورد. این بازیکن ۱۷ ساله توانایی بازی در پست هافبک هجومی را نیز دارد.

تیم چلسی انگلستان و هواداران این تیم که امیدوار بودند پس از برکناری رومان آبراموویچ روس ، تاد بوهلی سرمایه دار آمریکایی بتواند با صرف هزینه و به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگ ، جای آبراهیموویچ را پر کند به نظر دچار اشتباه شده اند و از قرار معلوم تاد بوهلی علاقه زیادی به صرف هزینه و بر آورده کردن خواسته های کادر فنی و دوست داران این تیم محبوب لندنی ندارد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چلسی
P